Yöresel Tarif 81 İlden Değişik, Kolay ve Nefis Yöresel Yemek Tarifleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Yöresel Yemek Tarifleri ''hangileridir?

• Ankete Katılan
    682
  • Anket Kapalı .
Nasılsın nevolşum varmı gene o ağrıların filan .
Abla bu sıra çok iyi değilim. Bugün eşim hocaya randevu almak için aramış. İstediğiniz zaman olur demişler. Bu sıra profesöre gideceğim. Akşamları ağırlaşıyorum. Eğilmek yatarken sağa sola dönmek artık mümkün değil. Her adet öncesi ve sonrası böyle oluyorum.
Bu ara ruh halimde iyi değil. Oda etkiliyor gibi.

Ama abla erkeği ile kadını aynı değildir. Erkeği daha zor😏Onlarda yalan ve huysuzluk çok oluyor😁
Yükselen etkiliyor herhalde demi,cidden erkeği daha zor,yalan yok ta huysyz olduğu kesin damarıma çok basıyor bazen :olamaz:
Abla bu sıra çok iyi değilim. Bugün eşim hocaya randevu almak için aramış. İstediğiniz zaman olur demişler. Bu sıra profesöre gideceğim. Akşamları ağırlaşıyorum. Eğilmek yatarken sağa sola dönmek artık mümkün değil. Her adet öncesi ve sonrası böyle oluyorum.
Bu ara ruh halimde iyi değil. Oda etkiliyor gibi.
Bu sefer ne diyecek bakalım prof,ameliyat derse olacanmı peki.
Adet zamanı hep böyle sancılı oluyordun çünkü.

Yükselen etkiliyor herhalde demi,cidden erkeği daha zor,yalan yok ta huysyz olduğu kesin damarıma çok basıyor bazen :olamaz:

Yarına randevu aldım bakalım🤗Acil mi diye görüşmek istiyorum. Belki ilaç tedavisi vardır🤔

benim oglum da ikizler berbat huyu var isine geldigi yerde uyduruveriri :KK70:

surekli sakalar espriler falan :olamaz:
Ama abla erkeği ile kadını aynı değildir. Erkeği daha zor😏Onlarda yalan ve huysuzluk çok oluyor😁
hemde nasil :KK70:

İnşallah çok olumlu geçer görüşmen canım benim haber ver olurmu :KK74:

Kararsız bunalr varya ak derken karaya dönüyorlar hemenceck :confused::KK70:
aynen oyle yemege oturmaz babasini abur cubur a ikna eder yada kebap almaua babasi guc bela ikna olur oraya giderken ayakkabi giyiyor ya baba ya ordan da bir playstation a giturursun der gevrek gecrek gulerek .
eger istedigi yere giturulmediyse eve hisimla girer bagira csgira

5-10dk gecer yine siftiklenir yanimiza gelir bisey istemek icin siritiarak

aynen oyle yemege oturmaz babasini abur cubur a ikna eder yada kebap almaua babasi guc bela ikna olur oraya giderken ayakkabi giyiyor ya baba ya ordan da bir playstation a giturursun der gevrek gecrek gulerek .
eger istedigi yere giturulmediyse eve hisimla girer bagira csgira

5-10dk gecer yine siftiklenir yanimiza gelir bisey istemek icin siritiarak
Bir anları bir anlarına uymuyor bunların,yaz kış gibiller resmen :KK53:

X