82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Herzaman mükemmel olmayi nasil basariyosun balimmmm yine harikasin
teşekkür ederim balım benim yazmayı unutttuğum şeyler de var çünkü her gün var gün vazgeçilmezim olduğu için unutuyorum.. belki biraz kalorili gelebilir ama hergün 3 çorba kaşığı saf zeytinyağı tüketiyorum hatta fazlası olabilir, birde kırma saf zeytin sürekli atıştırmalık olarak yiyoruz.. ben bunları menüye yazmayı unutuyorum.

Kuzum izmirdesin ya oranin zeytini meshur degilmi bende zeytine bayilirim ama iri iri olacak anladim balim sanirim zeytin yagi bagirsaklarin icin iciyosun yarari varsa ne guzel sen bilirsin zaten herseyin en iyisini üstat

Evet balim INSALLAH yapabilirim ama 30 gunu tamamlicam kuzum bide Ebru Sallinin 21 gunluk platesini yapmayi düşünüyorum bunun hakıında ne düşünüyorsun balim
canım inan bir kere denedim bakayım neler oluyor ama hoop hoop tüm hareketleri geçiyor haydi hop hop falan diye... bir ekrana bir yapmaya çalış ben yapamıyorum zaten.... ben ekrana bakılarak hiç bir spor yapamıyorum ki....beni örnek almayın aman canlarım

Canlar bu ara foto paylasamiyorum hizli gelişiyor yemek faslim ama artik duzene sokucam menulerimi resimli paylasmaya devam hem resimli daha guzel oluyor yahuu

Bide Ebru salli cok konusuyor bende bi deniyim bakiyim sonuc oyle olursa aklimda kalanlari kendim uygilarim biraz spora ağırlık vermem lazim kuzum hantallik var ustmde

Kuzum izmirdesin ya oranin zeytini meshur degilmi bende zeytine bayilirim ama iri iri olacak anladim balim sanirim zeytin yagi bagirsaklarin icin iciyosun yarari varsa ne guzel sen bilirsin zaten herseyin en iyisini üstat
canım benim sana en irisinden göndereyim ballı lokmam....
kuzum zeytinyağı sağlık için mutlaka küçükken zorla içiriyorlardı büyüdüm severek içiyorum

canım benim sana en irisinden göndereyim ballı lokmam....
kuzum zeytinyağı sağlık için mutlaka küçükken zorla içiriyorlardı büyüdüm severek içiyorum
Yolla valla kuzum hic hayir demem
Tabi kuzum saglikli burda has zeytinyagda cok pahali olsa bende icerdim hemde wc sorunu kalkiyor icin temizleniyor kucuklukte alismissinnn demekki afiyet olsun

Günaydin canlar kalktım ilik suyumun icine limonu sıktım ictimmmm hava yine karli disari cikarim yinede bugun bowling oynucam baktim iyi kalori yaktiriyomus aklimda subatla beraber sirkeli su var herkes cok övüyor yapıpta yararini gördünüz mü?

Menülerinizi çok güzel bi sekilde düzenli veriyosunuz çok teşekkür ederim burayi önemsediginiz icin Ve menülerinizde harikaaaa güzel diyet arkadaslarim yaz olmadan hedefimize ulasicagimizi inaniyorum INŞALLAH ALLAHIM hedefimize sagliklıca varmamizi nasip etsinnnn prensesler grubu simdi 5 kisiyiz makbule asyam kafsinkaf fantastika ve bennn güzel bi grup olduk haydi hayirlisi pazarteside yaklasiyor bakalim bu haftanin birincisi kim olcak şu 6lari gördük mü tamamdir bu is

Bende de o yüklü suan tam bilmiyorum 1700 küsür ddemişti sanki bana

Gunaydin tatlım mekık programına baktım tam şekilde minibüs yapamam ben ama bildiğim gibi çekerim olur mu bu arada sirkeli ballı su kilo vermem yine durmustu o aralar içtim via nada hızlandırdı ama artık etki yapmıyor ama arada bi içiyorum şimdi regl bitsin soğan kuru başlıyorum ben

Ozaman bi sure yapip bi sure dinlenmek lazimki faydasi olsun sirkeli suyun kuzum sogann kurude iyi diyorlarda migdemi mahveder diye ben yapamiyorum tamam balim ozman 5nde baslayalim mekigi nasil cekersek cekelim fayfasi olur
Bende bu siteden bakarım hatta tarif defterim var net üzerinden çok güzel
Kesinlikle bende cok yarrarlaniyorum cok guzel bi site kuzum hersey var

Bence de isindiktan sonra cekince hertürlü yarar diye düşünüyorum zayiflafikca sarkmayalim hem neden 5 i dedin regl mi var

Iyi akşamlar menümü yazayim sonra vakit olmayabilir benimkiler gelir onlara hazırlarim yemek

Kahvaltı
3 etimek
1 çay kaşığı tereyağ
1 tatlı kaşığı ndan az bal
Tavada yumurta

Öğlen
1 kase yayla çorbası

2 günkurusu
2 ceviz

Aksam
5 kaşık zeytinyağlı pırasa
4 kaşık yoğurt

Toplam 801 kal 2.5 lt su ıcıldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…