82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Sag ol ikizcan, gittim geldim, hava aldim. Yesillik limon falan aldim, gecen gun paylastigim yesil elmali içecegi yapicam insallah, maydanozlari yikamaya usenmeyi birakirsam :-)
Tatlim buarada simdi akbank reklami cikti, kivanc tatlitug ile ilker orda ikizler ya, ikizim ikizim diyor aklima biz geldik :-). :-). :-)

İyi olur canim, insan diyet yapinca alisveris listesi de degisiyor, abur cubur yerine meyve sebze geliyor.
Sorma, ben bu diyete yapistim ya da diyet bana yapisti :-) şöyle ki doyuyorum canim, yani fazlasina pek ihtiyac duymuyorum, cok nadiren fazlasini istersem de abartmadan yiyorum. Gecen pazar ayiptir soylemesi bir tabak mantiyi goturdum, ertesi gun ise kalsiyum diyeti yaptim. Kalsiyum diyetinde normalden biraz az yiyorsun.
Hani liste yok, istersen sabah bir simit ye, 4 dilim ekmek hakkin gider, gun icinde 1 ekmek hakkin kalir, senin tercihin. Zaten bana secme şansi verdigi icin seviyorum bu beslenmeyi.
Uzattim canim kusurs bakma, son olarak ben eskiden cok yedigimden kilo almiyordum, aksine, butun gun aç geziyordum canim sadece kek muffin bu tarz seyler istiyordu. Canim hicbir sey yapmak istemiyordu. Diyete baslayinca ruh halim de iyiye gitti. Sabah yorgun kalkmalarim azaldi, gun icinde enerjim artti.
Herkese tavsiye ediyorum. Hatta ve hatta ozel gunlerimde yasadigim aşiri şişlik bile cok cok azaldi. İnsan kendini iyi hissettiren bir sey olunca onu sevmeye basliyor.

Afiyet olsun ablacim.

Ay canim ikizim cok tatlisinnn ebnde o reklmada seni anicam :KK66: oo icecrgi ebnde yapcam kuzum o tarf hosuma gitti telefona kaydettim :KK66: tadi nasil olmus söylersin :KK66:

İyi olur canim, insan diyet yapinca alisveris listesi de degisiyor, abur cubur yerine meyve sebze geliyor.
Sorma, ben bu diyete yapistim ya da diyet bana yapisti :-) şöyle ki doyuyorum canim, yani fazlasina pek ihtiyac duymuyorum, cok nadiren fazlasini istersem de abartmadan yiyorum. Gecen pazar ayiptir soylemesi bir tabak mantiyi goturdum, ertesi gun ise kalsiyum diyeti yaptim. Kalsiyum diyetinde normalden biraz az yiyorsun.
Hani liste yok, istersen sabah bir simit ye, 4 dilim ekmek hakkin gider, gun icinde 1 ekmek hakkin kalir, senin tercihin. Zaten bana secme şansi verdigi icin seviyorum bu beslenmeyi.
Uzattim canim kusurs bakma, son olarak ben eskiden cok yedigimden kilo almiyordum, aksine, butun gun aç geziyordum canim sadece kek muffin bu tarz seyler istiyordu. Canim hicbir sey yapmak istemiyordu. Diyete baslayinca ruh halim de iyiye gitti. Sabah yorgun kalkmalarim azaldi, gun icinde enerjim artti.
Herkese tavsiye ediyorum. Hatta ve hatta ozel gunlerimde yasadigim aşiri şişlik bile cok cok azaldi. İnsan kendini iyi hissettiren bir sey olunca onu sevmeye basliyor.

Afiyet olsun ablacim.

gec oldu ama sagol tatlim Evet yeme aliskanligim degisti cok sukur arada kacamaklar oluyor olsun pes etmek yok kaldigimiz yerden devam insallah
sporumu yaptim dinlenirken yazayim dedim
:KK6::KK6::KK28:[/QUOTE]
:KK9:Alksilar serpil ablama gelsinnn:KK73:

arkadaslar gece 3 te bogaz yanmasi yuzunden uyandim internette arastirirken sarimsak cayini gordum, bogaza iyi geliyormus dogal antibiyotik icicam simdi yaptimda
, zayiflamaya yag yakmayada iyi geliyormus arada deneyebiliriz, hem hastada olmayiz cokkotu boyle.

Gecmis olsun kuzum tadi nasi peki

Kızlar kilo alınca bütün kıyafetlerini kardeşime vermiştim ama çok sevdiğim bir etek ve kazagımı s aklamistim aklıma geldi basari caz Allahin izniyle giricem o etege :KK76::KK76:

Boyle hedefler insani mutlu ve motive ediyor bende soyah bi etek begendim yaza alicam o etegiii ablam INŞALLAH :KK66:

Canim sana ozelden video gonderdim kardesin icin, bir erkegin zayiflama hikayesi, buraya eklemedm cunku bi tane izledik dun, 2 hafta sonra baska bitane daha bulurum izleriz, motivasyonumuzu canli tutar :) Kardesine soyle isterse cok rahat basarir, spor +saglikli beslenme, basaran ornekler cok

Cok tesekkurler bitanem izletcemmm :KK66:

selam kızlarr ... Grup baslıgı cok dıkkatımı cektı .. ve acıkcası bana da umut verdı .. inşallah dal gıbı olursunuz .. benım de basım kılolarla belada..

INŞALLAH canim benim
HosgekdiN canim aramiza katilablrsn :KK66: birlikten guc dogar beraber basaralim:KK66:

20150312_194609.jpg

IMG-20150312-WA0000.jpg

Ekmeklerrrr :KK66: tabi bi tane yedim :KK66:

X