82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Çok

Ben geçen yıl da diyet yapmıştım 63 üzgünüz gördüm ama tekrar aldım o zaman 1 buçuk 2 ay gibi bir sürede 8 kilo vermiştim. 4 ayda sen de bayagi kilo verirsin dert etme ve ben o diyetinde bazen pizza bile yediğim oluyordu ama günlük yeşil çay ve suyumu hiç aksatmıyordum gerçekten faydası oluyor. Herşey azim aslında birbirimize burada destek olmamız da gerçekten çok güzel ve motive edici daha önceki diyetimde de buradan bana bazı üyeler yardımcı olmuştu.

Kesinlikle anahtar iki kelime var bunlar azim ve Yardımlaşma :KK66: İNŞALLAH canım iyi dileklerin icin cok tesekkur ederim ilgilendin cok sagol senjnde gunlugun var mi

Tabikide variiimmm sonuna kadaaarrrr ama ben diyete baslayali 2 gün oldu :) ama bu işler destekle oluyor başaracağiz inşallaaahh :)

Hosgeldin diyimm ozmn :KK66:

Benim ismim yagmur seninki ne canım

Ben her pazartesi tarti resimli kilo bildiirmi yapicagim sende yapablrmisn yada resimli olamyadablr kilo bldrmide yapablrsn sana uyarmi

Menulerimizi bilgilemizide herrgun paylsalim olurmu canjm ne diosun

Hosgeldin diyimm ozmn :KK66:

Benim ismim yagmur seninki ne canım

Ben her pazartesi tarti resimli kilo bildiirmi yapicagim sende yapablrmisn yada resimli olamyadablr kilo bldrmide yapablrsn sana uyarmi

Menulerimizi bilgilemizide herrgun paylsalim olurmu canjm ne diosun

Tabi ki olur canim.. Herseyimi yaziyim :) adim Makbule 1.68 boyum 22 yaşindayim yaza fit olmak istiyorum :) kayseriden katiliyorumm ahahahahhahahaa :KK70:

Tabi ki olur canim.. Herseyimi yaziyim :) adim Makbule 1.68 boyum 22 yaşindayim yaza fit olmak istiyorum :) kayseriden katiliyorumm ahahahahhahahaa :KK70:

Bu arada tanistigima memnun oldum canim :) vede çok tesekkür ediyorum böyle güzel biseye vesile olduğunuz için :)

Bu arada tanistigima memnun oldum canim :) vede çok tesekkür ediyorum böyle güzel biseye vesile olduğunuz için :)

Rica ederim canim sende iyiki geldin hoşgeldin :KK60:
Bende cok memnun oldum makbulecim bu yolda beraber ciktik ve beraber basaricaz İNŞALLAH yarindan itibaren menulerimizi yazalim ozmn haydi bakalim kolay gelsin bize yarin bizim icin hayatimizn dönüm noktası olucak :KK66:

Rica ederim canim sende iyiki geldin hoşgeldin :KK60:
Bende cok memnun oldum makbulecim bu yolda beraber ciktik ve beraber basaricaz İNŞALLAH yarindan itibaren menulerimizi yazalim ozmn haydi bakalim kolay gelsin bize yarin bizim icin hayatimizn dönüm noktası olucak :KK66:

Tamam tatlim Allah yardimcimiz olsun :)

Ben bu hale nasil geldim bilmiyorum resmen aynalara küstüm. S m beden giyrrken şimdi Xl oldum tabi haliyle catklarimda oldu bunu kendime nasil yaptim hala inanamiyorum ben 3 yilda boyle oldum 3 yil once 58 kiloydum. gece yeme aliskanligi cips cola abur cubur uyku duzensizligi stres surekli yeme istegi bu pazartesi rejim yapıcam diye diye tokken bile tika pasa yediklerim 76yken beni 82 kiloya getirdi kendim basaramiyordum bende buraya günlük acmaya karar verdim başarı oykum olucak bu yazilar benim...
ALLAHIM kimset ederse temmuzda düğünum var ben o gelinliğe su perisi gibi girmek istiyorum en güzel günümde en guzel olmak istiyorum İNŞALLAH.

Kadinlar kulübü bize bu guzel imkani vermis ne güzel günlük tutabiliyoruz.Bu günlük bana çıktığım yolda isik olucak artik vazgecmicegime eminim basaricam.

Diyetisyene gittim ama onca diyeti rafa kaldirdim cok bilgim var ama uygulayan yoktu ama artik tembelliği birakicam...

.Yemeklerimi hergun resimli olarak paylasicagim
.Pazartesi günleri kilo bildirim yapıcagim
.Hergün spor yapicagim
.Genelde yemeklerimde kalori takibi yapicagim.
.En önemlisi pes etmicegim...

INANMAK BASARMANIN YARISIDIR..

ALLAHIM kilo vermek isteyen herkese benimle birlikte yardım etsin İNŞALLAH.

Kilom 82
Boyum 160
Yasim 25

Baslama tarihim 23 subat
1.Hedef tarihim 15 haziran= kilo 60/65
2.hedef tarihim 25 temmuz=kilo 55/60

haziran icin 3 ay 22 gun kaldi

Temmuz icin 5 ay 5 gun kaldi

benimle bu yolda gitmek isteyen arkadaşlarda buyursun gelsin :KK66:

başaracaksın elbette :), takipteyim nick'taşım :)

Günaydın yeni bigun yeni baslangic günüm heyecanliyim ve mutluyum:21:

Sabah 9 da dersim vardi simdiden kalkiyim dedim günlüğüme yazmak istedim tartildim fotosunuda cektim koyucam simdi bakalim haftaya pazartesi neler olucak ;:KK28:

20150223_052404.jpg

X