82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Puantiyeli-bayan-kombin-elbise-modeli.jpeg

Ah ah ne diyimmmm ustumde hayalediyorum daha cok azimleniyorum:KK56:

Kahvaltimmm

20160115_154638.jpg

icinde beyaz peynir var canlar

oglen
bi kase dometes corba
marol salatasi

aksam
20160115_183313.jpg

Mantar yaninda pul biberli naneli yogurt☺

20160115_154254.jpg

Bu ekmek cok tok tutuyor canlar tam.tahilli sandvc ekmek Kahvaltida bunu yedim☺

icindede ekmek dolu degil ici aalınmış gibi
20160115_154341.jpg

Kahvaltimmm

Eki Görüntüle 1745825

icinde beyaz peynir var canlar

oglen
bi kase dometes corba
marol salatasi

aksam
Eki Görüntüle 1745828

Mantar yaninda pul biberli naneli yogurt☺
süper olmuş yine kuzum. akşam menüne özellikle bayıldım. mantar ve yoğurt müthiş az kalorili ve tok tutan besinler :KK49:
ben bugün foto çekemedim. yedikten sonra aklıma geldi:kk77: çok aç hissettim de bugün kendimio_O
bu arada kombin fotolarına bayıldım. bir kaç saat sonra doya doya yorumlamak istiyorum. kısa yazmaya hiç niyetim yok:KK66: evde misafir var canım.
ayrıca söylediğin programı yükledim güzelmiş. gece gün sonunda programın günlük sonuçlarını paylaşmayı düşünüyorum.:KK66:

20160115_172741.jpg
20160115_172136.jpg

Saglikli bi yasam icin ilk basta buzdolabi degismeli ve bende yesillikle buz dolabini bogdum:21:

süper olmuş yine kuzum. akşam menüne özellikle bayıldım. mantar ve yoğurt müthiş az kalorili ve tok tutan besinler :KK49:
ben bugün foto çekemedim. yedikten sonra aklıma geldi:kk77: çok aç hissettim de bugün kendimio_O
bu arada kombin fotolarına bayıldım. bir kaç doya doya yorumlamak istiyorum. kısa yazmaya hiç niyetim yok:KK66: evde misafir var canım.
ayrıca söylediğin programı yükledim güzelmiş. gece gün sonunda programın günlük sonuçlarını paylaşmayı düşünüyorum.:KK66:

tamam balimmmm bekliyorum opuyorum cok sagolasin fistigim☺

Eki Görüntüle 1745841 Eki Görüntüle 1745844

Saglikli bi yasam icin ilk basta buzdolabi degismeli ve bende yesillikle buz dolabini bogdum:21:
imrenmemek elde değil:KK9::KK9::KK9:
bakınca bile insanın iştahı açılıyor. hevesleniyor aman aman havuç, kabak, salatalık, brokoli, karnabahar, marul, ıspanak:kk77:
hepsini ayrı ayrı çok severim.
ayrıca havuç, kabak, karnıbahar üçlüsünü tavuk yaptığımız fırın poşetlerine koyup çeşnisiyle birlikte fırınlamayı çok seviyorum. tabi ki fırınlamadan önce haşlıyorum. off canım çekti:kk77:

Akşam yemeğim. Çiğ beyaz lahana salatası. Turp salata. Az haşlanmış karides. Bu arada con con değilim her gün karides falan
Burada bazen gerçekten çok ucuza bulabiliyorsunuz.
20160115_191852.jpg

yürüyüşe çıkıyorum canlarım. hazır evde kalabalık. 2 gündür hareket adına hiç bir şey yok bende. dönüşte görüşmek üzere. :cool:

imrenmemek elde değil:KK9::KK9::KK9:
bakınca bile insanın iştahı açılıyor. hevesleniyor aman aman havuç, kabak, salatalık, brokoli, karnabahar, marul, ıspanak:kk77:
hepsini ayrı ayrı çok severim.
ayrıca havuç, kabak, karnıbahar üçlüsünü tavuk yaptığımız fırın poşetlerine koyup çeşnisiyle birlikte fırınlamayı çok seviyorum. tabi ki fırınlamadan önce haşlıyorum. off canım çekti:kk77:

yarin yapicam canimmm benim ya benimde canim cektiii :KK66:

Akşam yemeğim. Çiğ beyaz lahana salatası. Turp salata. Az haşlanmış karides. Bu arada con con değilim her gün karides falan
Burada bazen gerçekten çok ucuza bulabiliyorsunuz.Eki Görüntüle 1745866
:KK9::KK9:kuzum benim harika menu ye kuzum mis gibo afiyet olsun :KK66:

yürüyüşe çıkıyorum canlarım. hazır evde kalabalık. 2 gündür hareket adına hiç bir şey yok bende. dönüşte görüşmek üzere. :cool:

:KK9::KK69:Kuzum tebrikler ben hic spor yapamadim sadece pazara gttm oda 20 dk anca :KK43: yarindan itibaren spor yapmaliym :KK43:

20160115_224255.jpg

Limonlu zencefil cayim da hazir mis :KK66: mis degil saka yaptim saka yaptim ama sicacik iciyim metobolizma hizlansin canlar :KK11::21:

yarin yapicam canimmm benim ya benimde canim cektiii :KK66:

:KK9::KK9:kuzum benim harika menu ye kuzum mis gibo afiyet olsun :KK66:

:KK9::KK69:Kuzum tebrikler ben hic spor yapamadim sadece pazara gttm oda 20 dk anca :KK43: yarindan itibaren spor yapmaliym :KK43:
canım aynen 2 gündür zerre hareket yoktu bende de. zaten spor yapmayı seven bir insan değilim ki. yürüsek yeter bizimde sporumuz bu olsun:KK49:
1.5 saat yürüdüm yaklaşık 8000 adım attım buna şükür. :KK28:
yürürken bir spor salonunun önünden geçtim. millet bantların üzerinde koşuyor ağırlık kaldırıyor. tıklım tıkıştı valla. bana çok zor geliyor ya:mad:

canım aynen 2 gündür zerre hareket yoktu bende de. zaten spor yapmayı seven bir insan değilim ki. yürüsek yeter bizimde sporumuz bu olsun:KK49:
1.5 saat yürüdüm yaklaşık 8000 adım attım buna şükür. :KK28:
yürürken bir spor salonunun önünden geçtim. millet bantların üzerinde koşuyor ağırlık kaldırıyor. tıklım tıkıştı valla. bana çok zor geliyor ya:mad:
Yuruyus candir kuzum en guzeli bende sporu sevmiyorum kuzum yuruyusu zor yapiyorum :KK66: senide alkisliyorun 8000 adim harika kuzummnmm benim:KK9:

menü paylaşalım bakalım
sabah: 3 orta türk kahvesi:75 kalori

öğle: 1 salatalık: 15 kalori
2 dilim peynir: 200 kalori
1 haşlanmış yumurta: 75 kalori

akşam: çiğ lahana ve turp salata: 30 kalori
haşlanmış karides: 250 kalori
500 gr yoğurt: 330 kalori
toplamda ne almışız : 975 kalori 1.5 saat yürüyüş yapıldı. 350 kalori diyelim :KK66:

tabi ki kuzum işe yarar. ben günde 1 su bardağı tüketiyorum. demlediğim cezvede kalan olursa ziyan olmasın diye yarım su bardağı daha içiyorum. :KK66:

Afiyet olsun kuzum benim sen hic ekmek yemiosun sanirim kuzum ne guzel ben ekmek yemeden yapamiyorum :KK43:

menü paylaşalım bakalım
sabah: 3 orta türk kahvesi:75 kalori

öğle: 1 salatalık: 15 kalori
2 dilim peynir: 200 kalori
1 haşlanmış yumurta: 75 kalori

akşam: çiğ lahana ve turp salata: 30 kalori
haşlanmış karides: 250 kalori
500 gr yoğurt: 330 kalori
toplamda ne almışız : 975 kalori 1.5 saat yürüyüş yapıldı. 350 kalori diyelim :KK66:

alkis kuzuma harika gidiyosun alkislar kiymali boregime :KK66:

X