82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Canim zaten ben ne yiyorsam aksam yiyorum evde tekken açlığı hiç hissetmiyorum ama eşim gelince bütün düzen tepetaklak oluyor yemeyi içmeyi öyle seviyor ki o yerken iştaha geliyorum

bende kuzu ya oglen iyi sabah iyi aksam geliyor karnim zil calio o yaptgm guzel yemekler canimi yiyor ama Ben yemiyom

benim de en çok istediğim 57 çok güsel 57 kulağa bile çok hoş geliyor. bende 75.5 ten 70.3 e düştüm takıldım kaldım gitmiyor. hep beraber 57 olmaya
Ayy inşallah canim benim ya gerçekten destek çok guzel bisey spora gittim 1ay 2.5kilo verdim ama yanliz olunca olmuyor eşim bile ben sana sonuna kadar desteğim diyor ama abur cuburu doldurup geliyor bende insanım can cekiyor

harika bilgiler alkislar sana kiymali boregim

Kizlar ben sanki diğer rejimdeki hhalimden daha halsizimmm neden acaba diger baslangicimda daha istekliydim

Kizlar ben sanki diğer rejimdeki hhalimden daha halsizimmm neden acaba diger baslangicimda daha istekliydim
canım bunları yaşaman gayet normal. büyük emek ve sabır gerektiren birşey var önünde. benim de öyle. tekrar aynı süreci yaşamaya başlamak olmak. ben 70 ten 57 ye düştüm bazen 52 yi bile gördüm ama tekrar aynı mücadeleye başlamak beyin bu noktada kendini yorgun hissediyor
yorgunluk hissi bende de ağır basmış durumda ama yenik düşüp durumu kabullenmek istemiyor bir tarafım. kilo vermeye başlayıp hedefe yaklaştıkça yerini bambaşka duygular alacak balım hep birlikte paylaşıp üstesinden geleceğiz. ben sana inanıyorum gözümün önünde 16 kilo verdin canım

Haklisin kuzum bianda pes ediyorum bianda ayna gozumun onune geliyor oyuzden azimle yola devam edicez kilo verdikce azimlenicegiz haklisin kuzum yola devam destegin için cok sagol balimmm yinr 52 oluruz belki kilolarla savastayiz dimi

Canlar bennn esimle is nedeniyle yolculuga cikiyorummm 1 gun durup gelicez

ama diyetimi asla ihmal.etmiyorum

Kepekli sandvclerimi hazirladimmmm yol erzagimmm yanindada ayran yasasin saglikli yasam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…