82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Canlar annem rahatsizlandi cok sukur simdi iyi hamd olsun ben gidemedim esim gitti dedesine son görevini yapacak bende anneme yaridma geldimhersey ust uste geldi

Son düzenleyen: Moderatör:
kuzum çok geçmiş olsun annene acil şifalar diler ellerinden öperim. önemli bir şey mi canım şimdi nasıl

Ah gece bianda rahatszlandi balim yanagi sisti migde bulantisi baygin halde apar yopar ambulansla gttik hastaneye disi apse yapmış zehirlemis ama suan cok şükür iyi uzandi ilaclsr serum igne toparladi hamd olsun balim

AMINNNNNNNN balim ALLAH razi olsunnn

Yahu inanın evde tartı bile yok moral bozmamak için ve göz görmeyince gönül rahat oluyor. Bu hiç iyi değil tabi.
Ben 20 yaşındayım ismim ege
En son 15 ocakta tartıldım 80.00kg idim ama kilo almısımdır illaki çünkü düne kadar umarsızca yedim doymadım yidim böyle oldum
Neyse değişim başlasın ha bu arada 162 boyum kendimi bu kiloyla 1.30 hissediyorum.
Menü veriyor muşuz bende vereyim
Şimdi canlarım daha dün başladığım için boğazımdan hemen kesemesemde cabalayacagım daha az yiyeceğim

Bugün
Sabah: 2 tane bol tahıllı kaşarlı tost 1tane küçük cigkofte dürüm
Öğle : yine tost ve cigkofte ( dün gece tuttum kendimi akşamdan cigkofteyi yemeyeyim diye )
Aksam 1 tabak pilav üstü kuru 1 dilim Güllaç
Uyuyan kadar yersem 1 tane meyve yerim o da bir ihtimal
Su ana kadar 1.5 litre su içtim uyuyan kadar 3 litre yaparım onu
Nasıl sizce kızlar tost ve cigkofteler fazla kaçtı dimi

Yok tatlim ben her kahvalti genelde kepekli tost yerim

Ben aksam yemegine takildim gullaca bide princ pilavina katildim

balım tabiki korkmuşsunuzdur ilk başta.kolay bir şey değil . çok geçmiş olsun canım benim iyileştiğine çok sevindim.

egecim öncelikle hoşgeldin aramıza çok güzel bir ismin var. burada biz birbirimize destek olarak zayıflamaya çalışıyoruz. birbirimize tavsiyeler veriyoruz, yanlışlarımızı söylüyoruz. günlük 1000 kaloriyi geçmemeye çalışıyoruz

pazartesi günleri tartı günümüz canım kilo bildirimi yapıyoruz .
canım egecim öncelikle hemen bir tartı edin kendine ben evdeki tartı bozulduğunda 68 kiloydum tartı aldım eve 74 çıktım. kış kıyafetleri olduğu için üstümüzde ne kadar aldığımızı fark edemiyoruz.

canım menüde fazla olan cısslar var ama zamanla düzene oturtursun canım bende uzun bir adaptasyon süreci yaşamıştım.

mesela sabah 2 tost yerine 1 tane olsun. yanına bol domates yeşillikle kahvaltını zengin tutabilirsin.
çiğ köfte dürüm tabiki de cısss canım
güllaç cıss. tatlı isteğini bastırmak için tarçınlı süt veya elma tüket canım
pilav cıss canım yemek istersen 2 yemek kaşığını geçme kan şekerini ani yükseltip düşürüyor.

sormak istediğin paylaşmak istediğin herşeyi paylaşabilirsin.

Cıss ne güzelmiş öyle :) biliyorum o cısslardan kurtulacağım inşallah . Kalori hesabını diyetkolikten mi bakayım sizce? Ve sizler kaç kiloyla başladınız ne kadar sürede kaç kilo oldunuz merak ediyorum ☺

Ay aslında ilk sayfada yazıyormuş şimdi dikkatimi çekti de. Peki sizler kaç yasindasiniz Nasılsıniz napiyorsunuz.
Ben suan suyunu 3 litre yapmaya çabalıyorum ☺ suya saldirdim

Iyı akşamlar
Kahvaltı
2 dilim cavdar arasí yarım kk peynir tost
Yarım haslanmis yumurta

1 kucuk mandalina

Oğlen
6 kasık tavuk ciğer
1 bardak ayran
Sogan salata Roka domates

Yarım fincan nescafe sekersiz tabı
2 kare bıtter

Aksam
Bol limonlu maydanozlu sehriye corbası

Ceyrek elma 18 den once yedım tabı
2.5 lt su
50 dk zumba

810 kalorı aldım
Kızlar bana hıc bildirim gelmedi bugun bende bakmadım aksam geliyorsunuz hep diye sımdı gecmisı okuyayım bır

Ah canım basın sagolsun cok uzuldum mekanı cennet olsun esin uzundur tabı dıyetı bosver abartma yeter tekrar duzen girersın evine donunce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…