82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Sizinkilerı gorunce tamamı göze battı suan :KK48:ama vallahi gaza geliyorum ama daha azından yapamam Basım donuyor resmen yapmayınnn bana bunu yaaaaaaa yiyin bıraz :mad:

Tabı saka hepsi yapabiliuorsanız ne ala ayakta alkışliuorum sızı :KK52::KK9:

Kuzum sende 700 kalori almissin sporla da hepsini yakmissin tek kelime harika bana guven :KK66:

Ben yaptım 1 saat gunes var ama soguktu yinede ya benım dunku menumu girdiniz sporuda menu disi lokma atmadim agzina ama onceki gune gore +300 gr anlamis degilim
canım spor yaptıktan veya yürüyüşten hemen sonra tartılıyorsan o şekilde fazla çıkabilirsin kaslar ağırlaşıyor geçici olarak :KK66:
Corbayla ayni etkiyi veriyosa cnm bende böyle yemeyi tercih ederim. Sadece lahanami yiyosun peki
canım evet aynı etki sonuçta orada önemli olan lahanayı bir şekilde tüketmemiz vücuda girmesi:KK66:

20160131_193608.jpg

Öglen yemegim canlar fotoda ekliyim dedim :KK66: mor salatam ve patates haslamam yag koymadim sadece baharat koydum:KK66:

menü vereyim canlarım
sabah
domates salatalık
1 haşlanmış yumurta
2 dilim peynir
orta türk kahvesi

öğle
1 kocaman tabak çiğ lahana salatası üstüne
5 kaşık yoğurt ile birlikte.... tadı da çok güzel oldu canlarım. yoğurda nane ve sarımsak ta ekledim. pişmiş lahanadan çok daha iyi. tavsiye ederim.

akşam
5 kaşık mantar sote
1 kase salata
2 avuç leblebi
2 yemek kaşığı bezelye yemeği

spor yapamadım canlarım misafirimiz geldi.
kalorimi de 920 olarak hesapladım.:KK200:

kuzum çok az yemişsin detoks gibi olmuş tebrikler :KK9:
Balim canim istemedi cok bile yedim gibi hisediyorum ama dediginde haklıymışsin patates cok tok tutuyor sen bu isi biliyosun balim:KK66:

canım benim öğle salatayı bol tutabilirdin kuzum kuş kadar yemişsin :KK66:
Balim haklisin eger acikirsam bi sekersiz Türk kahvesi icerim :KK66:

canım regl olduğun için tartıda gösteren rakamı kafandan 2 kilo düş :KK49:

Öyle mi diyosun balim
Tartidan korkuyorum kuzum sanki şişimmm :KK43:

menü vereyim canlarım
sabah
domates salatalık
1 haşlanmış yumurta
2 dilim peynir
orta türk kahvesi

öğle
5 kaşık yoğurt ile birlikte.... tadı da çok güzel oldu canlarım. yoğurda nane ve sarımsak ta ekledim. pişmiş lahanadan çok daha iyi. tavsiye ederim.

akşam
5 kaşık mantar sote
1 kase salata
2 avuç leblebi

Supersin balimmmm örnekkk menuuuu:KK200: :nazar: kuzum bende yapcam ne kadar koyuyim.lahana balim kac kalorymis peki öylece yogurtla falan

Sizinkilerı gorunce tamamı göze battı suan :KK48:ama vallahi gaza geliyorum ama daha azından yapamam Basım donuyor resmen yapmayınnn bana bunu yaaaaaaa yiyin bıraz :mad:

Tabı saka hepsi yapabiliuorsanız ne ala ayakta alkışliuorum sızı :KK52::KK9:
Saol cnm ben cok doyuyorum ama böyle sende giderek dahs azaltirsin. Yalniz azaltmani gerektirecek menülerinde olmuyor zaten.

Kuzum harika gidiyosun -ler bekliyooo seniii:KK66:

Muhtesemmmmmm:KK66:
Ayy ins kuzumya cok heyecanliyim. Bugün cok moralimi bozan bisey oldu. Bi arkadas senin gögüslerin var oturmus kilon var kilo versende cok bisey degismez gibi bisey söyledi :KK43: ben birkac yil önce 50li kilolardaydim ve hicte kilolu durmuyodum :KK43:

menü vereyim canlarım
sabah
domates salatalık
1 haşlanmış yumurta
2 dilim peynir
orta türk kahvesi

öğle

akşam
5 kaşık mantar sote
1 kase salata
2 avuç leblebi

Canım nasıl 920 ya emin mısın hıc kalorili bıse gormuyorum ben

Kuzular kafileks varya cok az kucucuk kaseye koyup arada agzimiza atabilriiz tatli krizini yok ediyor sütlü ben sevmiyorum ama sutsuz cips gibi rada agiza atilabilir :KK66:

Ayy ins kuzumya cok heyecanliyim. Bugün cok moralimi bozan bisey oldu. Bi arkadas senin gögüslerin var oturmus kilon var kilo versende cok bisey degismez gibi bisey söyledi :KK43: ben birkac yil önce 50li kilolardaydim ve hicte kilolu durmuyodum :KK43:
Ayyy ne aptalca ne gereksiz bı yorum olmus nasıl degismez oturmuş kilo ne arkadasım ya deseydin bilmiş ben 86 vardım gayet de goguslerım kuculdu vede nasıl fark yok benı goren cok sasiryor kıyafetlerim hepsi cok bol kaldı yeniden alicam motiven dusunmek sakın

Ya kusuru bakmada arkdasina sinirlendim kuzum ya nedemek farketmez cokta farkeder bak gor sen bi 5 kilo ver nasil fark etcek kuzum sen harika gidiyosun 65 oldugunda fistik gibi olucaksin :KK66:

X