82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Kızlar tebrik ederim kusura bakmayın kotam doldu o yüzden gelemiyorum Çarşamba sabah gelırım diyet ve spora devam dağıtmadım bıldırıö 71.9

20160208_213839.jpg

Tarcinli sütümü koydum şimdi paramparcayi izliyorum keyfime diyecek yok :KK66:

menü vereyim canlarım
sabah
1 bardak süt
1 paket form bisküvi
şekerli kahva

öğle
1 tabak kabak yemeği
1 dilim kepek ekmeği
1 kase yoğurt

akşam
6 adet köfte
bol salata
1 kase sakatat çorba

spor olarak 5000 adım attım sadece canlarım :KK200:

menü vereyim canlarım
sabah
1 bardak süt
1 paket form bisküvi
şekerli kahva

öğle
1 tabak kabak yemeği
1 dilim kepek ekmeği
1 kase yoğurt

akşam
6 adet köfte
bol salata
1 kase sakatat çorba

spor olarak 5000 adım attım sadece canlarım :KK200:

Yine mukemmelsin balim bu haftanin biricinsi olarak kutlarimmmmm Tebrikler balli lokmam alkislar birincimize gelsinnnn:KK9::KK9::KK200::nazar::KK9::KK15:

Tesekkur ederimmm balli lokmam :KK66: kuzum neden azar azar gidiyot benden sence sporu cogaltmammi lazimm
kuzum az olur mu hiç 18 günde 4 kilodan fazla verdin. 36 günde yani yaklaşık 1 ayda 8 kilodan fazla vereceksin ne demek bence hiç de az vermiyorsun balım. :KK66:ben geçen hafta verememiştim canım hatta 100 gr almıştım. vücut ödem yapmıştı herhalde bu hafta 2 haftalık 1 kilo eksi tartıya yansıdı. benden aslında az az gidiyor canım. :KK12:

K kafsinkaf35 prensesimiz buyuk bi azim gosterdi 68 kilo olduuu darisi 58 INŞALLAH alkislar balimaaaaaa:KK9:Hoppa:KK15:
teşekkür ederim kuzum benim çookk zaman sonra 2 sene kadar sonra boyumla kilom aynı oldu çok mutluyum. :KK53:vücutta biraz rahatladı. gerçekten bir ara nefes alamaz olmuştum.

darısı isteyen herkesin başına dostlarım. allah kimsenin çabasını boşa çıkarmasın :KK66:

teşekkür ederim kuzum benim çookk zaman sonra 2 sene kadar sonra boyumla kilom aynı oldu çok mutluyum. :KK53:vücutta biraz rahatladı. gerçekten bir ara nefes alamaz olmuştum.

darısı isteyen herkesin başına dostlarım. allah kimsenin çabasını boşa çıkarmasın :KK66:

Tabi kuzum rahatlik olmaz mi cok rahatlik oh cok sukur darisi bana balimmm :KK33:
AMIN balim INŞALLAH hep.iradeli devam edip hedefimize ulasiriz INŞALLAH:KK36:

kuzum az olur mu hiç 18 günde 4 kilodan fazla verdin. 36 günde yani yaklaşık 1 ayda 8 kilodan fazla vereceksin ne demek bence hiç de az vermiyorsun balım. :KK66:ben geçen hafta verememiştim canım hatta 100 gr almıştım. vücut ödem yapmıştı herhalde bu hafta 2 haftalık 1 kilo eksi tartıya yansıdı. benden aslında az az gidiyor canım. :KK12:
Moral verdiğin icin cok tesekkur ederim balimmm cansin sennn :KK66: yok kuzum sende cok motivasyonlusun hatta banada motivasyon katiyosun super ilerliyosun her hafta 1 gitse hop nisan olmadan inceciksin kardesim :KK66:

Moral verdiğin icin cok tesekkur ederim balimmm cansin sennn :KK66: yok kuzum sende cok motivasyonlusun hatta banada motivasyon katiyosun super ilerliyosun her hafta 1 gitse hop nisan olmadan inceciksin kardesim :KK66:
Kuzum gerçekten sen benden daha disiplinlisin supersin. Keşke seninle 68 kilo iken tanissaydim. Cok gec gözüm açıldı balım. Cepten yazıyorum umarım düzgün geliyordur mesajlarim

X