Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 80'den 86'ya:))

canım bende senin gibi kilo verince göğüslerim 75e düştü 85ten. şerbetçi otuyla kremi karıştırıp yaptım ama hiç gelişme olmadı :/ kremin markasini miktarını söylersen daha sağlıklı sonuç elde edebiliriz. ve o kremi bulamazsak hangi kremi kullanmalıyız alternatif olarak yardımcı olursan sevinirim

senin göğüslerin zaten küçük değilmiş ki, kilo alıp vermekten dolayı değişim olmuş, bizim gibi 70a sütyeni zar zor dolduranlar için ne kadar işe yarayabilir ki:KK43:(( en azından ucuz denenebilecek bir yöntem

ya gerçekten aynıyız senle napcaz biz bu şekilde bilmiyorum okadara çok yorum varkihangisini nasıl yapacağını bilmiyo insan bide bünyeden bünyeye değişiyo böyle şeyler doktora giden varmı arkadaşlar hangi bölüm bakar kadın doğummu

ya gerçekten aynıyız senle napcaz biz bu şekilde bilmiyorum okadara çok yorum varkihangisini nasıl yapacağını bilmiyo insan bide bünyeden bünyeye değişiyo böyle şeyler doktora giden varmı arkadaşlar hangi bölüm bakar kadın doğummu

yok canım endokronoloji gitmen lazım bi fırsat bulsam bende gideceğim ama malesefff :KK17:

Merhaba tubbili

Konuyu neredeyse açıldığı zamandan beri biliyorum takip ediyorum. Hatta daha önce yazmıştım bu konuya ancak üyelik iptali istemiştim. Velhasılı kelam :) Maşallah göğüslerin büyüdü fakat yapmayı bıraktığın zamanlar oldu mu? Olduysa büyümesi durdu mu veyahut geriledi mi?

Cevap verirsen sevinirim. Başka bir arkadaş da cevap verebilir :)

Sevgilerimle :)

Son düzenleme:
senin göğüslerin zaten küçük değilmiş ki, kilo alıp vermekten dolayı değişim olmuş, bizim gibi 70a sütyeni zar zor dolduranlar için ne kadar işe yarayabilir ki:KK43:(( en azından ucuz denenebilecek bir yöntem

Ben sütyen bile almaya gitmedim hiç takmadım sırf utancımdan :KK43:

X