82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Aynen oyle canim emin ol yaptigin hicbir planda tutmuyor biz okul hayati boyunca yok söyle yapalim yok böyle yapalim olmadi şimdi kafamiza ne eserse öyle yasiyoruz mükemmel oluyor

ALLAH mutlu etsin bitanem kesinlikle katılıyorum bizimde 4 ay kaldi INSALLAH dugune dua et bizde kavusalim artkkk

CNm istemedi kuzum diyet uygulamaya calismaktan Yoruldum

Oyy kiyamam ben bebegime kuzum haklisn insan bikabliyor soyle yap kuzum sabah herzmn gibi kahvalti oglrn guzel bicorba 1 dlm ekmek salata yogurt

aksamda tavuk kofte balik salata kuzum bu sekil beslensen belkide kolau olur adasim

Bende Allah'imdan size sonSuz huzurlu mutlu bir yuva diliyorum :* ama sakın ha dügün zamani strese falan girip hastalanma ben yataklara düsmüstüm basima gelmeyen kalmadi kendi akilsizligim yüzünden

INŞALLAH bitanem ALLAH razi olsunn
valla heyecandan bilemiyorumm hastalanrmym ALLAH korusun yaa

Oyy kiyamam ben bebegime kuzum haklisn insan bikabliyor soyle yap kuzum sabah herzmn gibi kahvalti oglrn guzel bicorba 1 dlm ekmek salata yogurt

aksamda tavuk kofte balik salata kuzum bu sekil beslensen belkide kolau olur adasim
Sağol kuşum tavsiyen için senden kopya ceksem bile yeter senin menüler harika oluyor hep :-*

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…