82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Çok geçmiş olsun ablacım, Rabbim hayırlı tez vakit şifalar versin inşallah kıyamam yavrucuklarına

Sabah
Yarım patatesli bazlama
Bir dilim domates salata

Öğle
Bir tabak ıspanak
Bir dilim ekmek

Akşam
Bir tabak Tavuklu salata
Bir çay br.ayran

Akşam yemeği erken oldu
Yedi gibi bir bardak tarçınlı süt içerim

Su 2 lt

Sizinde gününüz aydın olsun yuvanız mutlu
bedeniniz sağlıklı
Kalbiniz huzurla dolsun
Bereketli istifadeli bir gün diliyirum şekerler

AMIN ablam Agzina saglik

bizde seni cok seviyoruz kuzummm yarin tarti gunu hryecan doruktaaa

Alkislar sana ablam

Sabah
  • 1 tane tam tahilli tost
  • 1 bardak yesil cay
Öğlen
  • 1 kase sebze corbasi
  • 1 kase yogurt
Aksam
  • 1 yemek tabagi ispanak
  • 1 kase yogurt
Ara öğün
  • 1 portakal
  • 1 bardak süt
  • 2 ceviz
Spor
  • 1 saat tenis oynadim
  • 2 saat yuruyus
Su 2litre

Ilk hedefim 65ti cok sukurki ulastim INSALLAH 2.hedefimde 58 60 kafi hep yanimda oldunuz gunlugumde beni yalnız birakmadiniz cok tesekur ederim hepinizi cok seviyorum prensesler gurubuunu asla unutmicam iNSALLAH hepimiz hedefimize ulasiriz ben hepimize cani gonulden guveniyorum

canlar ben artik sık sık gelemicem cunku hazirliklar icin kayinvalidemin yanina gidicez INSALLAH dugun hazirliklarimiz baslicak oyuzden buraya giremem sanirim ama islerimi halletikten sonra en son kilomu yazicam resim paylasicam INSALLAH 58 olurum arada gelebilirsem gelirim canlar sizi unutmicam iyiki varsiniz haziranin ilk haftasi yola cikiyoruz hayrlsiyla INSALLAH ozmana kadar gelirim dua edin benim icin olurmu prensesler INSALLAH islerim guzel giderde hazirliklarimi tamamlanir musmutlu sizlerinde hersey gonlunce olsun INSALLAH hepinizden ALLAH razi olsun dostum oldunuz ablam oldunuz kardesim oldunuz canimsiniz sizin gibi dostlarim oldugu icn cok mutluyum herzaman soyledigim gibi tarti yuzunuze gulsun prensesler ayrica hazirliklarim tamamlaninca gelicem gunlugumu birakmam ALLAHIN izniyle bakalim hepimiz kac kilo olucaz hedefimize ulasmis oluruz prensesler olarak INSALLAH ben bize cok guveniyorum sporada diyetede devam canlar opuyorummm

Ayrılık mektubu gibi olmuş üzüldüm şimdi bizi bırakma sakın prenses
Bizde seni çok sevdik ne kadar irademize hakim olamasakta senin bu yoldaki kararlılığın azmin her zaman bize örnek oldu
Rabbim işlerini hayr eylesin kolay eylesin burada olduğu gibi her işin tesbih tanesi gibi işlesin inşallah
Kalbinin güzelliği diline vurmuş tatlı dilli güzel kardeşim Allah hepimizden razı olsun inşallah bende seni unutmam ilk diyetim ilk diyet arkadaşım iyiki gelmişim iyiki tanışmışım seni ben buralardayım işin bitince hemen dön olurmu çokta özletme kendini
Inşallah herkesin gönlünce olur az az da olsa bu fazlalıklar gidicek Allah ın izniyle bende yoluma devam edicem pes etmek yok seninde söylediğin gibi tartı yüzümüze gülsün inşallah prensesler

Ablammm bitanecik ablammmm ilk zamandan beri yanimdasin dualarinla desteginle bana guc verdin yoldas oldun seni cok seviyorum ablam yoktu senin sayende ablam oldu birakmam ablammmm hazrlklar bitsin yine burdayim INŞALLAH
Prensesler gurubu hic bırakılır mi seviyorum sizleri

Dualarin icin INŞALLAH ablam ALLAH razi olsunnn bitanem
ikizleri opuyorummm cok tatlilar MASALLAH INSALLAH hersey ailenle birlikte gonlince olsun prenses ablammm canimsin

Günaydın prensesler...
Bende giremedim son günlerde grip olmuşum halsiz ve yorgundum ama sağlıklı beslenmemi hiç bırakmadım 2 gün spor yapamadım...
@zayiflicammm senin adina çok mutlu oldum hedefine ulaştin darisi bizlereeee, benim ilk diyyet arkadaşım öğretmenim Rabbim bir ömür boyu mutluluklar versin...
Bana örnek oldun senden azim aldım Allah razi olsun..
Bende hedefime kadar devam azimle insallahhh hiç şüphen olmasın canım..
Tartım bu hafta da yüzüme güldü şükïrler olsun..
Tüm arkadaşlar da hedeflerine ulaşır ve sağlıklıca mutlu yaşam diliyorum..
Burda 84 kilo ile başladım 5 haftayı beraber bitirdik şu an 78.3 veeee eksi 1.600

Hepinize çok teşekkür ediyorum verdiğiniz ilgi ve destekleriniz için...
InsaAllah takip etmeye calisacam geri döndüğünde güzel gelin...
Herşey güzel gönlünce olsun
hayırlı günler diliyorum hepinizeeee cumamiz mubarek olsun

Eklentiler

• 20150529_063358.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 57

Ablammm cok ozledim senu merak etmistim kiyamam cok gecmis olsun hastaymissin

iyiki tanimisim seni cok tesekur ederim iyi dileklerin icin INŞALLAH ablammm ALLAH sendende razi olsun INSALLAH sizlerde bana destek oldunuz cok sagolun iyiki varsiniz

Ablammmmmm harikasinn super gidiyor kilolar 5 hafatada super sonuc alkisliyorum seni MASALLAH ablama

ablam gelicem prensesler grubu benim icin bas taci seviyorum sizleri geldigimde hepinize burdan msj yazarim canimsin hayrli cumalar ablam opuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…