82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

="cenera, post: 39969465, member: 258213"]Ayy fotolara bayildim nasi dayandin az yedin helal olsun

Kizlar ben tam kisans kadar menu yazmicam ayip olur
Hasta olan arkidaslara cok gecmis olsun[/QUOTE]

Artik midem küçüldü herhalde 2 ay önce bıraksan bütün menüyü 1 ogunde yerdim ustune de 1 ekmek, şerbeti tatlılar
bir şeyi kırk gün yapınca alışırmış insan
derler sanırım alıştım
ama sizin menulere göre benimki yine çok ama ben kendime gore çok azaltmış durumdayim

="cenera, post: 39969465, member: 258213"]Ayy fotolara bayildim nasi dayandin az yedin helal olsun

Kizlar ben tam kisans kadar menu yazmicam ayip olur
Hasta olan arkidaslara cok gecmis olsun

Artik midem küçüldü herhalde 2 ay önce bıraksan bütün menüyü 1 ogunde yerdim ustune de 1 ekmek, şerbeti tatlılar
bir şeyi kırk gün yapınca alışırmış insan
derler sanırım alıştım
ama sizin menulere göre benimki yine çok ama ben kendime gore çok azaltmış durumdayim[/QUOTE]

Mukemmel ilerliyoruz cumayı merakla bekliyorum

Benim ayran detoksu uygulamam lazim canlarim her hafta 2 gün yapsam nasil olur ki?

Kuzum her hafta yapmada mesala 2 haftada biyap haftada agir geleblr ben oyle yapicam ben bu sali carsamba yapicam kuzum eger istersen beraber yapalim

Kizlar ilk kez diyeti bozmak icin can atmiyorummmm yaaa cok mutluyum cok şükür ALLAHIMA ayni iradeyle devam ederiz INŞALLAH benim bu pazar 1.ayim doluyor MAŞALLAH bakalim 1 ayda kac kilo vermis olcam toplamda yazicam onuda ilk sayfaya ama ben cuma tartiliyoruz diye bu cumayi baz alicam pazari degil canlar hazirana 3 ayda az kaldi bakalim neleer olcakkk 8 yada 15 hazirana hangi kiloda olucam acabaaa

Ben bugun erkenciyim sanirim kimsecikler yok simdi kahvaltimi yapyim sonra ise gdym gorusuruz canlar

Günaydin canlar
Gunaydin tatlim

Kizlar bugun gunumuz var sira kayinvalidemde yasli oldugu icin yiyecek olarak herkes birsey yapip goturucek benden serbetli tatli istediler yapmadim daha hafif olsun diye az sekerli balkabakli piramit pasta yaptim bakalim digerleri ne yapti insallah kendimi firenleyebilirim cok yemek istemiyorummmmmm

QUOTE="ice floe, post: 39970646, member: 232973"]kız güldürme beni yaşlanıyomuş 22 ye mi girceeen , okumadın galiba bizi ben 35 olduuuuuuuuummm[/QUOTE]
Nbr teyzeeeeeee

günaydin kizlarrrr
Nasilsiniz bakalim?
Haftasonu pek giremedim. Dün dogumgunumdu. Pasta alinmasini istemedim, kremasi yagi, şekeri derken o kaloriyi almak istemedim ama kendim evde cheesecake yaptim. Zaten kalabaliktik, azicik yemis oldum.
O degil de kac gundur sporu aksattim
Buarada diyete baslayali 2 ayim dun doldu ve cuma gunku bildirime gore iki ayda 7,7 kilo daha hafifim

Eşim diyetimi sabote ediyor, cani birkac sey istedi, aldi ama simdi evde o istedikleri 'var' yani benim de yeme ihtimalim var. Pff yani bendeki de bir insan nefsi kardesim. Sanki çelikten iradem mi var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…