Yöresel Tarif 81 İlden Değişik, Kolay ve Nefis Yöresel Yemek Tarifleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Yöresel Yemek Tarifleri ''hangileridir?

• Ankete Katılan
    682
  • Anket Kapalı .
Ooo hayırlı olsun canım Aramızdan birine çıkmış şükür
Valla abla eşimi aramışlar onun noyu yazarım genelde ben bu ürünler icin ,nasıl sevindim sağolasin ablam
Senin tarif nerede desene
Heee nerede birde başımız ablamizsin ilk sen yapcaksin ki bizde yapalım banane ben seni bekliyorum
Kremim yaşlılar için tamam dersen okeyy
Abla İnankı buda kırışıklıklar içinmiş ve göz altlarimda başladı kirismalar oyuzden çok sevindim bana gonderdiklerineyani senin yaşına gelince emin ol ben daha beter olcam bana çok lazım sen hayrına onuda göndersen olur
Ben kaçtım yarın yokum hastane işleri var eşim annesini götürcek, sonrada dışarı çıkarız herhalde iyi akşamlar hepinize
İyi akşamlar abla
Tembeller de bugün
Kızım biz tembel değiliz bikerem siz sabirsizsiniz ilkten yapıyorsunuz sankim aceleniz var
Blue_Peri gibi çıtıra niye göndermişler
Yok kız cano vallahi yukarda da yazdimya çizgilerim çıkıyor bacım bir ara atayım sanaoyuzden bı ayrı mutlu oldum kargo gelir gelmez bir göz kenarlarıma suvadım

Hele sen hiç konuşma. Tembel değilmiş yine bana geçmiş sayfaları karıştırttıracaksın.

Benim içinde sıva madem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…