Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Aynen canim yaa türlü o telefonun azizligi :-D:-D

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hımm tamamdır o halde :KK9: mümkünse türlüye patates koyma canım yaz kış Türküz biz patatessiz yapamayız dimi :KK9: afiyet olsun

hımm tamamdır o halde :KK9: mümkünse türlüye patates koyma canım yaz kış Türküz biz patatessiz yapamayız dimi :KK9: afiyet olsun

Haklisin canim cok az koydum yani patatesi kendime pek almadim hatta.
Yaz sonuna kadar hedefime ulaşabilir miyim acaba cok merak ediyorum. Mümkün oldugunca az yiyorum ama inşallah gözüm dönmez :-(

Merhaba ben nur 17 yaşındayım karatayla zayıflama yolunu seçtim bugün ilk günüm ve yasak bir şey yemedim.

Kolay gelsin canim :-)

Merhaba kizlar dünkü menum

Sabah:1 haşlanmış yumurta 2 dilim ekmek 1 dilim peynir 3 yesil zeytin
Ara: sekersiz Nescafe
Aksam:1 tabak yaz türlüsü, bir kase yogurt, 3 dilim karpuz

Gece: Bi porsiyon meyve

2.5 litre su

Spor:30 dk tempolu yürüyüş
40 dk spor parki

:-D

Supersin bayıldım iradene

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba ben nur 17 yaşındayım karatayla zayıflama yolunu seçtim bugün ilk günüm ve yasak bir şey yemedim.

Ben de ilk kitabını okudum şimdi de obezite ve insülin direnci ile ilgili kitabını okuyorum yalnı ekmeksiz yapamıyorum meyvesiz de

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bugünkü menüm
Sahur
2 dilim peynirli börek
2 dilim çikolatalı kek
Domates
Peynir
1,5 haşlanmış yumurta

İftar
2 dilim çikolatalı kek
1 tabak pilav
2 baget tavuk

1,5-2,5 lt günde su içerim.

Spor:1 Saat dans+hafif egzersiz

Bugünkü mesaj sayısı:6

Bugünkü menüm
Sahur
2 dilim peynirli börek
2 dilim çikolatalı kek
Domates
Peynir
1,5 haşlanmış yumurta

İftar
2 dilim çikolatalı kek
1 tabak pilav
2 baget tavuk

1,5-2,5 lt günde su içerim.

Spor:1 Saat dans+hafif egzersiz

Bugünkü mesaj sayısı:6

biri bana şaka yaptığını filan söylesin bu nasıl bir liste canım eminim ki kaptanın kekler börekler tabakla ölçülen pilavlar için spor cezası verecektir. Zira Zaten bunlar hep karbonhidrat ve seni daha çok acıktıran şeyler örnek menüler istersen 3. takım ve 6. takım olarak yardımcı oluruz. ama menün çok başarısız diyete başlamadın galiba

Haklisin canim cok az koydum yani patatesi kendime pek almadim hatta.
Yaz sonuna kadar hedefime ulaşabilir miyim acaba cok merak ediyorum. Mümkün oldugunca az yiyorum ama inşallah gözüm dönmez :-(

vücüdunu kıtlık moduna geçirme yani aç bırakma o zaman gitmeyecek kilo ve yağ yoktur. önemli olan sadece az yemek değil neyi ne kaadar yediğindir. sağlıklı şeyleri yemekten çekinme abartmadığın sürece ama arada canının istediği 2 yk pilavdır vs onlarıda (karatay yapmıyorsan eğer) yieybilirsin önemli olan orantı 2 yk pilav 1 dilim ekmek o halde pilav yiyorsan ekmekten feragat edeceksin gibi bağlantı aslında bütün iş

biri bana şaka yaptığını filan söylesin bu nasıl bir liste canım eminim ki kaptanın kekler börekler tabakla ölçülen pilavlar için spor cezası verecektir. Zira Zaten bunlar hep karbonhidrat ve seni daha çok acıktıran şeyler örnek menüler istersen 3. takım ve 6. takım olarak yardımcı oluruz. ama menün çok başarısız diyete başlamadın galiba

annem o kek ve börekleri yaparken başlamamıştım evet ama gerçekten hızlı bir metabolizmam olduğu bir şey olmaz hem daha ilk günüm ve sebze yemekten nefret ettiğim için karbonhidrat ve protein hep hayatımda olacak asla otlamadan 2 haftada 5 -6 kilo verebildiğim için sıkıntı görmüyorum ayrıca örnek menü isteseydim kaptanım sevgili ablam moni den isterdim.Ayrıca ben daha 15 yaşındayım ve yaşım sağolsun vücut hücrelerim bana cömert davranıyorlar metabolizmam genç.

Son düzenleme:
Ya ben ekmeksiz yapamiyorum sonra da tumden bozuyorum yarin gercekci bir diyete baslicam her gun 20 dkda spor

annem o kek ve börekleri yaparken başlamamıştım evet ama gerçekten hızlı bir metabolizmam olduğu bir şey olmaz hem daha ilk günüm ve sebze yemekten nefret ettiğim için karbonhidrat ve protein hep hayatımda olacak asla otlamadan 2 haftada 5 -6 kilo verebildiğim için sıkıntı görmüyorum ayrıca örnek menü isteseydim kaptanım sevgili ablam moni den isterdim.

biz takıma yardımcı olmaya çalışıyoruz kimseyi kırmaya değil ama senin uslubunda gösteriyor ki menülerin yada sen yorum gerektirmiyorsun canım kolay gelsin otlamak hayvanlar için kullanılan bir tabirdir bizler hem karbonhidrat hem protein tüketiyoruz zaten kimse otlamıyor

monicim kusura bakma canım kardeş takım olarak takımın boş kalmasın diyo ugruyordur biliyorsun ama sanırım gerekmiyor ...
kilo vermek isteyen herkese başarılar dilerim

monicim kusura bakma canım kardeş takım olarak takımın boş kalmasın diyo ugruyordur biliyorsun ama sanırım gerekmiyor ...

eğer üslubum kırıcı olduysa özür dilerim ama ilk günümden biraz anlayış istemiştim.Cidden hiç 15 yaşınızda oldunuz mu sevdiğiniz adam sizi sevsin diye kendinizden fedakarlık yaptınız mı bilmem ama ben hayatımın en zor günlerindeyim ve bir umut geldiğim bu yerde yüzüme tokat gibi çarpan alaycı yorumunuz beni gözyaşlarına boğdu yemekleri kendim yapmadığım gibi karışma hakkım da yok affedersiniz.Kırdıysam gerçekten özür dilerim

eğer üslubum kırıcı olduysa özür dilerim ama ilk günümden biraz anlayış istemiştim.Cidden hiç 15 yaşınızda oldunuz mu sevdiğiniz adam sizi sevsin diye kendinizden fedakarlık yaptınız mı bilmem ama ben hayatımın en zor günlerindeyim ve bir umut geldiğim bu yerde yüzüme tokat gibi çarpan alaycı yorumunuz beni gözyaşlarına boğdu yemekleri kendim yapmadığım gibi karışma hakkım da yok affedersiniz.Kırdıysam gerçekten özür dilerim

haydaaa kuzum ben sana alaycı yaklaşmadım ki aksine yardımcı olmaya çalıştım. asıl ben kırdıysam özür dilerim ama listendeki yanlışları söyledim evet 15 yaşında metabolizman hızlıdır ama madem sevdigin adamı etkilemek istiyorsun metabolizmanın ve dogru beslenmenin sayesinde daha kolay üstesinden gelirsin takdir edersin ki ilk günün olduğunu bilmiyordum ve ben menüne yorumumu yaptım ki sordum sen diyete başldın mı diye . ayrıca takımınızdaki kaptanınız yada arkadaşlarınız tabi ki yardımcı olur ama zaman kaybetmeni sitemediğim iiçin bizlerdende örnek menü alabilirsin dedim.

bu arada 15 yaşındada 28 yaşındada hep kilolu oldum zayıf olduğum tek zaman üniversiteydi aşık olmuştum belki ondandır :KK1:
seni kırmak asla istemezdim tekrar kusura bakma canım hadi ablanı affet bak bide bebiş var uyku girmez gözüme (duygu sömürümüde yaptım hadi kusura bakma)

bu arada 15 yaşındada 28 yaşındada hep kilolu oldum zayıf olduğum tek zaman üniversiteydi aşık olmuştum belki ondandır :KK1:
seni kırmak asla istemezdim tekrar kusura bakma canım hadi ablanı affet bak bide bebiş var uyku girmez gözüme (duygu sömürümüde yaptım hadi kusura bakma)

tamam sende haklısın benimde muayyen gün yaklaştı alınganlık had safhada herhalde normalde böyle değilimdir.hem ne affetmesi küslük olmaz ki aslında ben de yanlışlarımın farkındaydım ama dürüst olmak benim için çok önemli olduğu için aynen yazdım.Yarın'a daha düzgün bir menü ile karşınıza gelecek olsam bile o menüde Pırasa,karnabahar ve brokoli kesinlikle olmayacak.Kabak olabilir patlıcan ıspanak ya da lahana olabilir ama o üçü konusunda hassasım hele karnabahar değil tadına kokusuna tahammülüm yok.

tamam sende haklısın benimde muayyen gün yaklaştı alınganlık had safhada herhalde normalde böyle değilimdir.hem ne affetmesi küslük olmaz ki aslında ben de yanlışlarımın farkındaydım ama dürüst olmak benim için çok önemli olduğu için aynen yazdım.Yarın'a daha düzgün bir menü ile karşınıza gelecek olsam bile o menüde Pırasa,karnabahar ve brokoli kesinlikle olmayacak.Kabak olabilir patlıcan ıspanak ya da lahana olabilir ama o üçü konusunda hassasım hele karnabahar değil tadına kokusuna tahammülüm yok.

Hepimiz herseyi sevmeye biliruz ama bak seninde yedigin sebzeler varmis canim

oy oy oy ben görene kadar neyseki tatlıya bağlanmış ben hiç araya girmiyeyim o halde :KK16:

Bitanemcim sen ve diğer arkadaşlarım bana her zaman lazımsınız, kocaman seviyorum hepinizi:KK16::KK16::KK54::KK54:

vücüdunu kıtlık moduna geçirme yani aç bırakma o zaman gitmeyecek kilo ve yağ yoktur. önemli olan sadece az yemek değil neyi ne kaadar yediğindir. sağlıklı şeyleri yemekten çekinme abartmadığın sürece ama arada canının istediği 2 yk pilavdır vs onlarıda (karatay yapmıyorsan eğer) yieybilirsin önemli olan orantı 2 yk pilav 1 dilim ekmek o halde pilav yiyorsan ekmekten feragat edeceksin gibi bağlantı aslında bütün iş

Haklisin canim vücut kendini kilitliyor ac birakildiginda. Ben eger kacamak yapiyorsam ceza olarak daha fazla spor yapiyorum.Karatay yapmiyorum kalori sayıyorum.

X