Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

onlar oraya 1 haftada gelmiyorki bitanemmm hemen eriyiverse ne güzel olur ama azim ve sabır şart cnmcımm:13:

Hahaha doğru diyosun yıllların birikimi var orda :KK70: zamanla yürüyüş saatlerimi arttırmalıyım burdan bu sonucu çıkardım :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Squat gerçekten de mükemmel.Kışın zaman bulabilirsem zumba kursuna da hevesleniyorum arada videolara bakıp kendi kendime bir şeyler yapmaya çalışıyorum hreketler çok eğlenceli :KK1: squatla ilgili bloğu olan sporcu bir bayan var onu da takip ediyorum.Ayy takip etme kalk yapppppp dedim kendi kendime ve bu cevabı yolladıktan sonra 25 squat beni bekler :KK8:

Squat gerçekten de mükemmel.Kışın zaman bulabilirsem zumba kursuna da hevesleniyorum arada videolara bakıp kendi kendime bir şeyler yapmaya çalışıyorum hreketler çok eğlenceli :KK1: squatla ilgili bloğu olan sporcu bir bayan var onu da takip ediyorum.Ayy takip etme kalk yapppppp dedim kendi kendime ve bu cevabı yolladıktan sonra 25 squat beni bekler :KK8:
Heveslendim bende yapim hemen :) o bayanın adını aöyleyebilirmisin merak ettim bakmak isterim :)

Heveslendim bende yapim hemen :) o bayanın adını aöyleyebilirmisin merak ettim bakmak isterim :)

Link vermek yasak mı bilmiyorum ama squatgirl,com diyeyim.Çok güzel şeyler var blogda baya ölümüne squat sloganı yapıyor :KK9:

İyi geceler kızlar son 25 squat uyku yaptı 1 bardak suyumu içip yatıyorum iyi bakın kendinize :)

iyi akşamlar cnmmm kahvaltına yumurta eklersen harika olur cnmm miniminnacıkta olsa poaçaları yemiyoruz:KK20::KK20: pirinç pilavı değilse 3 kaşık bulgur pilavı tam ölçüsünde pirin=şeker cnm o yüzden şu fazlalıkları atana fek yaşasın bulgur diyoruz:13: su miktarın süper tam yağ yakmaya başlamışsın yürüyüşü bitimişsin kuzummm biraz daha uzatabilirmisin :26:

düzenli spor yaparsan basen kalmaz bızdık şeker ve ailesiyle vedalaşıyoruz anlaştıkmı kilonu 0,033 ile çarparsan çmen gereken su miktarını bulabilirsin cnmm gerçi bu havalarda daha fazla içiyoruz o ayrı:KK34:

hoşgeldin bızdıkkk bence haksızlık ediyorsun kendine tombul demeyelim istersen:KK34: yarın tartıl net başlangıç rakamını bildir tatlım menülerine dikkat edip spor eklersen neden olmasın bence olur eylüle dek başarılar tatlımmm:KK16::KK16: bu arada kızlar baktınız burda kimse yok bizim takıma da gelebilirsiniz veya diğer takımları gezebilirsiniz:KK16::KK16:

Çok teşekkürler.Önerilerine uymak için tümmm gayretimi göstereceğim.Zaten anlık keyif şu tatlılar😑 Başka hangi takımlardasın acaba :-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

65.1. 64 umuyordum en azından😟 Kahvaltı ve öğle arasını birleştireceğim bugün.Hayırlısı.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Günaydın kızlar yeni uyandım ve hemen tartıldım . Başlangıç kilom- 71.1 hedef kilom 63

Günaydın kızlar bayramı artı ile kapadım bugünkü kılom 102,1 700 gr almışım bu hafta;( umarım haftaya fazlasıyla veririm yeni arkadaslar hoşgeldiniz bu arada:)

Arzu' dan sevgiler.

Grupta hareket artmaya başladı sanki:) ne güzel birbirimizi gaza getirelim 3,4 Lt su içmeliymişim bunu bilmiyordum tesekkurler

Arzu' dan sevgiler.

merhaba tüm arkadaşlar hoşgelmişler:KK16:
Ben takımın kayıp kaptanı moni işler güçler bayram yaz derken pek ilgilenemiyorum bu ara takımla sağolsun sweetim takımı yalnız bırakmıyor:KK54:
Yeni gelenlerle takım canlanmış çok güzel inşallah bu enerjiniz her daim devam eder ve güzel kilolar veririz:21:

Ben ayşe 43 yaşındayım. Evliyim iki yetişkin oğlum var,aöf sosyoloji 4. Sınıf öğrencisiyim.sizlerde kendinizi tanıtırmısını kızlar:nazar:

Bugün bildirim yok malum bayram haftası diye:KK34:

Hosbuldum :) bende 20 yaşında maliye bölümü öğrencisiyim yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum :))

X