82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Iyi aksamlar kızlar menumu vereyim pek ıstedıgım gıbı gitmesede
Kahvaltı
1 yumurtali menemen
1 kibrit kutusu kasar
2 etımek

Oglen
2 etimek
1 tatlı kaşıgı bal
4 kasık yoğurt

1 bardak sut 4 dıyet biskuvi

AkSam
4 kasık zeytinyağlı taze fasulye
2 kasık bulgur pilavı
2 kasık yoğurt

Bugun bildiğiniz normal beslenmısim dıyet degil ama soz yarın daha guzel olacak menum

Sizi sok edecek bi menüm var bugün

Kahvalti
Ceyrek simit
Biraz peynir
Domates salatalik

Ögle
Tavuk mantar sote yarim kase
1 dilim browni

Aksam
1 tabak makarna
Salata
Bi kac kasik yogurt

Sizi sok edecek bi menüm var bugün

Kahvalti
Ceyrek simit
Biraz peynir
Domates salatalik

Ögle
Tavuk mantar sote yarim kase
1 dilim browni

Aksam
1 tabak makarna
Salata
Bi kac kasik yogurt
Simdi diceksinizki neden bu kdr kalorili seyler yedin. Söyle özetliyim. Uzun süre diyet yaptigim zaman zaten cok az calisan bagirsaklarim basliyor hic calismamaya. Öyle durumlarda birgün kendime izin verip hergünkinden daha fazla yiyorum. Ertesi gün yarim kilo alsamda ilerleyen günlerde diyete devam ettigimde daha fazla kilo verebiliyorm. Benimde böyle tuhaf bi metabolizmam var iste

canım gayet güzel olmuş menün dengeli hiç cıss yok. sadece pilav gözüme çarptı o da 2 kaşık zaten 1 dilim ekmeğe eşit gelir.

canım en iyi sen tanırsın kendini işe yarıyorsa ne güzel browni dışında çok cıss yok aslında

Makarna da varya kuzum 1 tabak :)
canım eğer makarnaya ketçap mayonez ağır soslar eklemezsen, yağlama esnasında az yağ kullanırsan cıss değil kesinlikle.hatta çok yerinde bir öğün olur tatlım. yanına salata ve az yoğurt yemişsin kalorisi yok gibi onların zaten
makarnayı seviyorsan eğer az yağ ile kepekli makarna yapabilirsin de kendine. daha az kalorili olur. hem bağırsak problemim var diyorsun ona da iyi gelir. naçizane tavsiyem canım

Menum
Sabah
Türk kahvesi

Öğlen
2 yemek kasigi kisir
2 yemekkasigi salata

Aksam
Öglenin aynisi

Bu tuhaf oldu onca guzel yeneklerden yemedim boyle gecstrdm

Menum
Sabah
Türk kahvesi

Öğlen
2 yemek kasigi kisir
2 yemekkasigi salata

Aksam
Öglenin aynisi

Bu tuhaf oldu onca guzel yeneklerden yemedim boyle gecstrdm
canım çok az yemişsin sabah birşey yok öğle zaten salatayı sayma koca gün toplam sadece 4 kaşık kısır var canım evde varsa yoğurt ye, yumurta haşla bir tane kendine hiç vitamin almamışsın kuzum

sen şimdi ne güzel yemekler yapmışsındır kendini frenlediğin için tebrik ediyorum kuzum seni
neler vardır neler hayal ettimde birden

menü vereyim canlarım
sabah
domates
2 dilim peynir
1 haşlanmış yumurta
2 dilim kepek ekmeği

öğle
kocaman tabak haşlanmış brokoli
500 gr kadar yoğurt

akşam
2 kase mercimek çorbası
4 tane mercimekli köfte kaçtı ya mercimek çorbasıyla kendimi kandırayım dedim olmadı dayanamadım.
şimdilik yarım saat yürüyüşüm var spor olarak daha gün bitmedi bir şeyler eklemeyi düşünüyorum

Yerim seniii kuzummm
Yok yoktu kuzum da dayandim kuzu bide seyi unutmuşum tadina bakmak icin borekten bi isirik almıştım

Kuzu vitaminsiz oldu farkindayim yumurta haslarim yerum balim acikinca

Yerim seniii kuzummm
Yok yoktu kuzum da dayandim kuzu bide seyi unutmuşum tadina bakmak icin borekten bi isirik almıştım

Kuzu vitaminsiz oldu farkindayim yumurta haslarim yerum balim acikinca
bir ısırık olsun o kadar canım ya ben olsam o kadar güzel yemeğin arasında evden kaçardım yangın var diye bağırırdım
geçen gün bizim evde öyle bir misafir gelmesi durumu oldu neler neler vardı baktım dayanamıycam çıkmıştım evden

Evet kuzum tadi nasil olmus diye bi isirik aldim onu bile dert ettim nasil diyete odaklandysam oruclu gibiydim kuzum sen iyi yapmissin kacmissin ben kacamadimda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…