82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

hosgeldın sefalar getrdın balımmmm bızde senı sevıyoruzzzz sekerparem

MENUNDE SPORUNDA SUPER KUZUM MUKEMMEL BI DONUS YAPARAK ALKISLARI TOPLADIN BENCEDE SEN ZAYFSN KUZUMMM HEMDE COK TATLISIN

TOPLAMDA KAC KALORU ALIOSUN BIGUNDE KUZUM

Canımın ıcı kayısıyı ıyı dusunmussun bıtanem cok faydalıymıs banada ılaclar ıyı geldı cok sukur daha ıyıyım ara ogunlerı mutlaka kaısı ye dedı doktor sızlerde yıyın bıtanemm
bazı ınsanlar cok sanslı kuzum benım kılo almıyolar olsun bızde basarıcaz fıt prensesler olucaz
ablam menun harıka sporun harıka bı alkısda sana gelıyorrr leslıe ben yapıyorum ablam yarım saat ama bende tamamını yapıcam artık yuklıyımde yuruyusten daah faydalı sankı? bana ole geldı cok terlıyosun haklsın ıyıkı yapmıssın ohh mıss annecıgının ellerınden operım saygılarımı sunarım ne guzel yuruyusten dolayı dınc MASALLAH

BENDE SENI COK SEVDIM ABLAM EL BIRLIGYLE BASARICAZ INSALLAH

mihriban41
ablalarım veerdgm dıyet lıstesyle 2.bucuk 3gunde yarım kılo gıtmıssssss hemde wc sorunu yasarken ben sımdı doktorun dedıgı gıbı 3 4gun beslenıp duzene gecıp pzartesı yıne baslıcam 3 haftasını bıtırıcem INSALLAH CUNKU yarım kılo 2 bucuk GUNDE SUPER DIMI CANLAR bıde kabılzık olmasa belkıde daha az cıkıcam kım bılır lısteyı begendım

SABAH
  • 1 Portakal
  • Az peynır
  • 1 etımek
  • 1 bardak yesıl cay
ÖĞLEN
  • 1 kucuk kase Kepeklı bulgur pilavı(doktor önerisi
  • 1 kae cacık
AKŞAM
  • Buyuk kase Yesııllıklı salata(akıllandım zeytın yagda koydum)
  • Bir bardak ayran
  • Bir etımek
ara öğün
1 form cay
3 adet kayısı

spor
  • 1 saat yuruyus
  • 100 kere ıp atlama
  • yarım saat mekık basen hareketı
bırazdan leslıemı yapıcam mihriban41 ablam hatrlatgn ıcn cok sagol leslıe super bısı

su 2lıtre

Sabah
Küçük bir tost
Az peynir
3 zeytin
Birde gece tatlıdan yemedim sabah iki çatal pudinginden aldım

Öğle
2 ıspanak köfte
Çerez gibi elimde yedim

Akşam
1 kase mercimek çorba
Iki küöük parca tavuk
2 ıspanak köfte

Su
2,5 Lt

Sporum yok
Ama 15 kiloya yakın kıyma kavurdum saatlerce ayakta kaldım birsürü soğan doğra biber doğra belim koptu bu hafta çok yoğun geçti çok yoruldum şu kermesi bir atlatalım hayırlısıyla düzene giricek inşallah birde çocuklar trambolinin ayağını kırmışlardı yeni yaptırdık çok faxla kendimi yorduğum zaman çabuk hastalanıyorum çocukların peşinde koşturuyorum gücüm çabuk tükeniyor

ksrays ABLAM NASILSIN KIZININ DOGUM GUNU NASIL GECTI MENUN SPORUN NASILDI
Sağol kuzucum parti felan yapmadık yoğunluktan pastada yapamadımBununla kandırdım çocuğu hediyesi ise odasına yeni mobilyalar beğenmişti kendisi onları aldık daha gelmedi aslında paten istiyordu artık onuda karne hediyesi olarak alıcaz başarılı bir çocuk maşallah kızıma
Aslında odasını kardeşleriyle paylaşıyordu ama ders yaparken rahatsız ediyorlar bizde odasını ayıralım dedik böylesi daha iyi olucak gibi bakalım

ablam menun harıka herzamankı gıbı supersın kermesınde hayrlı olsun kermesten sonra spora devam edersn zaten kostruyosundur sımdı ablam tebrıkler

ayy ablam pastadan bın kat guzel harıka gozukuyo cok begendım ellerıne saglık nekadar guzel yatak odasıda hayrlı olsun guzelce uyusun derslerını calıssın hersey gonlunce olsun prensesının ablammmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…