Yöresel Tarif 81 İlden Değişik, Kolay ve Nefis Yöresel Yemek Tarifleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Yöresel Yemek Tarifleri ''hangileridir?

• Ankete Katılan
    682
  • Anket Kapalı .
Ama benim oturduğum semt böyle canım her yer böyle değil🤦Teyzemin evi 100 metre kare ancak var. 30 yıllık ev 800-900 e bile vermezler🤦
Benim oturduğum semtte bir buçuğa bile ev yok 🤦Hatta 3+1 ler bile o fiyat. Şehir çok pahalandı😏
2+1 toki var bizim semtte bir milyona yakın fiyatı😔
oralar daha cok zamlanmis demekki ilk araba piyasasi uctugunda esim cok soyledi arabayi satalim toki den iki ev ediyor diye ben istemedim.. araba luksum olmayacak diye esimin o zaman tanesi 145 diye almak istedigi evler suan 450 den basliyor araba hala ayni dolaylarda :olamaz:

pismanim ama ince eleyip sık dokursan illaki uygun fiyata ev var bence dubleksler 3+1lere gore daha uygun buralarda yeni evler ozellikle
.ama bizimkinin kafasi suan karavanda :KK70:

oralar daha cok zamlanmis demekki ilk araba piyasasi uctugunda esim cok soyledi arabayi satalim toki den iki ev ediyor diye ben istemedim.. araba luksum olmayacak diye esimin o zaman tanesi 145 diye almak istedigi evler suan 450 den basliyor araba hala ayni dolaylarda :olamaz:

pismanim ama ince eleyip sık dokursan illaki uygun fiyata ev var bence dubleksler 3+1lere gore daha uygun buralarda yeni evler ozellikle
.ama bizimkinin kafasi suan karavanda :KK70:
Aman bir tane ev varsa ikinciye gerek yok. Sadece daha büyük olabilir.
Burada dubleksler pek ilgi çekmiyor. Kayınvalidemin dubleks ama ancan bir milyon eder🤷
Arabasız olmaz,yapamayız🤦

Aman bir tane ev varsa ikinciye gerek yok. Sadece daha büyük olabilir.
Burada dubleksler pek ilgi çekmiyor. Kayınvalidemin dubleks ama ancan bir milyon eder🤷
Arabasız olmaz,yapamayız🤦
bana da dubleks cok luks gekiyor temizligini dusununce hic istemiyorum 🙈

coluk cocuk cok yatirimjn onlara faydasi olacak ama bu sartlarda daha yatirim zor is 😅

bencede arabasiz olmaz elimiz ayagimiz 😌

bana da dubleks cok luks gekiyor temizligini dusununce hic istemiyorum 🙈

coluk cocuk cok yatirimjn onlara faydasi olacak ama bu sartlarda daha yatirim zor is 😅

bencede arabasiz olmaz elimiz ayagimiz 😌
Lüks değil ya kimse beğenmiyor😁
Boşver çocukları biz hayatımıza bakalım. Okutup, evlendirelim yeter😁

X