82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Gunaydinlar kizlar az yemeli bol hareketli gunler... Birileri 35 yasinda olan kardesimize teyzemi demisss ne demisss ucarak gliyorum bende 35 inde bi citirim tamam biraz katir kutur olabilir
Gunaydin
O işin espirisiydi bende 31 yaşında tombul bi teyzeyim

Hatunlar sabahi şerifleriniz hayır olsun bugün esimin tatil günü ve ben unuttum sabah erkenciydik piknige gidiyoruz ama daha kahvaltida yapamadim açım beeeeennnn

Kızlar ıspanaklı kofteler fırından çıktı ve çocuklarda bayıldı bende denemek için az yapmıştım çocuklar yine istedi ben şimdi kalan ispanaklarida yapi cam
Ispanaklar yıkanırken giden suya çok açıyorum ama değdi şiddetle oneriyorum

Serpil abla kofteler super otesi gozukuyor, afiyet olsun

Ben de 40dk yuruyusumu ve banyomu yaptim. Dinlenirken de kahve keyfi, oh ancak kendime geliyorum. Ya 11den 1e kadar uyuyakalmisim da

Serpil abla kofteler super otesi gozukuyor, afiyet olsun

Ben de 40dk yuruyusumu ve banyomu yaptim. Dinlenirken de kahve keyfi, oh ancak kendime geliyorum. Ya 11den 1e kadar uyuyakalmisim da
Masallah arkadasima
Ben şu anda herşeyi şaşı görüyorum çok uyku bastırdı ama kerahat vakit olduğu için uyumak istemiyorum 3 çocuklada dışarı çıkmak sıkıntılı bende cikabilseydim bi hava alirdim belki esim geldikten sonra cikariz
kofteler cok lezzetliydi yine yaptim

Allah bagislasin kuzularini ablacim. Benim de aklima dusmeye basladi bebiş fikri ama ikilemdeyim. Eşim korkuyormuş sanki kendisi doguracak
Siz de aksama cikarsiniz ablacim. Ben karasal iklimdeyim ya aksamlari deli gibi soguk oluyor, aksam yuruyemiyoruz

Ayy cok guldum Allah iyiligini versin neden korkuyormus acaba
tatlim rabbim hayirli yavrular nasip etsin insallah evlat baska birsey cok guzel bir duygu hele bide benim gibi ikiz olsun o daha farkli bir duygu

Ayy cok guldum Allah iyiligini versin neden korkuyormus acaba
tatlim rabbim hayirli yavrular nasip etsin insallah evlat baska birsey cok guzel bir duygu hele bide benim gibi ikiz olsun o daha farkli bir duygu
Ooo abla ikiz mi masallah. Ayni anda iki bebis bakmak da zordur ama bir yandan cok guzel. Hamilelikte nasil tasiyor insan iki tane birden dimi. Anneannemin de ikizi olmus. Ailede olunca ihtimal var diye duymustum, sizin ailede var miymiş
Kız durup durup gülüyorum ne komiksin
disari cikmama gerek kalmadi uykumda kacti gulmekten
Ahaha seni guldurdugume sevindim ablacim . . valla oyle diyor, hamile birini gorse ay ben korkarim diyor

Kahvaltı-
•1 haslanmıs yumurta
•2 dilim salatalık
• sekersiz cay
•1 dilim ekmek

Öğle-
•1 adet tavuk but
• light yoğurt

Aksam-
• 2,3 yemek kaşığı taze bakla
•1 kase mantar corbası
•Çoban salata
2,5litre su
(Çocuklarla aynı tempoda olunca haliyle arkalarından kosustura kosustura sporda yapmıs oluyorum)

Benimde anneannemin varmis 7 yasinda vefat etmissler ama annemin tarafindan akraba olan ikizlerimiz cok neneden toruna gecermis diye duymustum gercektende annemi atladi bana nasip oldu

Annem ilk kizim 2 yasindayken bi tane daha yap beraber buyur dedi cok soyleyledi kafama yatti ama ilk kontrole gitmeden gorumcemlere felan ikiz gibi geliyor dedim icime dolmus 1 aylikken belli oldu anneme tl actim dediki kiz bensana pespese buyur dedim de boylemi dedim diye gulmustu anlayacagin ucuncu de aradan cikmis oldu Allahin hikmeti iste

Nesinden korkuyormus karninin buyuklugunden mi acaba hahaha

[QUOTEya piness_, post: 40003741, member: 638142"]Okul öncesi öğretmeni adayıyım pardon belirtmeden yazmısım[/QUOTE]
Bende yasin kucuk birde cocuklar deyince dedim bu yasta ne cocugu hay Allah iyiligini versin kuzucum

Kahvalti
1 yumurtayla menemen
2 dilim tam bugday
2 zeytin

Ara
2 çatal peynir
1 lokma ekmek
1 çatal kabak tatlısı

Öğle
4 ıspanak köfte
3 kaşık yoğurt

Akşam
3 ıspanak köfte
1 kepçe çorba
1 kepçe kuru fasulye
2 kaşık yoğurt

3lt şu
1 saat spor

Suan kac kilosun canim hedefn ne sordysam simiden ksbkama dalgnim unutmuşum dur listeye hosgeldin katilimin cok olursa daha motive olursun

rejim olayı 73.9 u gormemle basladı tartıda en son tartıldıgımda 72.2 ıdı oda buraya yazdıgım ılk gun tartılmıstık .. hedef kılom mayıs ayına kadar 65 sonrası ıcın de 60-58 kılo cıvarı 65 ten sonrası ıcın cok bır acelem yok acıkcası net bır tarıhım yokk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…