82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

canım eğer makarnaya ketçap mayonez ağır soslar eklemezsen, yağlama esnasında az yağ kullanırsan cıss değil kesinlikle.hatta çok yerinde bir öğün olur tatlım. yanına salata ve az yoğurt yemişsin kalorisi yok gibi onların zaten:KK66:
makarnayı seviyorsan eğer az yağ ile kepekli makarna yapabilirsin de kendine. daha az kalorili olur. hem bağırsak problemim var diyorsun ona da iyi gelir. naçizane tavsiyem canım :KK49:
Saol cnm. Pek makarnaya düskün deilimde canim cekerse tavsiyelerine uyarim.

Hey kızlar benı de araniza alır misiniz?motivasyon a ihtiyacım var.20 gündür diyet yapıyorum. 84 den 79 a düştüm. Ama bu aralar sevkim kırıldı. Eşim askerde ve ben o gelene kadar farkedilir derecede kilo vermek istiyorum.mart 16 da gelecek inşallah ve hedefim 70 olmak. İnşallah olabilirim.

menü vereyim canlarım
sabah
domates
2 dilim peynir
1 haşlanmış yumurta
2 dilim kepek ekmeği

öğle
kocaman tabak haşlanmış brokoli
500 gr kadar yoğurt

akşam
2 kase mercimek çorbası
4 tane mercimekli köfte kaçtı ya mercimek çorbasıyla kendimi kandırayım dedim olmadı dayanamadım.:KK23::KK23:
şimdilik yarım saat yürüyüşüm var spor olarak daha gün bitmedi bir şeyler eklemeyi düşünüyorum:KK66:

Menun cok Guzel kuzum :KK66:mercimek koftesi de cok zararli bisi degil nazar boncugu olsun :KK66:

iyiyim canım sağol mide yanmam çok oluyor bu ara kepek ekmeği yemeye başladım biraz iyi geliyor.
kuzum o koşuşturmada 10000 adımı bile bulmuşsundur merak etme :KK66:

Migdem mi yaniyor kuzum benimde arada eksiyor sebebi nedir acaba :KK43: atmisimdir balimm yaaa uyuyakalmisim terkrardan uyandim :KK54:

Hey kızlar benı de araniza alır misiniz?motivasyon a ihtiyacım var.20 gündür diyet yapıyorum. 84 den 79 a düştüm. Ama bu aralar sevkim kırıldı. Eşim askerde ve ben o gelene kadar farkedilir derecede kilo vermek istiyorum.mart 16 da gelecek inşallah ve hedefim 70 olmak. İnşallah olabilirim.

Hosgeldin canim eger istikrarlii olursun neden olmasin her gun menu veriyoruz pazartesi tartilma gunumuz kalori diyeti yapiyoruz kac yasindasiniz
Buarada ALLAH kavustursun esinizle:KK36:

buyur gel gel canım allah kavuştursun. mart ayına kadar 9 kilo çok rahat atasın canım

Iyi aksamlar kızlar menumu vereyim pek ıstedıgım gıbı gitmesede
Kahvaltı
1 yumurtali menemen
1 kibrit kutusu kasar
2 etımek

Oglen
2 etimek
1 tatlı kaşıgı bal
4 kasık yoğurt

1 bardak sut 4 dıyet biskuvi

AkSam
4 kasık zeytinyağlı taze fasulye
2 kasık bulgur pilavı
2 kasık yoğurt

Bugun bildiğiniz normal beslenmısim dıyet degil ama soz yarın daha guzel olacak menum

Ciss yok balim guzel bencee :KK66:

Sizi sok edecek bi menüm var bugün

Kahvalti
Ceyrek simit
Biraz peynir
Domates salatalik

Ögle
Tavuk mantar sote yarim kase
1 dilim browni

Aksam
1 tabak makarna
Salata
Bi kac kasik yogurt

Browni haricinda sknti yok kuzum makarna sossuza arada yeenebilir:KK66:

Simdi diceksinizki neden bu kdr kalorili seyler yedin. Söyle özetliyim. Uzun süre diyet yaptigim zaman zaten cok az calisan bagirsaklarim basliyor hic calismamaya. Öyle durumlarda birgün kendime izin verip hergünkinden daha fazla yiyorum. Ertesi gün yarim kilo alsamda ilerleyen günlerde diyete devam ettigimde daha fazla kilo verebiliyorm. Benimde böyle tuhaf bi metabolizmam var iste :KK66:
Katiliyorum canim bazen metobolizmayi ayarlarıyla oynamak lazim:KK48:

Screenshot_2016-01-31-05-36-52-1.png

Harikaaaa misss kizlar :KK66:

Gunaydın yıne guneşli bırgune Merhaba dedik sukur olsun kahvaltımı paylaşayım simdide yesil cay içiyorum

Menum canlar

Sabah
1 küçücük dereotlu poğaça
1 bardak sekersiz cay (limonlu)

Öğlen
1 bardak tarcinli Türk kahvesi

Aksam
1 kase yogurtlu corba
1kase marol salatasi
1dilim tahil ekmek

Ara öğün
Tarcinli 1 det muz (küçük)