82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Ikizim.dizimde bi agri oluyor bisklet ten sonra arada nedir acaba sebebi
Canim aslinda bizden fazla kilosu olanlara bile bisiklet oneriyor ayca kaya cunku en sagliklisi o diyor, dizlere yuk binmezmis. Fazla kilolulara kosu bandi vermiyor. Belki fazla yoruyor olabilir misin kendini canim. Gunde toplam 1 saati gecmeyerek deneyebilirsin

Sanirim ben kendimi hrpaliyorum
tamam ikizim ole yaparım oo bunu duydugum guzel oldu ama benimki eliptik atmistim ya resim oda bisklet saylr dimi

Canim leslie kendi videolarinin sonunda yaptiriyor ve ebru salli da pilatesin sonunda esneme egzersizleriyle bitiriyor. Ebrunun pilates videolarinin sonundan bakip yapabilirsin. Ben baktim simdi youtube dan ama ayrica bulamadim, sen bakarsin ebrunun videolarindan. Cunku piatesin sonunda, bu esnemeyi yuruyusten sonra da yapabilirsiniz diyor.

Gunadinn, tebrik ederim, cok guzel bir adim atmaya karar vermişsin

Kizlar ebru salli em tvde pilatese basladi bu da ilk gunku videosu, sadece yarim saatinizi ayirarak pilatesi hayatiniza katabilirsiniz ayrica spordan sonra yapilmasi gereken esneme egzersizlerini de içeriyor videonun sonunda.

26. Dakikada esneme hareketleri basliyor

Sagol kuzum belkide ondan bacagim agriyor esnym eniyisi

Bu zayflama videoları nerdn bulablrz kuzm

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkür ederim, umarım sizler kadar azimle devam ederim. :)
Sag olasin canim, burda birbirimizden destek aliyoruz, kimi zaman yukseliyor motivasyonumuz, duserse de yine birbirimizi gaza getirmeye calisiyoruz, hos geldin, dogru bir karar verdin canim kendin icin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…