82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Kuzum gerçekten sen benden daha disiplinlisin supersin. Keşke seninle 68 kilo iken tanissaydim. Cok gec gözüm açıldı balım. Cepten yazıyorum umarım düzgün geliyordur mesajlarim

Düzgün geliyor balimmm bende hep cepten yaziyorum teşekkür ederim kuzum sende cok azimlisin balimmm olsun kuzum iyiki birbirimizi bulduk hedefide kutlucaz INŞALLAH

Düzgün geliyor balimmm bende hep cepten yaziyorum teşekkür ederim kuzum sende cok azimlisin balimmm olsun kuzum iyiki birbirimizi bulduk hedefide kutlucaz INŞALLAH
canım benim sen birtanesin seninle tanıştığımda 76 kiloydum.. yaşam koçusun adeta balım her vazgeçtiğimde beni topladın. herşey için teşekkür ederim

canım benim sen birtanesin seninle tanıştığımda 76 kiloydum.. yaşam koçusun adeta balım her vazgeçtiğimde beni topladın. herşey için teşekkür ederim

Ayyy kuzum benim yaaa ne tatli dillisin agzin bal yesin derler bizim oralarda agzin bal yesinsende benim yaşam koçumsun iyiki varsın balli lokmam bende çok teşekkür ederim

menü vereyim canlarım
sabah
1 bardak süt
1 dilim kepek ekmeği
2 dilim peynir

öğle
1 tabak kepekli makarna
1 kase yoğurt

akşam
1 tabak işkembe çorbası

500 gr. yoğurt
1 dilim kepek ekmeği

aralarda 2 avuç leblebi ve şekerli kahvem var canlarım

spor olarak 6000 adım atıldı. evde egzersize başlayacağım birazdan

60 aşkına son 8 diyorum canlarım

Supersin cancagzimmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…