Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 80'den 86'ya:))

Evet 75 ten 80 Çıkarsam Yeter Kio Almakta İşe Yararmı ki ?

Umarım Canım Ama Hepsini ayrı ayrı mı yoksa birliktemi İçeyim ? Karıştı Kafa

Ayrı ayrı ic canım. Hayıt tohumu hakkında birsey diyemem hic kullanmadım. Ama rezene ve serbetci otunu ayrı ayrı günde 1 kere düzenli olarak içmelisin.

zilliler siz hala burda mısınız :) sizi sizi :) inşallah güzel göğüslere kavuşursunuz canlar

Ayrı ayrı ic canım. Hayıt tohumu hakkında birsey diyemem hic kullanmadım. Ama rezene ve serbetci otunu ayrı ayrı günde 1 kere düzenli olarak içmelisin.

Tamam Canım İkisini Birini Sabah birini Akşam İçerim Sağol Ya Tek Kız Olmak Çok Zor Bende bu Formdaki Arkadaşlardan fikir Alıyorum İşte :)

nerelisiniz kızlar ya :) ben bu kadınlar kulübü üyelerini gerçek hayattaki insanlardan daha sıcak buluyorum daha faydalı buluyorum çünkü burda hep dertler paylaşılıp çözümler aranıyor bişe yapıpta çözüm bulan olursa bir diğer dertliye yardımcı olabiliyor bu yüzden bende bu sitenin müptelası oldum :) burun estetiğine bu site sayesinde karar verdim dermaroller aldım ama daha çok yeni ondan sonra diyet bilmem ne hep burdan hep burdan çok zayıflarsam göğüs büyütmeyi de öğrendim :)))) ohhh güzelliğimize güzellik katıyoruz :)

Aynen En Çokta Benim Gibi Tek kız Çocuk olanlara Yarıyordur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…