82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Benimde anneannemin varmis 7 yasinda vefat etmissler ama annemin tarafindan akraba olan ikizlerimiz cok neneden toruna gecermis diye duymustum gercektende annemi atladi bana nasip oldu

Annem ilk kizim 2 yasindayken bi tane daha yap beraber buyur dedi cok soyleyledi kafama yatti ama ilk kontrole gitmeden gorumcemlere felan ikiz gibi geliyor dedim icime dolmus 1 aylikken belli oldu anneme tl actim dediki kiz bensana pespese buyur dedim de boylemi dedim diye gulmustu anlayacagin ucuncu de aradan cikmis oldu Allahin hikmeti iste

Nesinden korkuyormus karninin buyuklugunden mi acaba hahaha
Cok iyi olmus abla, Allah bagislasin. İkizler kiz mi erkek mi?
Genc anne olmak bence de guzel, gerci biz o treni kacirdik hali hazirda 26 yasina girdim

[QUOTlicaykeyfi, post: 40007302, member: 614571"]Cok iyi olmus abla, Allah bagislasin. İkizler kiz mi erkek mi?
Genc anne olmak bence de guzel, gerci biz o treni kacirdik hali hazirda 26 yasina girdim[/QUOTE]
Amin tatlim biri kız biri erkek 4 yasinda lar
Kaçmaz kaçmaz benim kız kardeşi mde 26 yaşında hala bekar o nasip kismet isi hayırlısı olsun

Eki Görüntüle 1458340 Kızlar ıspanaklı kofteler fırından çıktı ve çocuklarda bayıldı bende denemek için az yapmıştım çocuklar yine istedi ben şimdi kalan ispanaklarida yapi cam
Ispanaklar yıkanırken giden suya çok açıyorum ama değdi şiddetle oneriyorum:kk77:

Misss gibiiii gözüküyor bende cok begendim ablam ellerine saglik :KK66:

Kahvaltı-
•1 haslanmıs yumurta
•2 dilim salatalık
• sekersiz cay
•1 dilim ekmek

Öğle-
•1 adet tavuk but
• light yoğurt

Aksam-
• 2,3 yemek kaşığı taze bakla
•1 kase mantar corbası
•Çoban salata
2,5litre su
(Çocuklarla aynı tempoda olunca haliyle arkalarından kosustura kosustura sporda yapmıs oluyorum)

Menun guzel kuzum :KK66: sen 20 yasnda deilmiydin evlimsn cocugun mu var bu yasta :KK66:

rejim olayı 73.9 u gormemle basladı tartıda en son tartıldıgımda 72.2 ıdı oda buraya yazdıgım ılk gun tartılmıstık .. hedef kılom mayıs ayına kadar 65 sonrası ıcın de 60-58 kılo cıvarı 65 ten sonrası ıcın cok bır acelem yok acıkcası net bır tarıhım yokk

65 gorunce sanki hersey daha guzel olcak gibii:KK66:

Kahvalti
1 yumurtayla menemen
2 dilim tam bugday
2 zeytin

Ara
2 çatal peynir
1 lokma ekmek
1 çatal kabak tatlısı

Öğle
4 ıspanak köfte
3 kaşık yoğurt