Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 80'den 86'ya:))

canım benim bekarsan sevgilinde yoksa çemeni iyice değerlendir derim. çünkü gerçekten de gögüs büyütmede çok etkili. inşallah iisteddiğin ölçüye kavuşursun

canım benim bekarsan sevgilinde yoksa çemeni iyice değerlendir derim. çünkü gerçekten de gögüs büyütmede çok etkili. inşallah iisteddiğin ölçüye kavuşursun

İşallah:)) Zaten zayıftım iyice kilo vermişim, insanlar yaşlandıkça kilo alıyo ben veriyorum, herkes yüzün gözün çökmüş diyince çok moralim bozuldu. Üç gündür yoğun bir program hazırladım, çemen iştah da açıyomuş, pekmeze kattım, sabah öğle akşam yiyorum. Ben daha ne yapayım:)))

canım ben 25 yaşındayım sana yemin ederim bu yaşıma kadar 47 nin üstüne 1 gram bile çıkmamışımdır. ama bu sene noldu bilmiyorum şuan 53 kiloyum herhangi özel bi programda uygulamadım sadece çok yiyip midemi genişlettim

ben de 27 yaşındayım. 1,43 kilo boy da 1,65... Günlerdir söylemesi ayıp hayvan gibi yiyorum ve 1 kilo aldım nihayet. İnsan gecenin 2sinde fındık fıstık yer mi, zafiyet geçirecektim nerdeyse neyse midem biraz genişledi galiba yoğun bombardımanıma alıştı şimdi iyiyim. Bu arada yazmak istememiştim ama yazayım ikinci günüm, tabi ki büyüme yok ama nasıl anlatayım içten bi dolgunlaşma, sertleşme hissediyorum...

canım hemen büyümez zaten. sen mideni genişlet ister istermez normalden daha fazla yiyeceksin ee bunlarda sana kilo olarak geri dönecek:))

Ama sen kilo falan vermişsin, belli bi göğüs büyüklüğün varmış ve onu kaybedip yeniden kazanmışsın canım? Bizde o yok, sence etki eder mi?

Ama sen kilo falan vermişsin, belli bi göğüs büyüklüğün varmış ve onu kaybedip yeniden kazanmışsın canım? Bizde o yok, sence etki eder mi?

canım doğru sölüyosunda ama benim gögüslerim 80 di. bu kürü uygulamaya başladığımdan beri daha da büyüdü şuan mezura 90 nı gösteriyoben bıraktım karışımı uygulamayı hafta 1 yada iki kez yapıyorum onuda sönme falan olmasın diye yapıyorum

Maşallah canım nazar değmesin Hazırladığın karışım ne kadar süre idare ediyor? Kaç gün yani :) Ve bozulma falan olmuyor değil mi karışımda?

kızlar ben de bugün itibariyle bu uygulamaya başlıyorum. Umarım işe yarar da gelişmeleri sizlerle paylaşırım...
başrolde şerbetçi otu yardımcı oyuncu olarak da ısırgan otunu narlı ve yaban mersinli bi kremle karıştırıp içine de üzüm çekirdeği yağı koydum.
Uygulama Planım da şu şekilde:
-Akşam şerbetçi otu çayı içip kalan otlarla kompres yaparak masaj yapmak
-Yatmadan önce hazırladığım kremi sürmek
-Sabah da kremi temizleyip üzüm çekirdeği yağıyla masaj yapmak
Biraz yoğun bi program ama yeterki işe yarasın
İnşallah hepimiz istediğimiz ölçülere ulaşırız :)

buarada ben 15 gün boyunca şerbetçi otu ile hazırladığım kremi kullandım... Biraz değişim var içten bi dolgunluk gibi ama bnmkiler aşırı küçük olduğu için çok büyük bi değişim değil ama başlangıç için beni bu bile memnun etti... Dün bu kremim bitti ve bi önceki mesajda yazdığım şekilde yeni hazırladım... Yenisi daha da etkili olucak inşallah...

İnşallah tatlım hayırlısı ♥

Maşallah canım nazar değmesin Hazırladığın karışım ne kadar süre idare ediyor? Kaç gün yani :) Ve bozulma falan olmuyor değil mi karışımda?

amin canımkarşım bana 20-25 gün kadar gitti daha da fazla giderdi de arkadşımda biraz kullandı. bozulma falan olmadı canım

canım karışımın içine rezene . mersin yağıda koyabilirsin bunlar gögüs büyütmede etkili yağlar. senin programın baya yoğun inşallah istediğin ölçüyü elde edersin. benden tavsiye gögüslerine karışımı uygularken bol bol masaj yap. sağ elinle sol gögüsüne sol elinle sağ gögüsüne

cnm sen sabah aksam mı yaptın sadece aksam yapsak olur mu bı de kac dk masaj yapptın

cnm sen sabah aksam mı yaptın sadece aksam yapsak olur mu bı de kac dk masaj yapptın

canım ben sabah akşam yaptım ama yoğun olduğum zamanlarda sadece akşam yaptım. yani canım sadece akşam yapsanda olur ama etkisini belki daha uzun sürede görebilirsin.10 dk falan masaj yaptım kremi sürerken. aklıma geldikçede gün içinde yine yaptım canım

Artık psikolojik olarak çökmüş haldeyim, bi kaç saat önce dışarı çıktım eve gelene kadar bu durumu düşündüm ya İşe yarar İnşallah ♥

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…