82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Tavuklu bezelyeli kek:KK66:

20150317_013105.jpg
hazirlanisi canlar
malzemeler

• 3 yumurta
  • 2 kasik kepekli un
  • 2 cay kasigi kabarma tozu
  • 1 cay kasigi kaya tuzu
icine
  • Istedigniz koyablrsnz
  • ben tavuk artmisti onu parcaladim
  • 4 kasik garitur koydum resimde goruldugu gibi:KK66:
Baharat
  • Kara biber
  • Pul Biber
Yagsiz canlar cok saglikli:KK66:

sonra o kucuk kek kalibina koydum ve su sekil oldular

20150317_025147.jpg
Iste boyle oldu tavuklu bezelyeli kek :KK66:
afiyet olsun canlar :KK66:

yaninda ayranla miss :KK66:

Küçük oldugu icin en fazla 1.bucuk dilim kalorisinde olur canlar cunki yagsiz unda kepekli un 2 kasik :KK66:

Günaydin gunaydin gunaydinnnn

Sende sagol ikizimmm
INŞALLAH tatlimmm :KK66:

Ne guzel bu azmi yakalamis olmak iyisin dimi kuzum simdi buyuk bi sorun yok dimi
Sag ol ikizim. Ablamin beyninde iyi huylu oldugu tahmin edilen bir kitle var. Psikolojisi bozuk. Biz kardeslerine saldiriyor. Özetle bu sekilde bir sorunumuz var. Ben evlendim baska sehre geldim diye burnumdan getirmek istiyor. Esimi ve ailesini kiskaniyor. Ayy neyse burayi bir derdim var bolumune cevirmeden birakayim yazmayi :-). :-). :-)
Spora yuklenmem lazim ama hava hala cok soguk burada.

Günaydin gunaip atliyoruminnnn

Sag ol ikizim. Ablamin beyninde iyi huylu oldugu tahmin edilen bir kitle var. Psikolojisi bozuk. Biz kardeslerine saldiriyor. Özetle bu sekilde bir sorunumuz var. Ben evlendim baska sehre geldim diye burnumdan getirmek istiyor. Esimi ve ailesini kiskaniyor. Ayy neyse burayi bir derdim var bolumune cevirmeden birakayim yazmayi :-). :-). :-)

Anladim bitabem INŞALLAH aranizdaki problemi cozersiniz eger bi skntin olursa dinlerim herzman ikziim

Burda bi yagnur yagiyor anlatamam bende evde yapiyorim ben 200 kere ip atliodum burda gunluk acan iri 1000 kere atliomus ben sanrm az yapiorum kuzum 200 ne ki 1000nin yaninda :KK43:

Günaydin gunaydin gunaydinnnn

Gunaydinnnn
Ben geldim
tatlım spor için dışarı çıkmana gerek yok hava soğuk olsun sende evde yap sporunu:KK49::KK49:

Anladim bitabem INŞALLAH aranizdaki problemi cozersiniz eger bi skntin olursa dinlerim herzman ikziim

Burda bi yagnur yagiyor anlatamam bende evde yapiyorim ben 200 kere ip atliodum burda gunluk acan iri 1000 kere atliomus ben sanrm az yapiorum kuzum 200 ne ki 1000nin yaninda :KK43:
Tatlim bence yeterli fazla atlama sonra bacaklarin agirir hic spor yapamazsin bence 200 300 iyi

Sag ol tatlim, Allah razi olsun.
200 de iyi canim. Arttiracaksan da azar azar arttirirsin.
Gunaydinnnn
Ben geldim
tatlım spor için dışarı çıkmana gerek yok hava soğuk olsun sende evde yap sporunu:KK49::KK49:
Bahane uretiyorum abla :KK11: kafayi bi boşaltmak lazim :KK53:

20150317_074556.jpg
20150317_074327.jpg
20150317_074607.jpg
20150317_074534.jpg
Kizlar size resim cektim esim evde o yuzden fazla guzel cikmadilar gordu ne is ceviriyon dedi siziinki diyetten cikmis dedi bende evet iz samimiyiz artık dediM

Neyse kizlar bursada hava guzel basladi karsi dagda kar var hala cunku uludagda hic kar eksik olmuyor

Eki Görüntüle 1457732 Eki Görüntüle 1457735 Eki Görüntüle 1457739 Eki Görüntüle 1457740 Kizlar size resim cektim esim evde o yuzden fazla guzel cikmadilar gordu ne is ceviriyon dedi siziinki diyetten cikmis dedi bende evet iz samimiyiz artık dediM

Neyse kizlar bursada hava guzel basladi karsi dagda kar var hala cunku uludagda hic kar eksik olmuyor

Ablam evinizin cevreside guzelmis mis gibi de hava var tam yüruyus yapmalik :KK66:

Evet samimiyiz ablammmm:KK19:

ablam esinle aranda bi sorun olmadi INSALLAH:KK43:

Tavuklu bezelyeli kek:KK66:

Eki Görüntüle 1457701
hazirlanisi canlar
malzemeler

• 3 yumurta
  • 2 kasik kepekli un
  • 2 cay kasigi kabarma tozu
  • 1 cay kasigi kaya tuzu
icine
  • Istedigniz koyablrsnz
  • ben tavuk artmisti onu parcaladim
  • 4 kasik garitur koydum resimde goruldugu gibi:KK66:
Baharat
  • Kara biber
  • Pul Biber
Yagsiz canlar cok saglikli:KK66:

sonra o kucuk kek kalibina koydum ve su sekil oldular

Eki Görüntüle 1457709
Iste boyle oldu tavuklu bezelyeli kek :KK66:
afiyet olsun canlar :KK66:

yaninda ayranla miss :KK66:
masallah ne kadar yaraticisin :) esin cok sansli :)

[QUOTE="tatlım saicammm, post: 39991644, member: 661921"için n cevreside guzelmis mis gibo dr hava var tam yüruyus yapmalik :KK66:

Evet samimiyiz ablammmm:KK19:

ablam esinle aranda bi sorun olmadi INSALLAH:KK43:[/QUOTE]
Yok yok tatlim sadece telefon elimdeya sabah sabah onun icin bide resim cekince adaam sasirdi haliyle napiyon diyo cok guldum

bide sizin icin birsey buldum
ne zaman paylasmami isterseniz paylasirim, buda bir video. Yeme bozuklugu olanlari gosteriyor, Obez ve asiri zayiflari.

X