Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 80'den 86'ya:))

Kızlar boyum 1,70 Kilom 49 Göğüs Ölçüm 75 ama Sütyeni çok Doldurmuyor Haziranda 19 olucam Yaşıtlarımınki kocaman Benimki küçük Alay Ediyolar 80 Olsa Yeterli, Ne Önerirsiniz ? :KK43: Yardım

canım karışım bende acaip etki etti. senden dene içine farklı yağlar y ada otlar koyabilirsin. sürekli masaj yap gögüslerine duştan çıkarken gögüslerin kızarana kadar soğuk tut emin ol faydasını görürüsün:KK3::KK3:

kızlar ben çemeni bıraktımmmm, daha doğrusu 3-4 gün anca kullanabildim:'(((
bu bitki gerçekten çok etkili ama malesef 1-2 gün kokmasa da, vücudumu her sabah her akşam yıkasam da oda felaket kokuyor:KK43: işim gereği acil durumlar oluyor hemen hazırlanıp çıkmam gerekebiliyo, bir de onu sil yıka uğraş offf dayanamadım:KK43: bir de psikolojik mi emin değilim terim bile kokmaya başladı sanki:'((
Çemen kapsulü alıp deniycem bi ara, eğer onda bu kadar rahatsız olmazsam devam edebilirim.

canım çemen çok fena kokuyo. terden idrardan kokusu çok kötü çıkıyo. bunu kullanmak için tek başına 1 aylıoğına ıssız bi aday gitmek lazım:emir_bebek::emir_bebek:

şerbetçiotuna geri döncem mecburen ama evde de blendır olmadığı için otu kıyamıyorum öyle büyük büyük kalınca da çok dökülüyo poffff

tatlım robot varsa ondan geçir o da baya bi parçalar. bi kaç kez geçirirsen robotton işini görür.:21::21:

Kızlar Bende Bir konu Açtım Göğüs büyütmeyle İlgili İşe yarar Ot Bişiler bitkiler Var mı ? Rezene Ada Çayı Nar Çayı Filan Yarıyor mu ?

hani şimdi bu formül tüy çıkarmış ya saça da kullansak işe yarar mı diyorum :))))))

Yok Sinirli Biri Deyildir Böyle Şeyler İçin Kendini Üzme Der Peki Bu Otları Kaynatıyormuyuz Günde Kaçkere İçicez Filan ? Çok Sordum dimi :)

Benim annemde öyle seni anlıyorum o yüzden :) Evet kaynatıyoruz . Günde 1 kere düzenli bir sekilde icsen yeter . Benim bedenim 80di düzenli olarak bu çayları içip masaj yaptım simdi 86 oldu. Birde serbetci otunu yagsız bir kremle karıstırarak masajda yapabilirsin ben öyle yaptım. Umarım istedigin sonucu alırsın cnm:)

he işte bu formüldeki tüy çıkaran yağları :) kafaya sürüp streçliyormuşuz falan kafamız beş on santim büyüyormş :)))))))) saçlar büyüyeydi iyiydi :)))):KK53:

Benim annemde öyle seni anlıyorum o yüzden :) Evet kaynatıyoruz . Günde 1 kere düzenli bir sekilde icsen yeter . Benim bedenim 80di düzenli olarak bu çayları içip masaj yaptım simdi 86 oldu. Birde serbetci otunu yagsız bir kremle karıstırarak masajda yapabilirsin ben öyle yaptım. Umarım istedigin sonucu alırsın cnm:)

Umarım Canım 80 Olsun Yeter Bana Artar Bile Kilom 49. Kilo Alsam faydası Olur mu Sizce ? :KK70:

ben önceleri 60 larda idi kilom yine büyüktü göğüslerim de şimdi baya bi kilo alnca benim nadide sultanlar da iiyce şişti :))))))))))

X