82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Menun guzel canim benim:KK36: stepinide yaparsan oh mis :KK66:

step yapamadım yaaa 1 saat kızı salladım anca uyudu anaların işi ne zor :)

Sizlere bisi danismak istiyorum ben sporumu ayaklarima ağırlık takip yapiyorum ayak bileklerime zarari olur mu canlarHoppa

tatlım kas yapmayasın bide spor salonuna giderken hocama bana bunlar hafif geliyo agırlıkları arttıralım demiştim kas yaparsın dedi, yinede bi araştır istersen .

Tebrikler birinci olan arkadaşım masaAllahhhin var :nazar::KK9:
Ćok tesekkurler @zayiflicammm listen için ve bize örnek olduğun icin ne guzel nişanlına buyuk supriz olacak Rabbim kavuştursun :KK68:
Menum bugun
●sabah
Menemen iki yumurtali

●öğlen
yoğurtlu salata cacik

●akşam
2 kaşik bulgur pilavi 3 kasik kuru fasulye ve salata

2 litre su
2 bardak lahana kürü bugun son biraz ara verecem..
2 barda yeşil cay limonlu
Spor 1.5 saat yuruyuş tempolu :KK73:

Bugun özel hazirlamadim kendime kizlar ev yemekleri ama yağ ve tuz cok az hatta eşim benide mi zayiflatacan diyo tuz ekledi :KK70:

Cok tesekkurler hepinize destekleriniz ve paylasimlariniz için sonuna kadar varim pes etmiyecegim sizlerde azar da olsa arada artilarda olsa pes etmeyin prensesler kolay gelsin hepinize hayirli geceler:KK31:

harikasın çokkk az yemişsin açlık çekmiyomusunuz siz ben bu kadar yesem kıvranırım herhalde açlıktan, mideler küçüldü anlaşılan .

teşekkür canım canım. evet tatlım haklısın proteinden kısmamak gerek. :kk77:tekrar hoşgeldin aramıza:KK37:

hoşbulduk çok sevdim burayı , menülerimi paylaşıcam hergün lütfen beni eleştirin motivasyonun yerlerde 1 aydır başlıyıp başlıyıp bırakıyorum bu son olsun inşallah

step yapamadım yaaa 1 saat kızı salladım anca uyudu anaların işi ne zor :)

tatlım kas yapmayasın bide spor salonuna giderken hocama bana bunlar hafif geliyo agırlıkları arttıralım demiştim kas yaparsın dedi, yinede bi araştır istersen .

harikasın çokkk az yemişsin açlık çekmiyomusunuz siz ben bu kadar yesem kıvranırım herhalde açlıktan, mideler küçüldü anlaşılan .

hoşbulduk çok sevdim burayı , menülerimi paylaşıcam hergün lütfen beni eleştirin motivasyonun yerlerde 1 aydır başlıyıp başlıyıp bırakıyorum bu son olsun inşallah

ALLAH bagislasin kuzunu canim benim :KK36: tamam merak etme ben birebir ilgileniyorum menulerle sende artik prensesler grubunun bi prensesisin:KK36: tamam tatlim arastrcam cok sagol:KK15:

ALLAH bagislasin kuzunu canim benim :KK36: tamam merak etme ben birebir ilgileniyorum menulerle sende artik prensesler grubunun bi prensesisin:KK36: tamam tatlim arastrcam cok sagol:KK15:
amin canım saol . Çok sevinirim . 15 kilo vermem lazım 62 kilo hedefim ama ramazan giriyo ramazanda kilomu sabit tutup bittikten sora devam etme planım var bakalım.

İyiyiz balmm :-)
annemde iyi doktor güzel şeyler söyledi kontrole gideceğiz sürekli ama bandaj tampon felan cikti çok şükür
Bu süreçte en büyük destekcimdin hakkini odeyemem hakkini helal et kuşum

can can kuzucum çok geçmiş olsun :KK43: şimdi okudum
Rabbim hayırlı şifalar versin tez vakitte canım benimmm Allah başından eksik etmesin anacağını analarımızı :KK15::KK15:

Merhaba prensesler...
Hepiniz iyisinizdir inşaAllahhh, ben süperim elhamdulillah...
Bugun bir ceket giyindim düğmesi iliklendi çok mutlu oldum gercekten vucudumda değişiklik hisettim bugün. Yalnızca menumde biraz değişiklik yapayım dedim. Ev yemeklerim zaten yağsız ve tuzsuz yapıyorum eşimde alıştı yoğurt da biraz bıkkınlık geldi. Bugün ıspanak mantar karnibahar aldım marketten yaninda tavuk eti ile farkli menuler yapacam.
@zayiflicammm tarifi ispanakli tavuklu corba gibi :KK24:

●sabah
1 haşlanmış yumurta
1 esmer etimek
2 ceri domades
1 yeşil biber

●öğlen
Dünden kalan 5 kaşık bulgur pilavı haşlanmış yağsız tavuk birkac parca

●akşam
1 adet ızgara balık
1 kase yeşil salata bol limonlu

2 litre su
2 bardak su ile maydonoz limonlu robotdan gecirdim ara öğün yaptım :KK56:
2 bardak yeşil cay limonlu

1.5 saat tempolu yûrüş 7.5 km :KK9:
Akşam yemeğini yeni yedim 2 saat sonra 45 dk Ebru Şallının Plates yapacam kızlar artık ek spora fazlalık yapacağım enerjili hisediyorum yürûyüş yormuyor artık yarin yazarım nasıl gectiğini :KK49:
Allah kolaylik versin hepimize bol bol eksiler ve bol kalori yakmalar hedef sağlıklı yaşam öpüldünüz fıstıklarımmm :KK15:

Merhaba prensesler...
Bugun bir ceket giyindim düğmesi iliklendi çok mutlu oldum gercekten vucudumda değişiklik hisettim bugün. Yalnızca menumde biraz değişiklik yapayım dedim. Ev yemeklerim zaten yağsız ve tuzsuz yapıyorum eşimde alıştı yoğurt da biraz bıkkınlık geldi. Bugün ıspanak mantar karnibahar aldım marketten yaninda tavuk eti ile farkli menuler yapacam.

●sabah
1 haşlanmış yumurta
1 esmer etimek
2 ceri domades
1 yeşil biber

●öğlen

●akşam
1 adet ızgara balık

2 litre su

Akşam yemeğini yeni yedim 2 saat sonra 45 dk Ebru Şallının Plates yapacam kızlar artık ek spora fazlalık yapacağım enerjili hisediyorum yürûyüş yormuyor artık yarin yazarım nasıl gectiğini :KK49:
Allah kolaylik versin hepimize bol bol eksiler ve bol kalori yakmalar hedef sağlıklı yaşam öpüldünüz fıstıklarımmm :KK15:

Ablam ne guzel haber eminim bu gidisle o ceket bol gelir :KK66: menunde harika sporunda harika :KK9::KK9:

Sabah
  • Kepekli peynirli tost
  • bor bardak süt
Öğlen
  • 1 tabak kabak yemeği
  • 1 kase yoğurt
Aksam
  • 1 kase sebze corbasi
  • 1 bardak ayran
Bir badak bitki cayi

Spor

• 1 saat yürüyüş
  • 1 saat bisiklet
  • 100 ip atlama
Su 2litre

Canlar bugun kosturmadan gelemedim ozledim sizleri siz nerelerdesiniz canlar beni ozlemediniz mi:KK54:
özledik bebeğim geldim burdayım:KK66:
sabah:yarım paket form bisküvi, 1 dilim peynir, 1 muz
öğle ve akşam yoğurtlu lahana salatası, salata ve light ton balığı
bir kutu ton balığını ikiye bölüp öğle ve akşam yedim.
6000 küsur adım attım canlarım spor olarak
öpüyorum sizi:KK37:

Merhaba prensesler...

●sabah
1 haşlanmış yumurta
1 esmer etimek
2 ceri domades
1 yeşil biber

●öğlen

●akşam
1 adet ızgara balık

2 litre su

süpersin canım. enerjine hayran kaldım. ne güsel kıyafetlerin olmaya başlamış. bol da gelicek onlar yakında :KK49:

özledik bebeğim geldim burdayım:KK66:
sabah:yarım paket form bisküvi, 1 dilim peynir, 1 muz
öğle ve akşam yoğurtlu lahana salatası, salata ve light ton balığı
bir kutu ton balığını ikiye bölüp öğle ve akşam yedim.
6000 küsur adım attım canlarım spor olarak
öpüyorum sizi:KK37:

KUzum senden bu cuma bomba bekliyorum super bi sonuc olcak :KK66: :nazar:harika menu harika spor tebrik.ederim ballimmmm:KK15:

Kelimelerle anlatilmayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et deseler bana sadece Anne derdim.....
İNŞALLAH Anne olmak isteyen herkese bu essiz duygu nasip olsun:KK68:
Bütün me
leklerin Anneler Günü kutlu olsun :KK68:

menüm
20150510_194700.jpg
Yukardaki iki minik börek
Tost makinasında yağsız kızartılmış bikaç dilim kabak
1 çay kaşığı krem peynir
2Çeri domates

Öğle
2 ızgara köfte
1 parça ızgara tavuk
1 çay bar.ayran
Salata
2 dilim ekmek

Ara
1 muffin
1 minik börek

birkaç tane çekirdek
Sekersiz çay

Akşam
Sebze tava 1 tabak
2 kaşık yoğurt

bugün pikniğe gitmiştik menüm böyle oldu
Canımcım çok yoğunum gelemiyorum ama asla bırakmam seni şu boya işleri bir biteydi başlayamadık bile dün duvar kağıtkarını almaya gitmiştik çarşı market derken uğrayamadım
Hafta sonuda annemlere istanbula doğru gidicez o zamanda uğrayamayabilirim
Öpüyorum hepinizi
birde çavdar unu ve köy unu siparişi vermiştim geldi dün ıspanaklı gözleme yapmıştım güzel olmuştu :oops::oops::oops:

menüm
Eki Görüntüle 1522926
Yukardaki iki minik börek
Tost makinasında yağsız kızartılmış bikaç dilim kabak
1 çay kaşığı krem peynir
2Çeri domates

Öğle
2 ızgara köfte
1 parça ızgara tavuk
1 çay bar.ayran
Salata
2 dilim ekmek

Ara
1 muffin
1 minik börek

birkaç tane çekirdek
Sekersiz çay

Akşam
Sebze tava 1 tabak
2 kaşık yoğurt

bugün pikniğe gitmiştik menüm böyle oldu
Canımcım çok yoğunum gelemiyorum ama asla bırakmam seni şu boya işleri bir biteydi başlayamadık bile dün duvar kağıtkarını almaya gitmiştik çarşı market derken uğrayamadım
Hafta sonuda annemlere istanbula doğru gidicez o zamanda uğrayamayabilirim
Öpüyorum hepinizi
birde çavdar unu ve köy unu siparişi vermiştim geldi dün ıspanaklı gözleme yapmıştım güzel olmuştu :oops::oops::oops:
afıyet olsun ablam menun guzel pknkte temız hava mıs gıbı olmustur :KK66: bırakma benı tabııı ben sensz cok uzulurum:110: kolay gelsın ablacımmmm:KK19:

SABAH
  • Yarım kase tarhana corbası
  • 1 bardak ayran
ÖĞLEN
  • 1 bucuk yumurta haslaması
  • 2 yemek kasıgı ıspanaklı salata
AKŞAM
  • 1 parca et (tavada yagsız)
  • 1 kucuk kase marol salatası
araogun
1 sekersız Türk kahvesi

SPOR