82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

aaa ama bu haksızlık ben plates milates yapamıyorum hele yürüyüş anca evin içinde:) napcaz şimdi?

aaa şimdi aklıma geldi plates topum var benim 1 senedir yüzünü görmedim bi bulayım şunu, haraketlerinide bulmam lazım tabi unuttum artık:))

abbboooowwww e niye hep yoganın otururken olanını gösteriyolar bize:)

ayrıcana o resimdeki kız niye yoga yapıyoki buharlaşmak içinmi

bu haraketler kaçar saniye yada dakika yapılıyor bilginiz varmı? yani ylece kaç saniye beklenecek sanırım o şekilde yapılıyor ya , ayy sormayı bile beceremedim nasıl yapıyım ben bunu

Canim oturarak yapilan ruh sagligi rahatlamak icin yapilan :) canim bunlari yapabilmen icin vücudunun cok esnek olmasi lazim biz en iyisi bunlari bosverelim biz normal seylere devam edelim

Canim oturarak yapilan ruh sagligi rahatlamak icin yapilan :) canim bunlari yapabilmen icin vücudunun cok esnek olmasi lazim biz en iyisi bunlari bosverelim biz normal seylere devam edelim
olsun kızz benim ruh sağlığımada lazım bişeyler, bende pa , okb ve ab var:) antidepresan kullanıyorum

olsun kızz benim ruh sağlığımada lazım bişeyler, bende pa , okb ve ab var:) antidepresan kullanıyorum

Canim eger etkili olmasini istiyorsan ilk önce rehabilitasyon motivasyon dersi falan alman lazim ögrendikten sonra sagligina kavusursun :) evdede rahatca yaparsin

ayy hakkaten ya, tatlı krizi için ne yiyorsunuz şu an kendimi zor tutuyorumda
Kuru kayisi, hurma, tarcinli süt

Adaletin saglanmasi icin haydi kizlar yuruyuse

bende yogayı merak ettım sımdı neyapıcagımızı sasrdık ne cok azımlıyı yahuuu

supersın tebrıkler canım pılateste vıdeoylamı yaptın tatlım ben kafama gore takılıyorum
menunde super ıkızım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…