82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

balım hep beraber başaracağız bu son diyetimiz olsun canlarım

Sen pek ekmek yemezdın hem hıc yemek yok vakit mi olmadı ben adım sayar acmıyorum 10.000 adımı ne kadar zamanda atıyorsun merak ettim
canım bugünlerde kendimi çok aç hissediyorum. başka şeylere saldırmamak için ekmek yemeğe başladım. kepek ekmeği tok tutuyor gerçekten
10.000 adım için canım tam süre tutmadım ama kesin birbuçuk saati geçiyor. bugünde 10.000 adım hedefim var sürede tutup akşama yazarım

1. Iyi akşamlar sımdı bitti yemek işi menumu yazayım biraz isim var akşam gelirim yoruma

Kahvaltı
    2 dilim cavdarla beyaz peynır tost
    Yarım domates maydanoz

Öğlen
    2 Baget haşlama
    2 kaşık sebzeli pilav pirinç
    Birazcık salata
    2 kaşık yoğurt

1 mandalina

Akşam
    Tek yumurtalı menemn az
    1 bardak ayran

1 saat tempolu yuruyus
    40 dk zumba

2.5 lt su

830 kalorı

süpersin balım hiç cıss yok harika

Tebrik ederimmm balimmm menulerinde sporunda harika bence sen bu isi iyi biliyosun

menü vereyim
sabah
gevrek tost
2 boyoz

öğle yemedim tabi ki. sabahki karbonhidrat bombalarımdan sonra

akşam
1 tabak bezelye yemeği
1 kase yoğurt
şekerli kahvem de var tabi ki

kötü bir gün oldu kızlar farkındayım.hissettiğim suçluluk duygusu sabah yerken hissetiğim mutluluktan kat be kat fazla
bir daha mı asla

canlarım şimdi yürüyüşten geldim.
yürüyüş parkuruna gittim parkura girerken kronometreyi açtım.
hiç ara vermeden tempolu hatta yüksek tempolu bile diyebiliriz. 1 saat 15 dakika yürüdüm.
8900 adım atmışım 1 saat 15 dakikada.

Hemde hizli tempoda oh miss keske yanında olsaydimmm kuzum
Alkislar kuzumaaa gelsin iste benim kuzummmm

Cok tatlisinnn kuzum benimm ya kiyamadim sana olsun balim öglen yememissin aksamda hafif yemissin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…