82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Ay aslında ilk sayfada yazıyormuş şimdi dikkatimi çekti de. Peki sizler kaç yasindasiniz Nasılsıniz napiyorsunuz.
Ben suan suyunu 3 litre yapmaya çabalıyorum ☺ suya saldirdim
Hosgeldin tatlım gercekten cok cici bı adın var ben kendimi tanıtayım adım Şule istanbulda yasiyorum bı kızım var 84 kilodan ındım ama bu aralar pek iyi gitmiyor takıldım kaldım onemli olan karar verip başlamak gerisi az cok gider yasında genc metonda hızlıdır hoşgeldin aramıza :KK74:

Ay aslında ilk sayfada yazıyormuş şimdi dikkatimi çekti de. Peki sizler kaç yasindasiniz Nasılsıniz napiyorsunuz.
Ben suan suyunu 3 litre yapmaya çabalıyorum ☺ suya saldirdim

Canim benim ben 26 yasindayim muhasebe ogretmeniyim evlendim sehir degistrdim burda is bulamadim arayistayim:KK69: dugun oncesi ben 16 kilo vermistim ama düşük hamilelik derken yine kilo aldim ne yazikki zor zamanlardi :KK43: yeniden ocak 20sinde diyete adepte oldum 81.500den 77.700e dustum 4 kilo verdim ve devam ediyorum hedefimiz mayisa kadar yaglardan kurtulmak amacim 60 65 arasi INŞALLAH :KK36:
Ve gunlugumizdeki biricik dostlarim sayesinde motive oluyorum :KK60:

Cıss ne güzelmiş öyle :) biliyorum o cısslardan kurtulacağım inşallah . Kalori hesabını diyetkolikten mi bakayım sizce? Ve sizler kaç kiloyla başladınız ne kadar sürede kaç kilo oldunuz merak ediyorum ☺
bende diyetkolikten bakıyorum canım gayet açıklayıcı.
ben nisana masal perisi ile tanıştığımda 75.5 kilo idim gözümü açtı sağolsun şu an 68 kiloyum canım ama yazın hiç diyet yapmadım şimdi daha disiplinli olmaya çalışıyorum . iki ileri bir geri işte 68 kiloya indim. ilk hedefim 60 en çok 57 istiyorum.

Ah canım basın sagolsun cok uzuldum mekanı cennet olsun esin uzundur tabı dıyetı bosver abartma yeter tekrar duzen girersın evine donunce

Ay neler olmus ben cok ihmal ettim bugun burayı kusura bakma @masalperisi_ cok gecmis olsun anneciğine allah birdaha yasatmasın insallh canım bozma morelini ben gıttın sanıp yazmıştım

ALLAH razı olsun kuzum benimmmm bu hafta sonra adepte olucam iyiki varsiniz canimmm benimmm:KK200:

Iyı akşamlar
Kahvaltı
2 dilim cavdar arasí yarım kk peynir tost
Yarım haslanmis yumurta

1 kucuk mandalina

Oğlen
6 kasık tavuk ciğer
1 bardak ayran
Sogan salata Roka domates

Yarım fincan nescafe sekersiz tabı
2 kare bıtter

Aksam
Bol limonlu maydanozlu sehriye corbası

Ceyrek elma 18 den once yedım tabı
2.5 lt su
50 dk zumba
810 kalorı aldım
Kızlar bana hıc bildirim gelmedi bugun bende bakmadım aksam geliyorsunuz hep diye sımdı gecmisı okuyayım bır
süpersin balım sabahları yumurta yemekten korkma kuzum yarım yerine tam da yiyebilirsin.
akşam yemeğine bayıldım süper :KK68:

bende diyetkolikten bakıyorum canım gayet açıklayıcı.
ben nisana masal perisi ile tanıştığımda 75.5 kilo idim gözümü açtı sağolsun şu an 68 kiloyum canım ama yazın hiç diyet yapmadım şimdi daha disiplinli olmaya çalışıyorum . iki ileri bir geri işte 68 kiloya indim. ilk hedefim 60 en çok 57 istiyorum.
Yerim seniiii canparem:KK200:

egecim öncelikle hoşgeldin aramıza çok güzel bir ismin var.:KK200: burada biz birbirimize destek olarak zayıflamaya çalışıyoruz. birbirimize tavsiyeler veriyoruz, yanlışlarımızı söylüyoruz. günlük 1000 kaloriyi geçmemeye çalışıyoruz

pazartesi günleri tartı günümüz canım kilo bildirimi yapıyoruz .
canım egecim öncelikle hemen bir tartı edin kendine ben evdeki tartı bozulduğunda 68 kiloydum tartı aldım eve 74 çıktım. kış kıyafetleri olduğu için üstümüzde ne kadar aldığımızı fark edemiyoruz.

canım menüde fazla olan cısslar var ama zamanla düzene oturtursun canım bende uzun bir adaptasyon süreci yaşamıştım.

mesela sabah 2 tost yerine 1 tane olsun. yanına bol domates yeşillikle kahvaltını zengin tutabilirsin.
çiğ köfte dürüm tabiki de cısss canım
güllaç cıss. tatlı isteğini bastırmak için tarçınlı süt veya elma tüket canım
pilav cıss canım yemek istersen 2 yemek kaşığını geçme kan şekerini ani yükseltip düşürüyor.

sormak istediğin paylaşmak istediğin herşeyi paylaşabilirsin. :KK66:

Bizi ne guzel anlatmissin balimmm:KK5:

Iyı akşamlar
Kahvaltı
2 dilim cavdar arasí yarım kk peynir tost
Yarım haslanmis yumurta

1 kucuk mandalina

Oğlen
6 kasık tavuk ciğer
1 bardak ayran
Sogan salata Roka domates

Yarım fincan nescafe sekersiz tabı
2 kare bıtter

Aksam
Bol limonlu maydanozlu sehriye corbası

Ceyrek elma 18 den once yedım tabı
2.5 lt su
50 dk zumba
810 kalorı aldım
Kızlar bana hıc bildirim gelmedi bugun bende bakmadım aksam geliyorsunuz hep diye sımdı gecmisı okuyayım bır

Harikasinnnn canim benimmmm menun harika bu kalori diyetine guzel alistin dimi kuzum guzel oluyor :KK37:

Çok memnun oldum hepinizle tek tek :KK54: çok güzel kilolar vermişsiniz hepinizi tebrik ederim bana iyi örneklersiniz
Bende bir yıl önce 87ydim. Kendimi o kadar kötü hissediyordum ki 90 olacaktım yahu. Bir de kendine kızıyorum çünkü dışarıdan 87 gorunmedigimi söylüyorlardı ve bende böylece kendimi çok kilolu görmüyordum. Ama bir gerçek var ki istediğim kiloda değildim bir kandırmaca içinde geçiniz gidiyordum. 1 ay kadar sıktım kendimi 80i gördüm çok şükür hele bir de 70leri göreyim parti yapacağım dedim ama zalım hayat bana bunu çok gördü:KK50: okul bitti memlekete geldim şimdi kim bilir kaç kilo almısımdır hemen bir tartı almalıyım:KK55:

Çok memnun oldum hepinizle tek tek :KK54: çok güzel kilolar vermişsiniz hepinizi tebrik ederim bana iyi örneklersiniz
Bende bir yıl önce 87ydim. Kendimi o kadar kötü hissediyordum ki 90 olacaktım yahu. Bir de kendine kızıyorum çünkü dışarıdan 87 gorunmedigimi söylüyorlardı ve bende böylece kendimi çok kilolu görmüyordum. Ama bir gerçek var ki istediğim kiloda değildim bir kandırmaca içinde geçiniz gidiyordum. 1 ay kadar sıktım kendimi 80i gördüm çok şükür hele bir de 70leri göreyim parti yapacağım dedim ama zalım hayat bana bunu çok gördü:KK50: okul bitti memlekete geldim şimdi kim bilir kaç kilo almısımdır hemen bir tartı almalıyım:KK55:
canım yediklerine dikkat edersen yanına da biraz spor eklersen mutlaka karşılığını göreceksin.
bende bir daha asla 60 lı rakamları göremeyeceğime ciddi ciddi kendimi inandırmıştım ama çabalayınca oluyor balım gidiyor.
umarım kısa süre sonra yaparsın 70 partini :KK66:

menü vereyim canlarım
sabah
domates
2 dilim peynir
5 zeytin
yarım paket form bisküvi

öğle
haşlanmış patates 2 tane
yoğurt

akşam
5 köfte
patlıcan salata
1 kase mercimek çorbası

spor olarak 6000 adım attım canlarım birascık squat yapmak istiyorum gün bitmeden :KK200:

menü vereyim canlarım
sabah
domates
2 dilim peynir
5 zeytin
yarım paket form bisküvi

öğle
haşlanmış patates 2 tane
yoğurt

akşam
5 köfte
patlıcan salata
1 kase mercimek çorbası

spor olarak 6000 adım attım canlarım birascık squat yapmak istiyorum gün bitmeden :KK200:

Patates harika bi fikir balimmmm çünkücok tok tutuyor:KK66: otnek menu ornek spor kardesime yakisir:KK66:

Harikasinnnn canim benimmmm menun harika bu kalori diyetine guzel alistin dimi kuzum guzel oluyor :KK37:
Evet canım cok iyi bu kalorı sayimi ama ben hıc veremiyorum 1 haftadır sabitte yım hatta 2 gun 600 kalorı ve 2.5 saat spor yaptım ilaca basladim netten arastırdım demır eksikliği olanlar kılo veremez dıyor benimki gercekten cok düşük mus zaten cok uzgunum ama demek ki boyle dıyet yapmsam ne kadar kılo alicam dusunun

menü vereyim canlarım
sabah
domates
2 dilim peynir
5 zeytin
yarım paket form bisküvi

öğle
haşlanmış patates 2 tane
yoğurt

akşam
5 köfte
patlıcan salata
1 kase mercimek çorbası

Cok guzel canım herzaman kı gıbı tabı bende işler ıyı gitmesede sizlerin vermesi bile umut benım ıcın bende cok ıstıyorum bı 67 olsam goruntum baya ıyı olacak ya 5 kilo 5

Evet canım cok iyi bu kalorı sayimi ama ben hıc veremiyorum 1 haftadır sabitte yım hatta 2 gun 600 kalorı ve 2.5 saat spor yaptım ilaca basladim netten arastırdım demır eksikliği olanlar kılo veremez dıyor benimki gercekten cok düşük mus zaten cok uzgunum ama demek ki boyle dıyet yapmsam ne kadar kılo alicam dusunun
kuzum her hafta eksiliyorsun bu da çok güzel bir başarı balım :KK9:ilaçlarını düzenli kullanınca sağlık sorununda hafifleyip iyileşecek ve daha fazla kilo vermeye başlayacaksın :KK37:

X