82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

bide videonun ortasinda 3 tane cok zayif bayan gosteriyorlar, onlarda farkli aneroksiya hastalari, biri zayiflicam diye hastalanmis, psikolojiyi bozmuslar, yemek yiyemiyolar.
bunlar bize ders olsun biz saglikli besleniyoruz, cok asiri abartili azaltmadik porsiyonlari, dogru ilerliyoruz arkadaslar, eger kilo vermede yavaslama olursa spora agirlik verelim,

Inşallah tatlım hakkınızda hayırlısı 91753, member: 661921"]INŞALLAH ablam
bende haziranda evde tutucam nasipse INŞALLAH bende guzel bi ev bulurum :KK36:
Insallah tatlim hakkinizda hayirlisi becerebilirsem gelinligiminde resmini yollarim daha sonra[/QUOTE]

INŞALLAH ablam:KK36: cok sagol aa cok sevinirim ablam :KK66:

bide videonun ortasinda 3 tane cok zayif bayan gosteriyorlar, onlarda farkli aneroksiya hastalari, biri zayiflicam diye hastalanmis, psikolojiyi bozmuslar, yemek yiyemiyolar.
bunlar bize ders olsun biz saglikli besleniyoruz, cok asiri abartili azaltmadik porsiyonlari, dogru ilerliyoruz arkadaslar, eger kilo vermede yavaslama olursa spora agirlik verelim,

Cok dogru soyluyosun tepeden tirnaga haksln kuzum :KK66:

[QUObayılırım böyle şeylere t: 399alınca paylaş olurum 921"]Insallah tatlim hakkinizda hayirlisi becerebilirsem gelinligiminde resmini yollarim daha sonra[/QUOTE]

INŞALLAH ablam:KK36: cok sagol aa cok sevinirim ablam :KK66:[/QUOTE]
Ben bayilirim boyle seylere sende alinca paylas olurmu merak ederim ben

Aciklama yaptigin iyi oldu hic birsey anlamadim videodan cunku
Çok kötü bu bir hastalık üzüldüm o şişman kadının haline
cok yiyomus o, rest da calisiyomus galiba kalan pizzalari, yemekleri yiyomus hep, asiri yemekten . gunde 7000 kalori aliyorlarmis. Ben sahitte oldum nasil yediklerine, insanlarin ruhu ac olunca kendini yemege vuruyor bazilari. Sabah kahvaltida yarim litre kola tuketeni gordum

[QUdiyorsun sa1234, post: 39991846, member: 545923"]cok yiyomus o, rest da calisiyomus galiba kalan pizzalari, yemekleri yiyomus hep, asiri yemekten . gunde 7000 kalori aliyorlarmis. Ben sahitte oldum nasil yediklerine, insanlarin ruhu ac olunca kendini yemege vuruyor bazilari. Sabah kahvaltida yarim litre kola tuketeni gordum[/QUOTE]

Ne diyosun 7000 kalorimi:KK57:
Cok sukur evimize kola mola girmiyor asitli icecekler cisss:63:

Bizim ulkemizde asiri kendini yemege veren gormedim cok, bide yemeklerimiz genelde saglikli, bunlar dolduruyorlar peyniri herseye. cok abartili yeyincede aliniyor kilo, kilodan sonrada hastaliklar cikiyor.

basta
[QUdiyorsun sa1234, post: 39991846, member: 545923"]cok yiyomus o, rest da calisiyomus galiba kalan pizzalari, yemekleri yiyomus hep, asiri yemekten . gunde 7000 kalori aliyorlarmis. Ben sahitte oldum nasil yediklerine, insanlarin ruhu ac olunca kendini yemege vuruyor bazilari. Sabah kahvaltida yarim litre kola tuketeni gordum
Cok sukur evimize kola mola girmiyor asitli icecekler cisss[/QUOTE]
borunun icine yemekler atiyolarya onlar tukettikleri yemekler, hic sebze yok nerdeyse kilolu olanlarda

[QUObayılırım böyle şeylere t: 399alınca paylaş olurum 921"]Insallah tatlim hakkinizda hayirlisi becerebilirsem gelinligiminde resmini yollarim daha sonra

INŞALLAH ablam:KK36: cok sagol aa cok sevinirim ablam :KK66:[/QUOTE]
Ben bayilirim boyle seylere sende alinca paylas olurmu merak ederim ben[/QUOTE]

tabi paylasirim ablam iNSALLAH alıyim da hemem resmini atarim zayfladiktan snra alicam INSALLAH gelinligi :KK66:

evet kola hic iyi degil, ben bir ara coke zero aldim, sozde 0 kalori ya, kilo aldirdi bana onlar, cunku asit midenin calismasina engel oluyormus. ( oyle duydum) diyet olanindan bile uzak durmak lazim

[QUdiyorsun sa1234, post: 39991846, member: 545923"]cok yiyomus o, rest da calisiyomus galiba kalan pizzalari, yemekleri yiyomus hep, asiri yemekten . gunde 7000 kalori aliyorlarmis. Ben sahitte oldum nasil yediklerine, insanlarin ruhu ac olunca kendini yemege vuruyor bazilari. Sabah kahvaltida yarim litre kola tuketeni gordum

Cok sukur evimize kola mola girmiyor asitli icecekler cisss:63:[/QUOTE]

:KK43: 7000 ölüme kosmak.gibi :KK43:
bende hic sevmem en sevdgm.icecek ayran:KK66:

Kizlar sizinle paylasmak istedim 1 ay once bel kalca gogus olcmustum
dün bir ay olmuştu tekrar ol tum
Hepsinden 4 cm eksik çıktım ve dün çok sıkan bir eteğini giydim rahat oldu mutluyum:KK76::KK73::KK36:

Kizlar sizinle paylasmak istedim 1 ay once bel kalca gogus olcmustum
dün bir ay olmuştu tekrar ol tum
Hepsinden 4 cm eksik çıktım ve dün çok sıkan bir eteğini giydim rahat oldu mutluyum:KK76::KK73::KK36:

En guzel mujdeeeeee tebrik ederim azmin zaferiii:KK9:

X