82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

65 olsak bile kilolu gözükür muyuz acaba canlar
canım ben 65 ken kilolu demezdin ama zayıfta demezsin yani benim öyle balık etli bıngıldak kıvamda oluyorum yine. bir de benim göbek kısmı çok sıkıntılı 60 ın altına inmeden gitmiyor. yani en son ordan veriyorum. nereye saklayım o göbüşü ben

Kuzum benim uzun uzun yazip anlatmissin ALLAH razi olsun bitanem yapta fotosunu koyarsin bende yapicam mutlaka

Yemegide lezzetli olur eminim tamam kuzum tarifi kaydettim haydi bakalim mutfak senlensin

Kuzummm ya bende m beden elbise istiyorum m ye girersek sanirim zayf oluruz 65 ken large olur sanirim kuzum INŞALLAH kavusursun elbislerine bitanecik

kuzum kombini buraya atmaya calistim.resim buyuk geldi atamadim bigun giyer atarim IINŞALLAH

Kuzum ya 60 olsun ozmn ya balik etli degilde zayf olalim benimde basen skntilioy oy

inşallah canım M beden ol ben sana hediye olarak takdim edeyim o kombini
nasıl motivasyon ama
evet canım 65 iken large elbise giyiyordum. 65 ten sonra zaten elbise giymeyi bıraktım.

inşallah canım M l ben sana hediye olarak takdim edeyim o kombini
nasıl motivasyon ama
evet canım 65 iken large elbise giyiyordum. 65 ten sonra zaten elbise giymeyi bıraktım.

Supersinnnn gultanesi beni sozlerinle motive ediyosun daha ne isterum ALLAH razi olsun kardesim

aynen kuzum large hayir mediuma evet

sizinle sohbet ederken aklıma yeme gelmiyor çok iyi tam abur cubur saatlerim çünkü çok teşekkür ederimbirazdan kalori hesaplarımla karşınızdayım.

His sorma ya hersey zayflar icin aynen kuzum bakiom bu kesin small diom m cikio
canım hadi elbiseyi anladım kalıpları küçültmüşler de, 1 ay önce eşofman üstü almak için bir yere girdim elime aldım medıumu bu bana olur giydim olmadı önü kapanmıyor. large aldım denendim kapandı ama fermuar gerim gerim yırtılacak gibi. daha büyüğüde yokmuş. yani large eşofman üstü olmadı ya

Seni cok iyi anliyorum.bende gecen bi mont begendim harika bi baktim gozume byyuk gorundu gydim mont kapanmadi ya

Bide esim hic sebze sevmez ona baska yemek bana baska.yemek yapacammm ona yaptgm mis.gibi yemeklere nasi dayanacamm oy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…