82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Tatlım b="zayiflimmm, post: 39992114, member: 661921"]INŞALLAH ablam cumayi merak.ediorumm
kilolari verelimde listeyi yeniliyim
Tatlim bu sefer aramizda kim cok kilo vermisse onu basa yaz haftanin birincisini secelim ne dersin[/QUOTE]

Aa harika fikir hem basa yaziyim hemde alkislayalimm liste canlansinn

Bizde geliyoruz kahvaltiya ikizim
Ayy buyrun kuzum. Keske mumkun olsaydi, nasil keyifli olurdu
Kizlar sizinle paylasmak istedim 1 ay once bel kalca gogus olcmustum
dün bir ay olmuştu tekrar ol tumHepsinden 4 cm eksik çıktım ve dün çok sıkan bir eteğini giydim rahat oldu mutluyum
Cok guzel ablam, tebrik ederim masallah. İncelmek onemli zaten.

masallah :)

insallah bende atmadim zayifken ki kotlarimi bende giyebilirim tekrar. Boyle devam edelim biz hep birlikte
Bugun bomba gibisin masallah nisacim. Aynen ben de kilo alinca yeni kiyafet almadim ki dolaptakilerin icine girebileyim, ki girebilcez insallah. Gunden gune eriyoruz

Biri ayca kaya mi dedi canim benim o ya, hic tanimadan hayatimi degistirdi.

yaris
Tatlim bu sefer aramizda kim cok kilo vermisse onu basa yaz haftanin birincisini secelim ne dersin

Aa harika fikir hem basa yaziyim hemde alkislayalimm liste canlansinn [/QUOTE
Yaris yapmasakmi, biz takimiz hepimiz icin mutlu oluyoruz kilo verince, kazanan kaybeden olmasa, yarismalari hic sevemedim, rekabeti

ben cikiyorum arkadaslar opuyorum hepinizi,
Not: bende kalori takibi yapmiyorum, genelde tahmin edebiliyorum, neyin kalorili olacagini, hepimiz bildigi seyler kalorili yiyecekler , asiriya kacmadan yiyorum.

Görüşürüz tatlimm.menunu yazmayi unutma

yaris

Yaris yapmasakmi, biz takimiz hepimiz icin mutlu oluyoruz kilo verince, kazanan kaybeden olmasa, yarismalari hic sevemedim, rekabeti

Rekabet degil tatlmda sadece odul diyelim yoksa bi siralama yok

Kahvaltim
Yarim simit, icine az kasar peyniriyle tost. Haslanmis yumurta, 1 bardak sut ve 1 elma ile saglam bir kahvalti yapmis bulunmaktayim. 2 tahil, 1 et, 1 sut ve 1 meyve hakkimi kullandim.

INSALLAH bigun misafligmzde olur ikizim
evet kuzu bende senden ayca kayayi öğrendimarada tarflerine bakiyorum sende cok sagol.ayca kayada cok sagolsun

yaris

Oyle dusunmemistim ama fikrimi soyledim sanki daha iyi olur gibime geldi istemezsen eger yagmurda ne dusunur bilmem ama yapmayiz kuzum

Kahvaltim
Yarim simit, icine az kasar peyniriyle tost. Haslanmis yumurta, 1 bardak sut ve 1 elma ile saglam bir kahvalti yapmis bulunmaktayim. 2 tahil, 1 et, 1 sut ve 1 meyve hakkimi kullandim.

Ohh gevrege bayilirim afiyet olsun ikizim zaten kahvalti en onemlisi iyi yapmissin yarim yedgn icnde supersin

Oyle dusunmemistim ama fikrimi soyledim sanki daha iyi olur gibime geldi istemezsen eger yagmurda ne dusunur bilmem ama yapmayiz kuzum

Ablam bi siralama yapmayiz ama bence bende sana kkatılıyorum sadece 1.ciyi odul amacli alkislayablrz sirin olur bnce tabi herkes nederse ben varim siz soyleyin ben uygularim canlar

Son düzenleyen: Moderatör:
Gunaydinlar kizlar az yemeli bol hareketli gunler... Birileri 35 yasinda olan kardesimize teyzemi demisss ne demisss ucarak gliyorum bende 35 inde bi citirim tamam biraz katir kutur olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…