82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Ahh kuzum benimmm yaa keskem senin kilona dussemmm kuzu ya gercekten ALLAH senden razi olsunnn
Ahh kuzum benimmm yaa keskem senin kilona dussemmm kuzu ya gercekten ALLAH senden razi olsunnn
canım arkadaşım herşey istediğin gibi olucak inşallah
Eminim daha cok -gorcegine eminim kuzum cunku adette en az 1 kilo oynuo haftayada ben adet olcam bakalim

1 kilo dahamı ağzından bal damlıyor canım

Detoks suları içiyormuyuz canlar yagmur beni davet etmedi ama bura benim evim sayılır atlıyom aranıza içindekiler:
1 limon

Yarım elma(yeşil)
Maydanoz
2 tanecik kuşburnu
Bu şişeden 3 tane içtim bu saatte kadar

Menüm

Kahvalti
7 zeytin (Sünnetmiş)
1 domates
1 kücük haslanmis yumurta
1 dilim kepek ekmegi

Ögle
1 porsiyon zeytinyagli pirasa
4 izmir köfte

Aksam
100 gr tavuk haslama
Bol yesillikli salata
1 bardak ayran

Spor: 30 dk eliptik bisiklet :)

Kızlar yoğunluktan yazamıyorum tebrik ederim kilo verilmiş hemde çok güzel canım 300 gr da az degıl ki 68 rakamı cokk güzel bende girsem keşke
@masalperisi_ gerçekten seni ayakta alkışliuorum
bu sana çok güzel bi motive olmuştur devam et insallh birde siz kalori sayımı nasıl yapıyorsunuz akşamdan hesaplayıp ona göre mi yemek pısırıyorsunuz

Sagol balim INŞALLAH cok sukur cok mutlu oldum yok kuzum ben yiyorum kalorisine bakiyorum sonra aksam topluca kalori sayimi yapip paylasiyorum

Menunde sporunda harika balimmmmm

Sagol balim INŞALLAH cok sukur cok mutlu oldum yok kuzum ben yiyorum kalorisine bakiyorum sonra aksam topluca kalori sayimi yapip paylasiyorum
Bende normale bi döneyim kalori sayımı yapayım ama hangi siteye güvencem ki bakanlığın formda kal var bende onu kalorisiyle uymuyor bazı şeyler bakıyorum başka siteleré

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…