82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Selamünaleyküm, Hayırlı Cumalar prensesler :KK200:

Geçen hafta 64.0
Bu hafta 63.5 :KK15:
yediğim pastalar tırmaladı tartımı :-)olsun mutluyum çokkkkkkkk:nazar:
darısı tüm isteyen azmeden diyetcanlarıma inşallah :KK200:

Günaydın prensesler...
Bende giremedim son günlerde grip olmuşum halsiz ve yorgundum ama sağlıklı beslenmemi hiç bırakmadım 2 gün spor yapamadım...
@zayiflicammm senin adina çok mutlu oldum hedefine ulaştin darisi bizlereeee, benim ilk diyyet arkadaşım öğretmenim Rabbim bir ömür boyu mutluluklar versin...
Bana örnek oldun senden azim aldım Allah razi olsun..
Bende hedefime kadar devam azimle insallahhh hiç şüphen olmasın canım..
Tartım bu hafta da yüzüme güldü şükïrler olsun..
Tüm arkadaşlar da hedeflerine ulaşır ve sağlıklıca mutlu yaşam diliyorum..
Burda 84 kilo ile başladım 5 haftayı beraber bitirdik şu an 78.3 veeee eksi 1.600 :KK9::KK9:

Hepinize çok teşekkür ediyorum verdiğiniz ilgi ve destekleriniz için...
InsaAllah takip etmeye calisacam geri döndüğünde güzel gelin...
Herşey güzel gönlünce olsun :KK60::KK36:
hayırlı günler diliyorum hepinizeeee cumamiz mubarek olsun :KK15::KK200:

Hayırlı cumalar ablacık :KK200: harikasın maşaAllah sana ve kocaman alkışlar :KK9::KK9::KK9:
bu haftanın birincisi belli oldu sanırımm :nazar::nazar::nazar:
aynen devam et inşallah sabırla azimle ulaşacasın istediğin rakamlara, tartı hep gülsün yüzüne:nazar::nazar::KK15:

Ilk hedefim 65ti cok sukurki ulastim INSALLAH 2.hedefimde 58 60 kafi :KK66: hep yanimda oldunuz gunlugumde beni yalnız birakmadiniz cok tesekur ederim hepinizi cok seviyorum prensesler gurubuunu asla unutmicam :KK200: iNSALLAH hepimiz hedefimize ulasiriz ben hepimize cani gonulden guveniyorum :KK19:

canlar ben artik sık sık gelemicem cunku hazirliklar icin kayinvalidemin yanina gidicez INSALLAH dugun hazirliklarimiz baslicak oyuzden buraya giremem sanirim ama islerimi halletikten sonra en son kilomu yazicam resim paylasicam INSALLAH 58 olurum:KK36: arada gelebilirsem gelirim canlar sizi unutmicam iyiki varsiniz haziranin ilk haftasi yola cikiyoruz hayrlsiyla INSALLAH ozmana kadar gelirim :KK66: dua edin benim icin olurmu prensesler INSALLAH islerim guzel giderde hazirliklarimi tamamlanir musmutlu:KK37: sizlerinde hersey gonlunce olsun INSALLAH:KK36: hepinizden ALLAH razi olsun dostum oldunuz ablam oldunuz kardesim oldunuz canimsiniz sizin gibi dostlarim oldugu icn cok mutluyum :KK19: herzaman soyledigim gibi tarti yuzunuze gulsun prensesler ayrica hazirliklarim tamamlaninca gelicem gunlugumu birakmam ALLAHIN izniyle bakalim hepimiz kac kilo olucaz hedefimize ulasmis oluruz prensesler olarak INSALLAH ben bize cok guveniyorum sporada diyetede devam canlar opuyorummm:KK15::KK200:

İlk hedefin hayırlı olsun gönül dostummm:KK200::KK200::KK200: senin adına çok çok mutluyum :KK200::KK200:
masalın prensesi hazırlıklara son gaz devam ediyor, herşey çok güzel olacak bebeğim inşallah :nazar::nazar::nazar:
hedeflere ulaşsakta burdayız bırakmak yok bu gruba çok şey borçluyuz:KK200::KK200:

Sabah
Peynirli bir yumurta
Bir dilim ekmek

Öğle
Küçük bir dilim sütlü tatlı
Iki parça haşlama tavuk

Akşam
Bir kepçe çorba
Bir tabak patlıcan yemeği
Iki kaşık pilav
Salata

Su
1,5 Lt

Ilk hedefim 65ti cok sukurki ulastim INSALLAH 2.hedefimde 58 60 kafi :KK66: hep yanimda oldunuz gunlugumde beni yalnız birakmadiniz cok tesekur ederim hepinizi cok seviyorum prensesler gurubuunu asla unutmicam :KK200: iNSALLAH hepimiz hedefimize ulasiriz ben hepimize cani gonulden guveniyorum :KK19:

canlar ben artik sık sık gelemicem cunku hazirliklar icin kayinvalidemin yanina gidicez INSALLAH dugun hazirliklarimiz baslicak oyuzden buraya giremem sanirim ama islerimi halletikten sonra en son kilomu yazicam resim paylasicam INSALLAH 58 olurum:KK36: arada gelebilirsem gelirim canlar sizi unutmicam iyiki varsiniz haziranin ilk haftasi yola cikiyoruz hayrlsiyla INSALLAH ozmana kadar gelirim :KK66: dua edin benim icin olurmu prensesler INSALLAH islerim guzel giderde hazirliklarimi tamamlanir musmutlu:KK37: sizlerinde hersey gonlunce olsun INSALLAH:KK36: hepinizden ALLAH razi olsun dostum oldunuz ablam oldunuz kardesim oldunuz canimsiniz sizin gibi dostlarim oldugu icn cok mutluyum :KK19: herzaman soyledigim gibi tarti yuzunuze gulsun prensesler ayrica hazirliklarim tamamlaninca gelicem gunlugumu birakmam ALLAHIN izniyle bakalim hepimiz kac kilo olucaz hedefimize ulasmis oluruz prensesler olarak INSALLAH ben bize cok guveniyorum sporada diyetede devam canlar opuyorummm:KK15::KK200:
canım ya senin adına çok mutlu oldum ama çok ta üzüldüm şimdi.:KK61: sık sık gel canım ne olur. gerçekten veda mektubu gibi olmuş yazdıkların :KK61:
geçen hafta: 74.200
bu hafta: 72.600
fark:1.600
gidişinden sevinemedim bile

Geçen hafta
73
Bu hafta
72,600

super ablam durmadan yola devam :KK66:

Selamünaleyküm, Hayırlı Cumalar prensesler :KK200:

Geçen hafta 64.0
Bu hafta 63.5 :KK15:
yediğim pastalar tırmaladı tartımı :-)olsun mutluyum çokkkkkkkk:nazar:
darısı tüm isteyen azmeden diyetcanlarıma inşallah :KK200:

muhtesemsin bitanemmmm :KK66:

seni şevkle, yüzümdeki gülücüklerle alkışlıyorum ballı lokmam :KK9::KK9::KK9:
:KK200::KK200::KK200:
:nazar::nazar::nazar:
cok tesekur ederim sekerparem :KK200:

canım ya senin adına çok mutlu oldum ama çok ta üzüldüm şimdi.:KK61: sık sık gel canım ne olur. gerçekten veda mektubu gibi olmuş yazdıkların :KK61:
geçen hafta: 74.200
bu hafta: 72.600
fark:1.600
gidişinden sevinemedim bile

bitanemmm ben hazirliklar bitsin gelicem prensesler grubunu birakamamki sizleri cok seviyorum:KK200:

Ve alkisliyorum kuzum harika kilo vermissin bitanem muhtesem:KK9:

Hayırlı cumalar ablacık :KK200: harikasın maşaAllah sana ve kocaman alkışlar :KK9::KK9::KK9:
bu haftanın birincisi belli oldu sanırımm :nazar::nazar::nazar:
aynen devam et inşallah sabırla azimle ulaşacasın istediğin rakamlara, tartı hep gülsün yüzüne:nazar::nazar::KK15:

İlk hedefin hayırlı olsun gönül dostummm:KK200::KK200::KK200: senin adına çok çok mutluyum :KK200::KK200:
masalın prensesi hazırlıklara son gaz devam ediyor, herşey çok güzel olacak bebeğim inşallah :nazar::nazar::nazar:
hedeflere ulaşsakta burdayız bırakmak yok bu gruba çok şey borçluyuz:KK200::KK200:

Sagol bitanemmmm ya sizi tanıdığım için cok şükür cok sagol sekerparem:KK200:

Ay bu mesaji yeni gördüm sevinsem mi uzulsem mi bilemedim,herşey gönlünce olsun güzel yürekli kardeşim..

X