82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Kahvaltim

Öglen
  • Bir kase yogurtlu corba
  • 1 kase salata
Akşam

Ara ögün
Meyve salatasi (mandalina elma yarim muz )

Canlar ne yazikki boynum tutuldugu icin spor yapamıyorum doktora sordum hap bitene kadar yapma dedi bu hafta sporsuz oldu kilom cok gitmeyebilirama olsun en aazından diyete alisicam öbür hafta sporumuda yaparım canlar

Yemyeşil bir tabak yaptim kendime akşam yemeği olarak. Haşlanmış brokoli. Yoğurtlu ispanak. Kereviz pirasa yemegi. Hepsinden azar azar aldım. Doymazsam devam ederim. Hepsi cok dusuk kalori :)

Tek bi soz soyleyebilriim bu menuye MÜKEMMEL
teşekkür ederim bebeğim. aslında kışın diyet yapmak daha kolay aslında. kış sebzeleri çok müthiş yağsız pişen ve düşük kalorili bol lifli sebzeler. ıspanak, kereviz, brokoli, pırasa say say bitmez. yaz sebzeleri kızartmalık hep çok kalorili. yaz meyve ağırlıklı şekerli... serinlemek adına içtiğimiz bol kalorili içecekler...
haydi kışın diyetin tadını çıkaralım.

Canlar ne yazikki boynum tutuldugu icin spor yapamıyorum doktora sordum hap bitene kadar yapma dedi bu hafta sporsuz oldu kilom cok gitmeyebilirama olsun en aazından diyete alisicam öbür hafta sporumuda yaparım canlar
canım kendini hiç zorlama spor konusunda. ağrıların artar iyice soğursun o zaman. kendini tam iyi hissettiğinde ufak ufak başlarsın.

Fistigim haklisim bende yarin sebze alicammm canım çekti Kisin zayflayalim yazin fit olalim
Hastanenin ögle yemekleri beni benden aliyor (hemsireyimde) sabah ve aksam iyi menülerle karsinizda olurum umarim
Tamam tatlim yas kac kilon kac hedefin ne liste yapicam da

70.3 kiloyum canım. masal perisi ile tanıştığımda 75.5 tim. onun güzel motivasyonlarıyla kendime geldim. yoksa 80 i çoktan görmüştüm

Bitanesin canimcim

ben hiç acı yiyemiyorum ya. çok özendim şimdi sana afiyet olsun balım

sagol balli lokmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…