82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Gunaydin tatlim

Kizlar bugun gunumuz var sira kayinvalidemde yasli oldugu icin yiyecek olarak herkes birsey yapip goturucek benden serbetli tatli istediler yapmadim daha hafif olsun diye az sekerli balkabakli piramit pasta yaptim bakalim digerleri ne yapti insallah kendimi firenleyebilirim cok yemek istemiyorummmmmm:KK72:
İyi yapmişsin ablacim. Davete gitmeden önce kendi evinde sutlu kahve icmeni oneririm, davetlere biraz tok gitmek fazla yemeyi önlüyormuş

demlicaykeyfi: 39971686 .!.:
:KK25: günaydin kizlarrrr
Nasilsiniz bakalim?
Haftasonu pek giremedim. Dün dogumgunumdu. Pasta alinmasini istemedim, kremasi yagi, şekeri derken o kaloriyi almak istemedim ama kendim evde cheesecake yaptim. Zaten kalabaliktik, azicik yemis deggil de kac gundur sporu aksattim :KK67:
Buarada diyete baslayali 2 ayim dun doldu ve cuma gunku bildirime gore iki ayda 7,7 kilo daha hafifim :KK49:

Eşim diyetimi sabote ediyor, cani birkac sey istedi, aldi ama simdi evde o istedikleri 'var' yani benim de yeme ihtimalim var. Pff yani bendeki de bir insan nefsi kardesim. Sanki çelikten iradem mi var :KK43:
Tatlim yeni yasin hayirli olsun
:KK75:

Tebrik ederim cok iyi kilo vermissin:KK9:

Ayni sey bizdede var yaaa bende cok sabote ediliyorum esim hep kalorili yiyecekler istiyor cocuklar da ayni makarna pilav cikolata vs
herseyin ucundan azicik alayim desen olmuyor almsam gozum arkada kaliyor ama azimliyim azar azar da olsa vericem bu kilolari Allahin izniyle
Rabbim yardimcimiz olsun:KK35:

İyi yapmişsin ablacim. Davete gitmeden önce kendi evinde sutlu kahve icmeni oneririm, davetlere biraz tok gitmek fazla yemeyi önlüyormuş
Canim ben hic kahve icemiyorum hatta kokusuna bile dayanamiyordum esim soylene soylene yaptiriyor artik fazla rahatsiz etmese de kokusu icemiyorum baska onerin varmi yaaaaa

Gunaydin tatlim

Kizlar bugun gunumuz var sira kayinvalidemde yasli oldugu icin yiyecek olarak herkes birsey yapip goturucek benden serbetli tatli istediler yapmadim daha hafif olsun diye az sekerli balkabakli piramit pasta yaptim bakalim digerleri ne yapti insallah kendimi firenleyebilirim cok yemek istemiyorummmmmm:KK72:

Ablammmm seni merak ettim kacamak yaptin mi:-)

:KK25: günaydin kizlarrrr
Nasilsiniz bakalim?
Haftasonu pek giremedim. Dün dogumgunumdu. Pasta alinmasini istemedim, kremasi yagi, şekeri derken o kaloriyi almak istemedim ama kendim evde cheesecake yaptim. Zaten kalabaliktik, azicik yemis oldum.
O degil de kac gundur sporu aksattim :KK67:
Buarada diyete baslayali 2 ayim dun doldu ve cuma gunku bildirime gore iki ayda 7,7 kilo daha hafifim :KK49:

Eşim diyetimi sabote ediyor, cani birkac sey istedi, aldi ama simdi evde o istedikleri 'var' yani benim de yeme ihtimalim var. Pff yani bendeki de bir insan nefsi kardesim. Sanki çelikten iradem mi var :KK43:

:KK19:Iyiki dogdun bitanemmm INSALLAH hersey gonlunce olur :KK66: pasta yerine keki tercih ettgn icnde tebrik ederim seniii:KK66: kuzum 2ayin kutlu olsun ne guzel gitmis kilolar yubiiii INSALLAh devaminda hepsi gider hepmzn de hedefme ulasrz hep beraber :KK66: senin iraden guclu bence basarirsin ikizim :KK66::KK15:

Tatlim yeni yasin hayirli olsun
:KK75:

Tebrik ederim cok iyi kilo vermissin:KK9:

Ayni sey bizdede var yaaa bende cok sabote ediliyorum esim hep kalorili yiyecekler istiyor cocuklar da ayni makarna pilav cikolata vs
herseyin ucundan azicik alayim desen olmuyor almsam gozum arkada kaliyor ama azimliyim azar azar da olsa vericem bu kilolari Allahin izniyle
Rabbim yardimcimiz olsun:KK35:

AMIN ablam ben hepimize güveniyorum biz prensesler grubuyuz tum sobetelere karsi yolumuzdan ayrilmicaz:KK69::KK68:

kızlar koşu bandım gelmiş ama eve yarın gelecek sanki o olmadan bişeylere başlayamam gibi ne kötü degilmi kendimi onla motive ediyorum heralde ...:KK14::KK14:
şuan nefes alamıyorum korse taktım benim mide göbek bölümü fazla heryer fazlada oralar ucuyo belki faydası olur:KK3::KK3::KK3:

X