Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 80'den 86'ya:))

Kızlar boyum 1,70 Kilom 49 Göğüs Ölçüm 75 ama Sütyeni çok Doldurmuyor Haziranda 19 olucam Yaşıtlarımınki kocaman Benimki küçük Alay Ediyolar 80 Olsa Yeterli, Ne Önerirsiniz ? Yardım

canım karışım bende acaip etki etti. senden dene içine farklı yağlar y ada otlar koyabilirsin. sürekli masaj yap gögüslerine duştan çıkarken gögüslerin kızarana kadar soğuk tut emin ol faydasını görürüsün

canım çemen çok fena kokuyo. terden idrardan kokusu çok kötü çıkıyo. bunu kullanmak için tek başına 1 aylıoğına ıssız bi aday gitmek lazım

şerbetçiotuna geri döncem mecburen ama evde de blendır olmadığı için otu kıyamıyorum öyle büyük büyük kalınca da çok dökülüyo poffff

tatlım robot varsa ondan geçir o da baya bi parçalar. bi kaç kez geçirirsen robotton işini görür.

Kızlar Bende Bir konu Açtım Göğüs büyütmeyle İlgili İşe yarar Ot Bişiler bitkiler Var mı ? Rezene Ada Çayı Nar Çayı Filan Yarıyor mu ?

canım çemen çok fena kokuyo. terden idrardan kokusu çok kötü çıkıyo. bunu kullanmak için tek başına 1 aylıoğına ıssız bi aday gitmek lazım

aynen öyle(( ben yine de inatla bi de hapını kullanıcam... senin kreme de geri döncem.

hani şimdi bu formül tüy çıkarmış ya saça da kullansak işe yarar mı diyorum :))))))

Yok Sinirli Biri Deyildir Böyle Şeyler İçin Kendini Üzme Der Peki Bu Otları Kaynatıyormuyuz Günde Kaçkere İçicez Filan ? Çok Sordum dimi :)

Benim annemde öyle seni anlıyorum o yüzden :) Evet kaynatıyoruz . Günde 1 kere düzenli bir sekilde icsen yeter . Benim bedenim 80di düzenli olarak bu çayları içip masaj yaptım simdi 86 oldu. Birde serbetci otunu yagsız bir kremle karıstırarak masajda yapabilirsin ben öyle yaptım. Umarım istedigin sonucu alırsın cnm:)

he işte bu formüldeki tüy çıkaran yağları :) kafaya sürüp streçliyormuşuz falan kafamız beş on santim büyüyormş :)))))))) saçlar büyüyeydi iyiydi :))))

Umarım Canım 80 Olsun Yeter Bana Artar Bile Kilom 49. Kilo Alsam faydası Olur mu Sizce ?

ben önceleri 60 larda idi kilom yine büyüktü göğüslerim de şimdi baya bi kilo alnca benim nadide sultanlar da iiyce şişti :))))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…