82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Canim bende kepekli un aliyimda ekmegimi evde kendim yapiyim diyorum nasil olur ki acaba
Guzel olur kizlar, ben gecen yaz mayasi dahil evde kendim yapiyordum. Cafe fernando diye bir site var, oradaki eksi mayali ekmege takmistim kafayi. Ama bir sure sonra biktim biraktim :-) taze taze cok lezzetli oluyor kizlar aman porsiyonlara dikkat :-)
Gunaydin bitanecik canlarim:KK19:
Günaydin tatli kuzum nasilsin şekerimmmm

Guzel olur kizlar, ben gecen yaz mayasi dahil evde kendim yapiyordum. Cafe fernando diye bir site var, oradaki eksi mayali ekmege takmistim kafayi. Ama bir sure sonra biktim biraktim :-) taze taze cok lezzetli oluyor kizlar aman porsiyonlara dikkat :-)

Günaydin tatli kuzum nasilsin şekerimmmm

Iyiyim bitanem sen nasilsin :KK66:
aynen kuzu ekmek guzel olur olmasina ama tabi çok yersek cizzz:KK17:

219. Sayfadaki videoyu izledim, ayy cok duygulandim ya, kiz ilk tartiya ciktiktan sonra cok utaniyorum diyor, ailemin benimle gurur duymasi icin kilo vermem lazim diyor ama tabi kilosu da kilo... İlk spor yaparken canim cok aciyor diye agliyor. Aah ah kizlar bizim kilomuz ne ki hepimiz 100ün altindayiz, Allah'a şükür ki tedbir alip hayatimizi degistirmek henuz bizim elimizdeyken yola cikmisiz, mide ameliyatina ihtiyacimiz yok, sadece hayat tarzimizi saglikli sekilde degistirmeye ve gunluk yasamda biraz daha hareketli olmaya ihtiyacimiz var.
Ben ilk bir ayim dolunca 16 gun kilo vermedim, hep vazgecerdim ama bu defa BEN yaglardan daha inatci olacagim dedim ve insallah yarin tartida hepimiz mujde verecegiz, bu yolda yilmayacagiz.
Unutmayalim ki diyeti bozmak diye bir sey yok ama bir ogun fazla kactiysa diger ogun veya diger gun daha az yiyerek dengelemek var...
Birbirimizi tanimadan burada bir araya geldik, ayni amac icin toplandik.
Ben hepimize ayri ayri guveniyorum, basaracagiz insallah ve gururla basari hikayemizi yazacagiz, bu yola girmek isteyenlere bir isik olacagiz...
Bize guveniyorum :KK55::KK49::kk77::KK68::KK5:

219. Sayfadaki videoyu izledim, ayy cok duygulandim ya, kiz ilk tartiya ciktiktan sonra cok utaniyorum diyor, ailemin benimle gurur duymasi icin kilo vermem lazim diyor ama tabi kilosu da kilo... İlk spor yaparken canim cok aciyor diye agliyor. Aah ah kizlar bizim kilomuz ne ki hepimiz 100ün altindayiz, Allah'a şükür ki tedbir alip hayatimizi degistirmek henuz bizim elimizdeyken yola cikmisiz, mide ameliyatiiyacimiz yok, sadece hayat tarzimizi saglikli sekilde degistirmeye ve gunluk yasamda biraz daha hareketli olmaya ihtiyacimiz var.
Ben ilk bir ayim dolunca 16 gun kilo vermedim, hep vazgecerdim ama bu defa BEN yaglardan daha inatci olacagim dedim ve insallah yarin tartida hepimiz mujde verecegiz, bu yolda yilmayacagiz.
Unutmayalim ki diyeti bozmak diye bir sey yok ama bir ogun fazla kactiysa diger ogun veya diger gun daha az yiyerek dengelemek var...
Birbirimizi tanimadan burada bir araya geldik, ayni amac icin toplandik.
Ben hepimize ayri ayri guveniyorum, basaracagiz insallah ve gururla basari hikayemizi yazacagiz, bu yola girmek isteyenlere bir isik olacagiz...
Bize guveniyorum :KK55::KK49::kk77::KK68::KK5:

Bende cok duygulandim agladim kizin azmine kuzum ya okadar mutku oldumki kilo vermesine valla izledim cok etkilendim INŞALLAH oyle durumda olan herkes sagligina kavusur kilosunu verir cok.sukur dedign gibi bizm vericegmz kilo onunkinin yaninda cok az 70 kilo vermis kuzu MAŞALLAH INŞALLAH bizde emelimize ulasicaz ya super bi video arkadasimiz saolsun videoyu paylasmiss cok motive edoci oldu bende hepimize cani gonulden guveniyorum bu yaza 3 aya bomba gibi olucaz INSALLAH bitanem birlikten guc dogar basaricaz evelALLAH:KK36:

Evet tatlim sisman olunca ne yazikki insan biraz utanganc oluyor kendine bisi yakistrmiyor:KK43:

Ben yabanci ya konusulanlari anlamadim.sen ing ogretmenydin anladin ikiizm sanslisin :KK66:
Aslinda alt yazili oluyor cogu video ama cevirmemisler demek ki kuzum.
İşte ben tam bir hayal kirikligiyim, kilo verip ailemin benimle gurur duymasini istiyorum falan dedi basinda. İlk hali için de cok utaniyorum diyor. Spor hocasina bolca tesekkur ediyor. İlk tartilma hedefine tam ulasamamis cok az bir farkla. Benim internetim kotali ya, bastan sona izleyemedim ama atlayarak izledim.
Son hali super masallah. Okulda cocuklara egzersiz falan yaptiramiyor, son halini gormeye ogrencileri de gitmisti. Ben de cok sevindim kizin adina ya, bizim kilomuz kadar kilo vermis. Ne kadar degismis yuzu falan. Yolda gorsen tanimazsin. Allah herkese saglikla kilo vermeyi nasib etsin.

Aslinda alt yazili oluyor cogu video ama cevirmemisler demek ki kuzum.
İşte ben tam bir hayal kirikligiyim, kilo verip ailemin benimle gurur duymasini istiyorum falan dedi basinda. İlk hali için de cok utaniyorum diyor. Spor hocasina bolca tesekkur ediyor. İlk tartilma hedefine tam ulasamamis cok az bir farkla. Benim internetim kotali ya, bastan sona izleyemedim ama atlayarak izledim.
Son hali super masallah. Okulda cocuklara egzersiz falan yaptiramiyor, son halini gormeye ogrencileri de gitmisti. Ben de cok sevindim kizin adina ya, bizim kilomuz kadar kilo vermis. Ne kadar degismis yuzu falan. Yolda gorsen tanimazsin. Allah herkese saglikla kilo vermeyi nasib etsin.

Bende cok mutlu oldum herkes basaramaz kuzum 70 kilo dile kolay sagol ceviri icn bitanem:KK66: AMİN kuzum INSALLAH biz sporu az mi yapiyoruz kuzum

Keske Turkiyede boyle kilo programlari olsa
Evet aslinda, insanlari utopya gibi toplayacaklarina kilo vermeleri icin toplasinlar, arada saglikla sporla ilgili bilgi versinler. Hafta hafta degisimlerini gorelim ne guzel olur degil mi, hem insanlara umut olur hem faydali olur.

Evet aslinda, insanlari utopya gibi toplayacaklarina kilo vermeleri icin toplasinlar, arada saglikla sporla ilgili bilgi versinler. Hafta hafta degisimlerini gorelim ne guzel olur degil mi, hem insanlara umut olur hem faydali olur.

Kesinlikle katılıyorum okadar kavga gurultu oluyor utopyada onun yerine adam gibi program yapsalar kilolu insanlarda azimlense bilgilense ne guzel olurdu :KK43:

Bende cok mutlu oldum herkes basaramaz kuzum 70 kilo dile kolay sagol ceviri icn bitanem:KK66: AMİN kuzum INSALLAH biz sporu az mi yapiyoruz kuzum
Canim rica ederim. Sporu yeterli yapiyoruz ya. Diyetisyen haftada 3 gun 1 er saat veriyor. Aile hekimim hergun 45 dk tempolu yuruyus demisti. Yani bu miktarlar yeterlidir. Ben hergun yapmiyorum, vücudun dinlenmeye de ihtiyaci var.
Buarada spordan sonra soguma egzersizi yapiyor musunuz kizlar? Sporun ardindan esneme yapmaliyiz kaslarimiz icin gerekli...

Canim rica ederim. Sporu yeterli yapiyoruz ya. Diyetisyen haftada 3 gun 1 er saat veriyor. Aile hekimim hergun 45 dk tempolu yuruyus demisti. Yani bu miktarlar yeterlidir. Ben hergun yapmiyorum, vücudun dinlenmeye de ihtiyaci var.
Buarada spordan sonra soguma egzersizi yapiyor musunuz kizlar? Sporun ardindan esneme yapmaliyiz kaslarimiz icin gerekli...

Ben esneme yapmiyorum ikizim nasil yapiliyoki

X