82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

[QUOTE="tatlım saicammm, post: 39991644, member: 661921"için n cevreside guzelmis mis gibo dr hava var tam yüruyus yapmalik

Evet samimiyiz ablammmm

ablam esinle aranda bi sorun olmadi INSALLAH
Yok yok tatlim sadece telefon elimdeya sabah sabah onun icin bide resim cekince adaam sasirdi haliyle napiyon diyo cok guldum[/QUOTE]

Aman sorun olmasinda guzel ablam

sisman olanlarda zayif olanlarda yanlis besleniyor, Bir hafta bir evde birbirlerinin yedigi yemeyi yiyolar, yani zayiflar sismanin sismanlar zayifin bir gunde yedigi yeeyi yiyor, Ilk basta ne kadar gunluk kalori aldiklarini gosteriyor, Zayiflar daha cok yemek yenebilecegini sismanlarda az yiyerekte insanlarin hayatta kaldigini goruyor. Her iki tarafta beslenme hatasi yaptigi icin uc noktalar

Izlicem tatlim cok tesekur ederiz merak ettim

zayif kadin bir iki kraker, haslanmis veggie ve cok fazla cay icerek yasiyormus, bir suru cocugu var, hatirladigim kadariyla 7 tane. Adamda esiyle ayrilinca kendini ise vermis sabah tek kahve yada enerji icecegi iciyormus, yemek yemiyormus duzenli, hastalik derecesinde zayiflamis, sagligini ethtit etmis duzenli beslenmeme, vitaminsiz kalmis vucut

en sonda sisman olanlari asiri obez biriyle tanistiriyorlar, yol yakinken donun dikkat edin zayiflayin mesaji veriyor o bayanda, Kendi yasadigi zorlug gosteriyor, devam ederseniz sonunuz szinde boyle olur diyor

Aciklama yaptigin iyi oldu hic birsey anlamadim videodan cunku
Çok kötü bu bir hastalık üzüldüm o şişman kadının haline

Inşallah tatlım hakkınızda hayırlısı 91753, member: 661921"]INŞALLAH ablam
bende haziranda evde tutucam nasipse INŞALLAH bende guzel bi ev bulurum [/QUOTE]
Insallah tatlim hakkinizda hayirlisi becerebilirsem gelinligiminde resmini yollarim daha sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…