82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Ayy ne güzel yazmışsın.
Ben de işleri hafifletip bir markete atayım kendimi de kayısı, meyve falan alayım.

Iyi alışveriş ler kuzumm
Sag ol ikizcan, gittim geldim, hava aldim. Yesillik limon falan aldim, gecen gun paylastigim yesil elmali içecegi yapicam insallah, maydanozlari yikamaya usenmeyi birakirsam
Tatlim buarada simdi akbank reklami cikti, kivanc tatlitug ile ilker orda ikizler ya, ikizim ikizim diyor aklima biz geldik . .
Ayy ne güzel yazmışsın.
Ben de işleri hafifletip bir markete atayım kendimi de kayısı, meyve falan alayım.
İyi olur canim, insan diyet yapinca alisveris listesi de degisiyor, abur cubur yerine meyve sebze geliyor.
Sorma, ben bu diyete yapistim ya da diyet bana yapisti şöyle ki doyuyorum canim, yani fazlasina pek ihtiyac duymuyorum, cok nadiren fazlasini istersem de abartmadan yiyorum. Gecen pazar ayiptir soylemesi bir tabak mantiyi goturdum, ertesi gun ise kalsiyum diyeti yaptim. Kalsiyum diyetinde normalden biraz az yiyorsun.
Hani liste yok, istersen sabah bir simit ye, 4 dilim ekmek hakkin gider, gun icinde 1 ekmek hakkin kalir, senin tercihin. Zaten bana secme şansi verdigi icin seviyorum bu beslenmeyi.
Uzattim canim kusurs bakma, son olarak ben eskiden cok yedigimden kilo almiyordum, aksine, butun gun aç geziyordum canim sadece kek muffin bu tarz seyler istiyordu. Canim hicbir sey yapmak istemiyordu. Diyete baslayinca ruh halim de iyiye gitti. Sabah yorgun kalkmalarim azaldi, gun icinde enerjim artti.
Herkese tavsiye ediyorum. Hatta ve hatta ozel gunlerimde yasadigim aşiri şişlik bile cok cok azaldi. İnsan kendini iyi hissettiren bir sey olunca onu sevmeye basliyor.
Çocuklar açlıktan bayilmak üzere kahvaltimiz gecikti bende kahvaltıya gidiyorum tatliskolar
Afiyet olsun ablacim.

İyi olur canim, insan diyet yapinca alisveris listesi de degisiyor, abur cubur yerine meyve sebze geliyor.
Sorma, ben bu diyete yapistim ya da diyet bana yapisti şöyle ki doyuyorum canim, yani fazlasina pek ihtiyac duymuyorum, cok nadiren fazlasini istersem de abartmadan yiyorum. Gecen pazar ayiptir soylemesi bir tabak mantiyi goturdum, ertesi gun ise kalsiyum diyeti yaptim. Kalsiyum diyetinde normalden biraz az yiyorsun.
Hani liste yok, istersen sabah bir simit ye, 4 dilim ekmek hakkin gider, gun icinde 1 ekmek hakkin kalir, senin tercihin. Zaten bana secme şansi verdigi icin seviyorum bu beslenmeyi.
Uzattim canim kusurs bakma, son olarak ben eskiden cok yedigimden kilo almiyordum, aksine, butun gun aç geziyordum canim sadece kek muffin bu tarz seyler istiyordu. Canim hicbir sey yapmak istemiyordu. Diyete baslayinca ruh halim de iyiye gitti. Sabah yorgun kalkmalarim azaldi, gun icinde enerjim artti.
Herkese tavsiye ediyorum. Hatta ve hatta ozel gunlerimde yasadigim aşiri şişlik bile cok cok azaldi. İnsan kendini iyi hissettiren bir sey olunca onu sevmeye basliyor.

Afiyet olsun ablacim.[/QUOTE]

gec oldu ama sagol tatlim Evet yeme aliskanligim degisti cok sukur arada kacamaklar oluyor olsun pes etmek yok kaldigimiz yerden devam insallah
sporumu yaptim dinlenirken yazayim dedim

gec oldu ama sagol tatlim Evet yeme aliskanligim degisti cok sukur arada kacamaklar oluyor olsun pes etmek yok kaldigimiz yerden devam insallah
[/QUOTE]
Ooo superrr, spor da yapilmis

[QUOTtatlım blicaykeyfi,öğlene k 3990sporu mu bember: 614571"]gec oldu ama sagol tatlim Evet yeme aliskanligim degisti cok sukur arada kacamaklar oluyor olsun pes etmek yok kaldigimiz yerden devam insallah
[/QUOTE]
Ooo superrr, spor da yapilmis [/QUOTE]
Evet tatlim ben genelde oglene kadar sporumu bitiriyorum ogleden sonra gelen oluyor kaliyor sonra zor geliyor

arkadaslar gece 3 te bogaz yanmasi yuzunden uyandim internette arastirirken sarimsak cayini gordum, bogaza iyi geliyormus dogal antibiyotik icicam simdi yaptimda
, zayiflamaya yag yakmayada iyi geliyormus arada deneyebiliriz, hem hastada olmayiz cokkotu boyle.

Geçmiş olsun kuzum bende duymuştum o çayı yağ yazıyormuş diye ama icmedim

Kızlar kilo alınca bütün kıyafetlerini kardeşime vermiştim ama çok sevdiğim bir etek ve kazagımı s aklamistim aklıma geldi basari caz Allahin izniyle giricem o etege

ben sadece sarimsak kaynattim suyunu ictim, zayiflama cayinda icine karanfil limon katiliyor, tarifler var internette.

Sabah
Bir domates
Uç dilim ekmek
İki zeytin
Bir haslanmis yumurta

Öğlen
Bir dilim ekmek
Kahve

Aksam
Bir haslanmis tavuk
Yoğurt
Pişmiş domates

Su ikilt
Spor leslie
Mekik

Squat

tesekkurler .. takıpte olucam sızı ,, bende ugrasıyorum . ocak ayına gırdıgımde 67-68 kıloda oynuyordum sonra ne olduysa oyle bır ıstahım acıldıkı daha cok abur cubur ve gece yemenın sonunda sonuc 73.9 oldu son gunlerde ugrasıyorum isvec dıyetı yesıl elma dıyetı vs. bı suru dıyet uygulamaya calıstım zor geldı bıraktım .. bende kandımı bır kalıba sokmadan once buna hazırlık yapmaya karar verdım . aksam 18- 19:00 dan sonra bırsey yememeye karar vermekle basladım boyle yaptım .. bugun bunu 17 : 00 olarak denıycem yapabılırsemde 17 olarak bu sekılde gıdıcem .. leslıe ıle spor yapıyorum cok eglencelı . .. yag tuz seker hamuır ısı makarna pılav ekmek ve o bayıldıgım lezzet cıkolata bunlar son gunlerde hayatımda yok. yalnızca etımek yıyorum oda bazen .. gunde bırak ıkı lıtre 2-3 bardak su ya ıcer ya ıcmezdım ancak sımdı en az ıkı lıtre tuketıyorum . hergun muhakkak bır fıncan turk kahvesı ıcıyorum yag yakıcı özelliği var çünkü.. yedıklerımın kalorı mıktararına dıkkat edıyorum porsıyonlarımı .. aslında cok da azyemıyorum dıkkat edıyorum .. bı sure boyle denıcem bakalım .. paylasmak istedım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…