82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Canlar lahana salatam. Sarımsaklı yoğur ve biraz toz salata sosu ekledim. Bir tatli kaşığı zeytinyağı ilave ettim. Tadi lahans yiyor olmama ragmen güzel geldi. Ve çok doymuş hissediyorum kendimi.

Eklentiler

• 20150430_173940.jpg
    20150430_173940.jpg
    100,5 KB · Görüntüleme: 116
Sonsuzva
happiness_
mkble
demlicaykeyfi
nisa1234
icefloe
cenera
ne yazikki gelmiyorlar üzülüyorum:110:

yeni gelen arkadaslarda bi hevesle geliyor ama sonra bidaha uğramiyorlar :110:
Fantastika
Fatmaaa

:110::KK42::110:
Kuzum çok özür dilerim gelemediğim için :KK42:
Tableti daha alamadım, kaç gündür bilgisayar başında pek vakit geçirmedim. Diyeti de salınca, pek gelemedim :oops:
Öncelikle geçmiş olsun canım, doktora gittiğini gördüm, azıcık arttır canım yediklerini, menünü okuyunca survivor yarışması zannediyorum :oops: hani çok az yiyorlar ya.
Sonracığıma, geçmiş doğum günün kutlu olsun, onu da az önce senin profiline girince gördüm :KK60: musmutlu yıllar kuzum, tüm sevdiklerinle inşallah.
Tüm mesajları okuyamadım herkes iyidir inşallah kızlar.
Eşimin yakın akrabasının düğünü var, bizim de üstümüze düşen şeyler olacak, dolayısıyla gelen giden falan oluyor ya da hazırlıklara yardım ediyoruz. Ama aklım sizde, cuma tartılmaya cesaret edemedim. Vicdan azabıyla karışık iştah artışı yaşıyorum. Toparlayıp geleceğim inşallah... :KK56:

Canlar lahana salatam. Sarımsaklı yoğur ve biraz toz salata sosu ekledim. Bir tatli kaşığı zeytinyağı ilave ettim. Tadi lahans yiyor olmama ragmen güzel geldi. Ve çok doymuş hissediyorum kendimi.
Çok güzel gözüküyor canım bende ilerki günlerde yapayım teşekkürler paylaşımın için afiyet olsun bol yağlar yaksın insaAllahhhh :KK9:

Çok güzel gözüküyor canım bende ilerki günlerde yapayım teşekkürler paylaşımın için afiyet olsun bol yağlar yaksın insaAllahhhh :KK9:
teşekkür ederim canım. denemeni tavsiye ederim. sarımsaklı yoğurt ve baharatlar lahananın tadını epey bir bastırdı. amaç lahana yemekse şekilden şekile sokmaya çalışıcam canım o lahanayı:kk77:

Tableti daha alamadım, kaç gündür bilgisayar başında pek vakit geçirmedim. Diyeti de salınca, pek gelemedim :oops:
Öncelikle geçmiş olsun canım, doktora gittiğini gördüm, azıcık arttır canım yediklerini, menünü okuyunca survivor yarışması zannediyorum :oops: hani çok az yiyorlar ya.
Sonracığıma, geçmiş doğum günün kutlu olsun, onu da az önce senin profiline girince gördüm :KK60: musmutlu yıllar kuzum, tüm sevdiklerinle inşallah.
Eşimin yakın akrabasının düğünü var, bizim de üstümüze düşen şeyler olacak, dolayısıyla gelen giden falan oluyor ya da hazırlıklara yardım ediyoruz. Ama aklım sizde, cuma tartılmaya cesaret edemedim. Vicdan azabıyla karışık iştah artışı yaşıyorum. Toparlayıp geleceğim inşallah... :KK56:
gel artık yavru kuşum seni bekliyoruz. :KK66:yaz iyice geldi. bizimde paçalarımız iyice tutuştu:KK17:

Bugünki menum

● SABAH
1 adet portakal
2 cilek
1 adet esner etimek

●ÖĞLEN
2 Yumurta
5 mini domates
1 yeşil biber

●AKŞAM
1 adet ızgara balık
Bir kase salata

Ara öğün ıslatılmış kuru kayısı

2 lt su 2 bardak yeşil cay limonlu
Spor sabah akşam leslie 45 dk

Bugün hava yağmurlu dışrıya cıkamadım yürüyüş ama leslie yaptım sabah 45 dk harika oluyor. Akşam yatmadan da yapacağım kızlar suyum cıkıyor ve bacak kol hareketleri çok etkileyici nerdeyse 30 dk sonra baya zorlanıyorum yani kaslar çok calışıyor bel bölgesi ve karın bölgesi de ama git gide daha rahat yapılacak alıştıkca kaslar, duş alınması gerek hemen arkasında yoksa kas ağrısı fazla olur.

Bugünki menum

● SABAH
1 adet portakal
2 cilek
1 adet esner etimek

●ÖĞLEN
2 Yumurta
5 mini domates
1 yeşil biber

●AKŞAM
1 adet ızgara balık
Bir kase salata

Bugün hava yağmurlu dışrıya cıkamadım yürüyüş ama leslie yaptım sabah 45 dk harika oluyor. Akşam yatmadan da yapacağım kızlar suyum cıkıyor ve bacak kol hareketleri çok etkileyici nerdeyse 30 dk sonra baya zorlanıyorum yani kaslar çok calışıyor bel bölgesi ve karın bölgesi de ama git gide daha rahat yapılacak alıştıkca kaslar, duş alınması gerek hemen arkasında yoksa kas ağrısı fazla olur.
canım menün çok güzel. :KK66:o kadar çok terlemen de çok iyi. vücut terlemeden yağ yakımına geçmiyormuş zaten. metabolizman hızlı demek ki. ne demişler ÖNCE TER GELİR SONRA GÜZELLİK:KK49:

Günaydınnn prenseslerrr...
Günaydınnn TürkiyemmmEn Büyük TÜRKİYE
@zayiflicammm maşaAllahhh ne güzel yarım kilo gitmiş sanırım menun değişti ondan vucut tepki gösterdi evet birde şişkinlik vardır sen 1 kilo gitti say :KK9:alkışlar sana gelsinnnn öğretmenimmm:nazar:
Bende senin menunu takip etmeye calışıyorum ama sanırım 3 gün evvel regl bitmişti o yüzden birden verdim ama sanırın vücut direnecek herkes kendini bilir ya bende kendimi biliyorum yaş ilerledikce çok yavaş ilerliyor şimdilik değişiklik yok ama olsun. Birde senin avantajın calışıyorsun canım extra enerji sarf ediyorsun. Ben evdeyim ve evim cok kucuk inan ev işim bile cok az neyse azimle devam Allahin izniyleeee:KK49:
@ksrays bende çok beğendim ve el emeğin göz nurun, ahenk gelmiş renklerle. Ne güzel birşeylerle uğraşmak bende arada boya yaparım yağlı boya calışması yada arkadaşlara hediye yaparım. Daha fazla birşeyler yapmak istiyorum da malesef maddi durum el vermiyor. Gurbet cok zor kizlar inanın kazandigimizi ev giderleri yani kira elektrik gaz su sigorta ve vergi ödüyoruz elde cok az kalıyor. Ben 4 ay önce calışmayı bıraktım 22 yıl calistim cok yoruldummm belkit biraz artiriyordum ama inanin eve uymaya gidiyordum şu an eşim de arada iş buluyor uzun vaadeli iş bulamadı benim oturduğum yer kucuk bir şehir o yuzden tasinmayi dusunuyoruz buyuk sehire. Ikinci evliligim 1 sene evvel oldu eşim caliskan biri ama malesef birkac kere iş buldu 1 ay bir yerde calisti malesef parasini vermediler bir yerde daha calisti 3 hafta orada vermedi sizin anliyacaginiz tahlisizler ust uste geldi.
Rabbim buyuk hayirlisi insallah hersey yoluna girecek. Eski avrupa kalmadi işsizlik parasi gibi yardimlar artik vermiyorlar herşey zorlaştı imkan olsa inanin cok istiyorum Memleketime donmeyi.
Annem diyor gel kizim yanimda kalin eşim istemiyor kayinvalidemgil de koyde kaliyor onlar zaten kendi yağlari ile kavruluyorlar.
Babam zaten kendi hayatini kurdu yillar evvel ben 7 yaşinda iken ayrildi annemden ve evlendi.
Neyse hayat işte ne ile karsilasacagiz hic bilmiyoruz ama Rabbim sonumuzu hayr etsin cumlemizin.
Hepimizin imtihani ayri ayri..

Evettttt diyetcanlar hepimize bol.bol enerjili az kalorili gün diliyorum..
Iyi ki varsiniz kendi dilimden kendi ırkımdan tüm insanları seviyorummmm ve bu mısralar sizlere gelsin :KK73::KK73:

Havasina suyuna tasina topragina
Bin can feda bir tek dostuma
Her kosesi cennetim ezilir yanar icim
Bir baskadir benim memleketim
En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

canım ablam keske buralarda olsaydında gorusebılseydık cok ısterdım yuz yuze gorusseydık balımmm belkı bırgun karsılarız:KK66: teekuur ederım ablam bende coktandr diyette oldgum ıcn kıloları az verıoyrum artık kuzum bakalım sonuc ne olcak ablam:KK48: sarkın ıcnde co tesekurler:KK19: AMIN INSALLAH HERSEY GONLUMUZCE OLSUN PRENSES :KK15:

Kizlar merhaba kac gundur vok yogundum giremedim misafir misafir ustune annem bizde kaliyor o yuzden bi kac gundur diyetr ara verdim ama az yiyorum cok kotu gecti bu hafta diyet ins duzene girerim :110:
uzun zmndr gdnce bıraktın sandık kuzum tekrardan hosgeldınnn:KK66:

Sabah 08
1 dilim tahıllı ekmek
peynir-5 zeytin-domates-salatalık

Öğlen 13
şehriye çorba yarım
3 köfte-az yoğurt
salata

Ara 15.30
sade türk kahvesi

Ara 17.30
yoğurt

Akşam 20.30
fırında mantar ve yoğurt

Su 2,5 lt
Spor
1 saat tempolu yürüyüş
30 dk park aletler
akşam da leslie yapcam bende :KK70::KK70::KK70::KK15:

yarın tartı günüüüüüüü prenseslerrr :eek::KK15:
YINE HARIKASIN YINE SUPERSIN KUZUM SEN YAKINDA 5LI SAYILARDA GORURUZ BU AZIMLE BALIM :KK66:

diyetcanlarım merhaba. bugün netten biraz araştırma yaptım lahana hakkında. efendim yağları yakıyormuş toksin atıyormuş. bende lahanayı günde 1 öğün bile olsa menümden eksik etmemeyi düşünüyorum. lahana suyu kürü varmış kıslar toksin atıcı. haşladığımız lahananın suyunu günde 2 kez 1 bardak tüketiyoruz. 5 gün yapıp 3 gün ara verip 5 gün daha yapıyoruz. bu 10 günlük kürün senede 3 veya 4 kez yapılması çok faydalıymış. ben bugün başlıyorum. şu an lahanam haşlanıyor. hadi bakalım... :KK49:haşlanmış lahanayla da bir yemek uydurucam kendime fotosunu da paylaşırım canlar:kk77:

CANIM BENDE ONU DUYDUM KESKE YAPABLSEM AMA LAHANAYI SEVMIYORUM BENDE YAPMAK ISTIYORUM WC SORUNU BILE KALMAZ :KK66:

LAHANA SALATASIDA GUZEL OLMUS COK SAGLIKLI SUYUNU ICTNMI KUZUM TADI NASIL:)

ESTAGFULLAH bıtanecık ıkızım sen geleyınce ben uzuldum:KK43: sagol balım cok azyedgm ıcn sanırım:KK66: ama daha ıyıyım cok sukur sagolasın:KK66: servıvora dondu hayatım:KK48: ıkızımm ıyıkı geldın ozlemıstım senı:KK19: dogum gunumu kutlamıssın cok sagol teseuur ederım balım:KK15: kendını topla gel senıı ozluyoruz bu cuma tartılmasanda haftaya bomba gibi donucegıne emınım sana guvenıyorum kuzum toparlanırsn opuyorum senı:KK15:

teşekkür ederim canım. denemeni tavsiye ederim. sarımsaklı yoğurt ve baharatlar lahananın tadını epey bir bastırdı. amaç lahana yemekse şekilden şekile sokmaya çalışıcam canım o lahanayı:kk77:
bos yenmıyo kuzum kokuyomu pekı sarmısaklı yogtla guzelse bende yapym tesekurler :KK66:

Bugünki menum

● SABAH
1 adet portakal
2 cilek
1 adet esner etimek

●ÖĞLEN
2 Yumurta
5 mini domates
1 yeşil biber

●AKŞAM
1 adet ızgara balık
Bir kase salata

ablam ornek menu ornek spor gercekten hergun supersın balımmmm tebrıkler ablacım:KK66:

X