82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Canlar ben birazdan ise gidicem gelince listemizi yaparim prensesler grubuuuu

sizleride cok merak merak ediyorum mijdelerinizi bekliyorum

Tarti yuzunuze gülsün INSALLAH prensesler sizleri seviyorum öpüyorum takimdaslarim

Geçen hafta 70

Bu hafta 68.900

Fark 1.100

ALLAHIMA COK ŞÜKÜR CANLAR 6LI SAYILARI GORDUMMMM COK MUTLUYUMMM

maşaAllah benim ballı lokmama
ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ RABBİM EMEKLERİNİ BOŞA ÇIKARMIYOR
Ne tatlı bir gelin olacaksın sen fıstığımmmmmmmmmmmm

Ablam tebrik ederim süpersin maşaAllah, azmin süper aynı azimle devam edeceğini biliyorummm, görüyorum sende bu azmi sonunda da karşılığını alacaksın inşallah
nişanı olan benim kuzenim, bana dedin sanırımolsun zamanla tanışcaz canımcımmmm

Yağmurlu İstanbul sabahından Günaydınlar prensesler grubu
Vakti Cuma adı gibi mübarek ola inşallah, rabbim hayırlı dualrımızı kabul etsin inşallah
Seviyorum sizleri Allah için canlar

Kıyamam sana ben ya
Ah bu anneler ve yemekleri
geçen akşam anneme giitim
akşam yemeğide yememiştim baktım tavada patates elma dilim koca koca ve tavuk
dayanamadım yidimmm ama az abartmadan
ben olsam bende dayanamazdım bebişim
Afiyet olsun, sindirimi kolay olur inşallah üzme kendini arada oluyor böle şeyler

hoşgeldin canım aramıza

hosbulduk arkadaşım..

Geçen hafta 70

Bu hafta 68.900

Fark 1.100

ALLAHIMA COK ŞÜKÜR CANLAR 6LI SAYILARI GORDUMMMM COK MUTLUYUMMM

ohh maşallah gidiyor kilolar bende 6 lı kiloları görmek istiyorum darısı başıma inşallah.

bende sabah aç arna tartıldım 77.300 cıktım hedefim 1 ay sonra 72 yi görmek 2 ögun yiyorum ben kşam yediklerimi paylasırım . bide bişey farkettim forumda . 10.000 adım attım filan gibi mesajlar var. bu adımları tek tek saymıyorsunuzdur herhalde adım sayan bir alet mi kullanıyorsunuz

Hayırlı cumalar canlar nette sıkıntı var resmide yükleyemedim ama geçen hafta tartıda gördüğüm rakamın şokuyla 4- 5 kere tartılmıştım 76,100 ve çok üzülmüştüm bir hafta dikkat etmeyince fazlasıyla verdiğim kiloyu geri aldığım için
Ama bu hafta yine bir şok yaşadım defalarca tartıldım inanamadım tartı 73,700 gösteriyordu çok mutlu oldum dün fermuarı bile kapanmayan eteğim bol geldi

Birde canlar dün komşularla sitenin bahçesinde piknik yaptık o sırada küçük kızım ve arkadaşı bir sokak kedisini sevmek için yaklaşmışlar nasıl olmuşsa hem kızımı hem arkadaşını tırmalayıp ısırmış çok korktuk hemen banyo yaptırıp acile götürdük 8 saat içinde müdahele edilmesi gerekiyormuş iyikide götürmüşüz kızlara aşı yapıldı bugünde hastaneye götürücez bir ay boyunca beş iğneyi düzenli bir şekilde yapıcaklar
mihriban41 ablacım Rabbim hayrını kabul etsin inşallah insan kendini huzurlu hissedip mutlu oluyor böyle hayırlar işlediği zaman Allah razı olsun
@zayiflicammm tebrik ederim prenses sonunda 6 lı rakamları yakaladın senin adına çok sevşndim az kaldı inşallah bende görürüm o rakamları
Kızlar hepinizi tebrik ederim brn çok yoğunum çok uzun yazdım şimdi hazırlanıp tekrar hastaneye gidicez hepinizi öpüyorum canlar
Cumayı hakkıyla yaşayanlardan olmak dileğiyle herkese hayırlı cumalar tekrar..

mesajı attıktan sonra nette bi arastırma yaptım adım sayan
büyük geçmiş olsun .. bu arada süper kilo vermişsin tebrik ederim .

Kuzum harika gozukuyosun cok zayfsn kuzum valla kuzeninde pembeler icnde cok tatli ALLAH mesut etsn INSALLLAH

Gönül dostum canım benim teşekkür ederim amin inşallahh

balim menunde sporunda yine herzmnki gibi harikaAma basin donuyomus ona uzuldum et falanmi yesen vitamin icin meyvemi yesen neden dondu acaba kuzum sagligin herseyden kiymetli balim vok uzuldum kendine cok iyi bak balim tmmi seni cok seviyom opuyom

Kuzucum böle durduk yere değilde mesela çalışırken birden koltuktan kalkınca hafif bi süre dönüyor ve gözlerim kararıyor bu hafta yaşar oldum bunu öncesinde yoktu, sanırım tansiyonum düşüyor bende seni çok çok seviyorum ballı lokma tatlım benimmmmmmmmmmmmm

teşekkür ederim canım. o kadar iradesizce davranıyorum ki. ayaklarım şişiyor yürümekten. lahana yemekten bir hal oldum. ama yaptığım kaçamaklar bu emeklerin hepsini çöpe atıyor. umarım son olur

INŞALLAH KUZUMMMM ALLAHIMA cok şükür cok tesekur ederim prensesim

Telelfona adim sayar yükledim canim cok sagol canim AMIN INSALLAH kuuzm sende hedefine ulasman dilegiyle

cok tesekkur ederim ablam INSALLAH
Ablammmm harikasin ben sana dedim haftaya senden bi bomba bekliyorum dedim ve oldu cok mutlu oldummm sekerparem cok sevindim tebrik ederim kuzummmm muhtesemsin ablam benim hastaneye neden gidiyosun kuzum iyisindir INSALLAH

Tebrik ederimmm
Darısı basima
Etraftan kilo verdikce nasil tepkiler aliyorsunuz kizlar..
Masallah guzel kilolar vermissiniz

AMiN balim seninde gunlugune geldim sende cok guzel kilo vermissin tebrikler balim
Ya magazadaki kadin bile sen ne olmussun dedi yani tanimadigim kadın bile sasrdi beni gorunce ALLAHIMA cok şükür

Dikkat et kendine kuzummmm bi daha oyle bi durum olursa doktora git ihmal.etme kardesim tmmi caniminici

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…