82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Kosu bandin hayrli olsun canimmm kosu bandinda duzenli yurursenn cok faydasi oluyor kuzummmm

Amin ablacim, cok tesekkur ederim. Diyette zorlandikca aynaya bakiyorum ve daha fazla kilo vermek istiyorum diyorum kendime...

Canim ben hic kahve icemiyorum hatta kokusuna bile dayanamiyordum esim soylene soylene yaptiriyor artik fazla rahatsiz etmese de kokusu icemiyorum baska onerin varmi yaaaaa
Ablacim ayran, 5 6 tane cig badem veya findik da iştahini kapatir yaziyor ayca kayanin kitabinda

Cok tesekkur ederimm ikizim. İnsallah ulasacagiz hedefimize. Kendi kendime 2 ay bir rekor herhalde, hani denetleyen bir diyetisyen vs olmadan. Bunu sayfamiza da borçluyum, aklimin bir köşesinde herzaman burasi var. Arada gelgitler yaşiyorum tabi, acaba şunu yesem mi bunu yesem mi diye. Ama ornegin bugun ablam beni aşiri sinirlendirdi, ciktim markete kadar yirmi dk hizli hizli yurudum hirsimi aldi o hız. Yemeklere saldirabilirdim eskiden olsa. Aferin bize, prensesler grubu cok fit, fistik gibi olacak bu yaz insallah

davete giderken tarcinli sut icme tavsiyeniiz yeni okudum :) gercekten hak verdim ben dun kahvalti yaptim 10 da, 3 te arkadaslarla gorusecektik bisey yemedim oglen orda yerim fazla olmasin diye, acikmistim cok gorunce dayanamadim fazla kacirdim. Ac olmasaydim dayanirdim ama olsun, bai diyetisyenler ozellikle haftada bir gun yeme izni veriyor vucudu sasirtma acisindan, insallah cumaya kadar en az 500 gram veririm, ayda en az 3 kilo versem yeter, cok bunaltinca kotu oluyrum ben

Kahvaltim
Ince küçük bir tost tam buğday ekmekten
2 zeytin

Öğle
1 tane patatesli börek
2 kasik fasulye tursusu kavurmasi

bi parca balkabakli tatli

AAkşam

1 kepce balkabakli corba

2 kasik yogurtlu patlican salata

2 5 lt su
1 saat spor

Kizlar okadar cok cesit vardiki gunde tatlilar acmalar patates salatasi kurabiyeler
ama yemedim kendimi cok mutlu hissediyorum yuppppiiii

Kizlar az once haberlerde mate cayinin yesil caydan daha etkili oldugunu soyluyordu diyetisyen kullanan varmi aranizda bende almaya calisicam tadi nasilki acaba

ISPANAK KÖFTESİ

750 gr ıspanak

1 kuru soğan

1 yumurta

1 çorba kaşığı zeytinyağ

1/2 tatlı kaşığı tuz

1 çay kaşığından az taze çekilmiş karabiber

2 çorba kaşığı kepekli un ( tambuğday un ya da normal un ‘da kullanabilirsiniz )

1 çay bardağı kadar taze kaşar peyniri

YAPILIŞI:

1-) Ispanakları bol su da kumu akana kadar yıkayın, doğrayın. Sirkeli suda bekletin. En son sebze kurutucusundan geçirin. Kupkuru olsun.

2-) Tencereye soğan +yağ’ı koyup, yaklaşık 1-2 dakika tahta kaşıkla döndürün.

3-) İçine ıspanakları ekleyip, hiç su koymadan karıştırıp, tencerenin kapağını kapatın.Ateşin altını da kısın. Yaklaşık 3-4 dakika kadar pişirin. Hemen ateşin altını kapatın.

4-) Az pişen ıspanaklara tuz +karabiber +un + yumurtayı ekleyip, karıştırın.

5-) Fırın tepsisine yağlı kağıt serip, ıspanaklı harcı kaşıkla resimdeki gibi paylaştırın. Bu ölçüden orta boy 12 tane ıspanak köftesi çıkıyor.

6-) Turbo 175 derecede 10 dakika pişirin. 10 dakika sonra fırındaki ıspanaklara kaşar peynirini serpip, fırınlamaya 10 dakika daha devam edin.

7-) Sıcak servis yapın ama soğukta tadı harika oluyor.

Kizlar nasil sizce ben yarin denemeyi dusunuyorum

Sende sagol ikizimmm
INŞALLAH tatlimmm

Ne guzel bu azmi yakalamis olmak iyisin dimi kuzum simdi buyuk bi sorun yok dimi

Abla cok güzel saglikli bi kofteeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…