82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Canlar zaten biz boyle sagliklica gidersek ister istemez zayiflicaz aslinda cok saglikli ve lezzetli yemekler var mesala kafsinkaf35 kuzum senin yaptığın coknsaglikli istedgn kadar ye zararsiz hemde lezzetli:KK66:

3.5 ay süper... Kac bedene düstün seninde boyun bana yakindi yanlis hatirlamadiysam. Böyle düsününce azim geliyor bana :)

Benimde yasim 26 kuzum yasit sayılıriz :KK66: boyumda 162 sanirim ya benimde hedefim simdilik 65 ama sonra 55 olsa harika olur :KK66: ben 81.500 kiloyum ama bazen 82 oluyor :KK43:

Canlar bi kiz geldi magazaya kiz xs tayt kotlar var ya aldi bana xl olmadi ya dedim gencecigiz ama istedigimizi alip giyemiyoruz kendimi kötü hisettim valla :KK43:

Canlar zaten biz boyle sagliklica gidersek ister istemez zayiflicaz aslinda cok saglikli ve lezzetli yemekler var mesala kafsinkaf35 kuzum senin yaptığın coknsaglikli istedgn kadar ye zararsiz hemde lezzetli:KK66:
canım gerçekten sadece o tabakla doydum. daha yerim diyordum başlamadan önce ama yerim kalmadı. şiddetle tavsiye ediyorum. hem ekonomikte yani çok pahalı sebzeler değil. örneğin 3 liraya kereviz almıştım. 2 tencere yemek çıktı resmen:KK66:

canım gerçekten sadece o tabakla doydum. daha yerim diyordum başlamadan önce ama yerim kalmadı. şiddetle tavsiye ediyorum. hem ekonomikte yani çok pahalı sebzeler değil. örneğin 3 liraya kereviz almıştım. 2 tencere yemek çıktı resmen:KK66:

Kuzum afiyet olsun :KK66: kuzum tarifi verirmisin sana zahmet :KK66:

Canlar bi kiz geldi magazaya kiz xs tayt kotlar var ya aldi bana xl olmadi ya dedim gencecigiz ama istedigimizi alip giyemiyoruz kendimi kötü hisettim valla :KK43:
benim eski halim :cry::cry::cry:
canım hiç üzülme herşey bizim elimizde. doğuştan bu kiloda doğmadık ya. bizde istediğimiz insan olabiliriz. insanlar kendini nasıl değiştiriyor zenciler beyaz oluyor yahu :KK66: birascık kilo verces okadar:KK55:

benim eski halim :cry::cry::cry:
canım hiç üzülme herşey bizim elimizde. doğuştan bu kiloda doğmadık ya. bizde istediğimiz insan olabiliriz. insanlar kendini nasıl değiştiriyor zenciler beyaz oluyor yahu :KK66: birascık kilo verces okadar:KK55:

Cok sekersin balllimmmm:KK66:

Evet cnm bende bi alisveris yapayim demistim gectigimiz günlerde. Aradigim hicbirseyi bulamadim. Hic yakismadi giydiklerim :KK43:
ben 1 senedir artık mağazalara bile gitmiyorum resmen. eşofmanlarla gezdiğim için, büyük bedeni beynim asla kabullenmiyor. büyük beden kot veya etek almadım. eşofman insanı oldum çıktım kilomu gizlemek için:cry:

ben 1 senedir artık mağazalara bile gitmiyorum resmen. eşofmanlarla gezdiğim için, büyük bedeni beynim asla kabullenmiyor. büyük beden kot veya etek almadım. eşofman insanı oldum çıktım kilomu gizlemek için:cry:

Hayalimde bi kombin var kuzum onu alicam INŞALLAH esorfmanlara son şıkır şıkır ggiycez:KK66:

Kuzum kerevizin bide kuzum ben kerevizi salata yapym diom bildgn leziz tarf varmi :KK66:
kuzum kerevizle yaptığım tek salata var bildiğim: kerevizin patates kısmını kabuklarını soyup haşlıyorum. rendeleyip soğumaya bırakıyorum. sarmısak, yoğurt, mayonezi karıştırıp ikisini birleştiriyorum. beyaz çok güzel bir salata oluyor. yarın yapayım bak canım çekti fotoda atayım.:kk77:

diğer bugün yediğim ise salçasız yapıldığı için salata gibi olan bir yemek
tencereye bir kaşık zeytinyağı ekliyoruz ocağın altını açıyoruz
1 soğanı küçük doğrayıp tencereye ilave edip, biraz çeviriyoruz
iyice yıkanmış ve doğranmış kerevizleri atıp biraz suyunu salana kadar çeviriyoruz
en son 2 bardak kadar ilave ediyoruz. pişmeye bırakıyoruz. gayet basit ama daha da şahane olsun dersen eğer, ben bunu çok seviyorum terbiyeli ve bu şekilde yaptım bugünde
terbiyesi için yarım limon suyunu ve bir yumurta sarısını bir kasede çırpıyoruz. pişmekte olan yemeğimizin sıcak suyundan bir kepçe alıp yavaşça yumurtalı karışıma ekliyoruz. yavaş ekliyoruz ki yumurta sarısı pişmesin.
sonra yemeğimiz artık pişmeye yakın olduğunda kerevizin yumuşamasından anlayabiliriz piştiğini. bu yumurtalı karışımı yavaşça karıştırarak yemeğe ilave ediyoruz. 2-3 dakika sonra ocaktan alıyoruz.:kk77:
afiyet olsun umarım beğenirsin açıklayıcı olmuştur inşallah :KK66:

Hayalimde bi kombin var kuzum onu alicam INŞALLAH esorfmanlara son şıkır şıkır ggiycez:KK66:
ah kuzum benimde aklımda neler var. bugün netten elbiselere baktım. M beden sipariş etmek için göğüs 87 olması gerek diyor beden tablosunda. 87 olsun o kadar güzel elbiseler varki hemen alıcam. tabiki büyük bedenleri de var ama ben o şık elbiseleri M beden giymek istiyorum.
şimdilik ilk hayalim sonrasında tabi ki gelsin S XS:KK55:
nasıl bir kombin hayal ediyorsun canım:KK200:

X