82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

mkble mkble

INŞALLAH bu guzel duyguyu sevdigiyle yasasin kuzum:nazar: :KK66: kuzum kosturmadan belki evi falan tutarkende zayflarim :KK66: ben simdiden yuvamizi kurup evlenelim diyorum hakmzda hayrkisi:KK76:

Arkadaşlar ben 2012 yılında bu sitede tavuk salata diyetine başlamıştım topikde birbirimizi süper motive ediyorduk derken ben 2 ayda 10 kilo vermiştim yarın yine aynı diyete başlamayı düşünüyorum sizlerede tavsiye ederim rabbim hepimi sağlıklı bir şekilde hedefdeki kilolarımıza kavuştursun

mkble mkble

INŞALLAH bu guzel duyguyu sevdigiyle yasasin kuzum:nazar: :KK66: kuzum kosturmadan belki evi falan tutarkende zayflarim :KK66: ben simdiden yuvamizi kurup evlenelim diyorum hakmzda hayrkisi:KK76:

Aynende dedigin gibi olur canim insan telaştan yemeyi icmeyi unutuyor :) temmuzun kacinda olacak nasipse Allahim gönlüne göre nasip etsin canim ben normalde insanlara kolay isinamam ama seni hic görmeden kanım o kadar kaynadi kii :)

Arkadaşlar ben 2012 yılında bu sitede tavuk salata diyetine başlamıştım topikde birbirimizi süper motive ediyorduk derken ben 2 ayda 10 kilo vermiştim yarın yine aynı diyete başlamayı düşünüyorum sizlerede tavsiye ederim rabbim hepimi sağlıklı bir şekilde hedefdeki kilolarımıza kavuştursun

INŞALLAH kuzucum guzel dua etmişsin AMİN :KK66: bizde suan guzel.arkdasliklar kurduk tatlim sende aramiza geldin hergun menu paylascakmsn aktif oalblcekmsn sadece tavuk Slate mi yiceksin

Ayy ben tavuk yemiyorum baska bisey olmaz mi onu destekleyici

mkble mkble

Oy canim benim cok tatlisin benimde sana icim cok isindi:KK19:
INSALLAH canim benim:KK68: temmuzun 30u kuzum :KK66:
o tatli heyecan bakalm neler olcak:KK69:

Masallah canım bir haftalık günlüğü 72 sayfa yapmayı nası başardım vallahi bravo . Benim günlük bir seneye yaklaşacak daha 70 olmadı. Kutluyorum canım. Gayet MOTİVEYİz bunu anladım allah bozmasin canım. ....:KK71:

X