Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 80'den 86'ya:))

ben önceleri 60 larda idi kilom yine büyüktü göğüslerim de şimdi baya bi kilo alnca benim nadide sultanlar da iiyce şişti :))))))))))

Bende 56 kiloyum 52 kilo filan olmak istiyorum gerci boyum 1.72 herkes kilo almak istiyor ben kilo vermek istiyorum:) İnşallah gögüslerim küçülmez kilo verince:)

stella boyun uzun kilon düşük kız boşuna zayıflamaya çalışma metabolizmanı bozarsın memişler de iyice çeker benden demesi manken mi olcan ne :)

bence sen elli altı olarak çok çok iyisin hatta zayf kategorisine giriyorsun canım sen büyütmek için formüller dene ama sakın zayıflama :) çok zayf da iyi değildir kemik olarak kalırsın düşünki 4 kilo vercen ya zaten zayıfsın nerden gitcek sence bu kilolar en yağlı etli kaslı bölgelerden memişlerden popodan gider e bunlar da olmadan bir kadın güzel deildir

Dogru diyorsun canım kilomu korumaya bakayım ben .

stella sen bol bol spor yap ki muhteşem fiziğini koru memeler de gayet iyi yani küçük değil anladım kadarıyla :) ve birde arkadaşlar ben şöyle bişe yapıoyrm arada aklıma estikçe duştan sora üç beş saniye soğuk su tutarım göğüslerime ve semsert oluyorlar yani ara ara bunu yapın çok iyi geliyor

Spor yapmayı seviyorum canım zaten . Bu dedigini dustan sonra deneyecegim hemen:)

Canım Soğuk Su Yerine buz Jeli Var Oda olur mu ? Duştan sonra Üşeniyor İnsan :) Ayrıca Burda Bir Ben Kilo Alsam İyi Sizin Kilolarda Göğüslerde İyi Bence Üzülmeyin :)

canan sever bence hiç üşenme iki saniye bile tutsan yeter inan diri diri oluyor :))) belki de ben bunu genç kızlığımdan beri yapıyorum memeler çıktı çıkalı :))) bilinçsizce iyimi herkes hayran sert göğüslerime eşim bile silikon diye kandırdığımda inanmıştı :)) tabi sora ddim doğal diye bu sefer doğal olduna inandırmak için canım çıkmıştı benim göğüsler şuan 95 yaa zayıflınca 85 falan oluyor

Canım Soğuk Su Yerine buz Jeli Var Oda olur mu ? Duştan sonra Üşeniyor İnsan :) Ayrıca Burda Bir Ben Kilo Alsam İyi Sizin Kilolarda Göğüslerde İyi Bence Üzülmeyin :)

buz jeli hımm onu selülit için duymuştum ama pek araştırmadım yeni duydum pahalı mı acaba ama aynı etkiyi aynı soğukluğu vercek bnce duştan sora dene canım inan dayanıyor insan hatta ben duştan sora sıcak suyu kapatıyorum su yavasca soğuyor ya alıştıra alıştıra yapınca şoka girmiyor ikizler :))) öyle on saniye yi falan buluyor bazen daha uzun tutuyorum bazen daha kısa ama bunu yapın herkes yapsın iyidir hiç bi zararı olmaz yararı olur

Tamam Canım Düştan Sonra Göğüslere 10 dk Tutarım Duş Başlığından Akan soğuk Suyu Çok Zaman almaz Masajda Yapmak Gerekir mi ? Bide Ben Zayıfım Geçen Sene 54 Çıkmıştım Dolgunlaşmıştı Biraz Ama 49 a Düşünce Oda gitti

masaja gerek yok göğüslere tutuyorsun ben dairesel bi şekilde duş başlığıyla ıslatıyordum benimkileri senin ebatlar kaç ki kilona göre

allam bu ne ya bu konuda hep manken gibi kızlar var çıtıpıtı anladımki meme büyük olunca kilo da büyük oluyor :) ama boyuna kilona göre iyi be bi beş santim büyüse yeter artar sana :) bide ben bu sitede gene bi formül görmüştüm şerbetçi otu falan bişeli ydi tam hatırlamıyorum o da çok iyiymiş bi araştır onları uygula sende :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…