82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

İyiyiz balmm
annemde iyi doktor güzel şeyler söyledi kontrole gideceğiz sürekli ama bandaj tampon felan cikti çok şükür
Bu süreçte en büyük destekcimdin hakkini odeyemem hakkini helal et kuşum

Cok iyi haberler hamd olsun cok mutlu oldum adasim daha iyi olur iNŞALLAH helali hos olsun nedemek dostun olarak herzaman yanindayim candost

Sabah
  • 1 tane greyfurt
  • 1tane etimek
Öğlen
  • Sebzeli mucver 4 adet ( yagsiz firinda)
  • 3 dilim karpuz
Aksam
  • Sebzeli mucver 4 adet
  • 1 bardak ayran
Spor
  • 1 saat basen mekik hareketleri
  • yarim saat bisiklet
  • yarim saat leslie

Araogun
1 bardak bitki cayi
2 adet ceviz

Su 2litre

menün süper canım. 68 kesmedi beni 58 e gözümü diktim diyorsun

merhaba canlarım benim için hüsran dolu bir tartı gününde menüm şöyle
sabah: yaerım paket form bisküvi, 1 dilim peynir, sade kahve
öğle: küçük bir kutu light ton balığı, 6 tane badem
akşam: haşlanmış limonlu lahana salatası
aralarda sade kahve ve 2 bardak enginar suyu içtim
öpüyorum hepinizi

Menum harika kuzum ornek menu

Telelfona adim sayar yükledim canim cok sagol canim AMIN INSALLAH kuuzm sende hedefine ulasman dilegiyle

TEŞEKKÜR EDERİM BENDE yapıcam

hariksın çok guzel spor yapmışsın . beni acayip motive ediyorsun kalkıyım bıraz step yapayım barı :)

canım sebze guzelde butun gun aldığın tek protein 1 dilim peynir yarın acığı kapat bence diyette protein cok önemli spor da yapıyorsun mutlaka proteinli gıdalar tuketmelisin yogurt sut et yumurta gibi ... opuyorum canım idolumsun

bende menümü paylasıyım
kahvaltı 2 dilim kepek ekmeği 1 cay kaşığı tereyağ 1 cay kaşığı bal , biraz peynir 1.5 haşlanmış yumurta
öğle normalde yemiyorum ama sabah erken yediğim için acıktım 1 kepçe yayla çorbası
akşam : 1 dilim yağsız tavada tavuk göğsu , 1 kepçe yayla çorbası 4-5 çilek
spor pek yok : yarım saat yuruyus kalca basen hareketleri ve mekik

Tesekur ederim tatlim takimimiza hosgeldin canim benim

Menun guzel canim benim stepinide yaparsan oh mis

Tebrikler birinci olan arkadaşım masaAllahhhin var
Ćok tesekkurler @zayiflicammm listen için ve bize örnek olduğun icin ne guzel nişanlına buyuk supriz olacak Rabbim kavuştursun
Menum bugun
●sabah
Menemen iki yumurtali

●öğlen
yoğurtlu salata cacik

●akşam
2 kaşik bulgur pilavi 3 kasik kuru fasulye ve salata

2 litre su
2 bardak lahana kürü bugun son biraz ara verecem..
2 barda yeşil cay limonlu
Spor 1.5 saat yuruyuş tempolu

Bugun özel hazirlamadim kendime kizlar ev yemekleri ama yağ ve tuz cok az hatta eşim benide mi zayiflatacan diyo tuz ekledi

Cok tesekkurler hepinize destekleriniz ve paylasimlariniz için sonuna kadar varim pes etmiyecegim sizlerde azar da olsa arada artilarda olsa pes etmeyin prensesler kolay gelsin hepinize hayirli geceler

Eklentiler

• Screenshot_2015-05-08-15-57-15.png
    53,7 KB · Görüntüleme: 81

AMIN INŞALLAH ablammm yuregine saglik bitanecik ablam cok sagol iyiki varsin

Menunde sporunda muhtesem ornek spor ornek menu bitanem alkislar sana gelsin sende bizi cok motive ediyosun tesekurler prenses opuyorum ablacim hayirli geceler

teşekkür canım canım. evet tatlım haklısın proteinden kısmamak gerek. tekrar hoşgeldin aramıza

Sizlere bisi danismak istiyorum ben sporumu ayaklarima ağırlık takip yapiyorum ayak bileklerime zarari olur mu canlar
hayır bebeğim hiçbir zararı yok. lisede kros takımında hep ağırlıkla çalışırdım. kasların kuvvetlenmesi için takılırmış. sonra eskiden 15 kilo kadar verdiğim bir diyet yapmıştım o zaman hep ağırlık kullandım. evin içinde bile çıkarmıyordum. şu an bileklerimde hala daha bir sorun yok tatlım

Tamam bitanem ozmn oyle yapmaya devam ediyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…